Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazugság, hogy van barátnője?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazugság, hogy van barátnője? (lent)

Figyelt kérdés

Tetszik egy pasi, szerintem tudja, de nem biztos. Van két csaj az egyiknek elmondtam lehet továbbadta a másiknak, aki a pasi haverja. Egyszer elkezdék mondogatni, hogy a srácnak van barátnője, aki állítólag idősebb, de a nevét nem árulták el, sőt semmit sem mondtak a lányról csak, hogy szép. A pasi sosem beszél a lányról se nekem se másnak, nincs kint neten se fotó, se semmi, mindig a haverjaival lóg, vagy netezik, sőt mindig az jön le a beszélgetések során, hogy nincs nője. Egyik nap a srác lányhaverja azt mondta, biztos régen volt nővel, mire megkérdeztem már nincsenek együtt a barátnőjével, erre mindkettő hirtelen rávágta, hogy de, holott az egyik lány aki nincs is jóba a sráccal, nem is tudhatná, hogy még együtt vannak vagy sem, a srác lányhaverja rögtön mondta, biztos összevesztek. De szerintem csak kitalálták, hogy felejtsem már el a pasit, mert hogy a fenébe ne derült volna ki, hogy van-e valakije, normális hogy nem beszél róla? Hallottam múltkor mondta valakinek, hogy nincs akivel elmetne vásárolni, ez is fura volt, meg kávézna is de az sincs kivel, meg tényleg folyton haverokkal van, edzésre megy, netezik, bulizik stb. Szerintetek is csak hazugság vagy normális az ilyen?


Számomra ez azért is fura, mert még akivel kevésbé vagyok is jóba arról is tudom, hogy van-e kapcsolata, jah meg a mai világban azért mindenki reklámozza a társát főleg ha szép, ő is ilyen külsőségekre nagyon adó pasi, és fura, hogy a neten egy kép sincs, meg semmi a nőről.


2011. jún. 4. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Az általad elmondottak alapján valószínű, hogy nincs barátnője. Azok a "jóindulatú" lányok nem szeretnék talán, hogy ti esetleg,összejöjjetek.
2011. jún. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jah szerintem is meg akarnak téged,gátolni ebben a dologban.

Arra esetleg még nem gondoltál hogy ők akarják felszedni

maguknak?

2011. jún. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem hiszem, hogy ők nem akarják inkább arra gondoltam a pasi nem akarja, és rajtuk keresztül így akarta a tudtomra hozni...:( Persze lehet a lányok kavarnak, én már semmin sem csodálkoznék...:(
2011. jún. 4. 17:22
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindkét csajnak van kapcsolata, bár az egyik mostanában rengeteg időt tölt a sráccal, de láthatóan jól is érzik magukatl ő a haverl a másik lányt annyira nem is bírja a pasi, meg sztem a lány se a srácot, és tudom, hogy nem is tudhatná, ha esetleg szakítottak volna, mert akkor én is biztosra tudnék mindent.
2011. jún. 4. 17:24
 5/6 anonim ***** válasza:
NEM ÉRTEM, MIÉRT NEM LEHET TŐLE MEGKÉRDEZNI!!!!!
2011. jún. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azok alapján amit leírtál szerintem a lányok akarnak valamiért bekavarni a dolgaidba. Hogy miért az kérdéses. De ha ennyire tanácstalan vagy és érdekel a srác nyugodtan rákérdezhetnél, hogy van e barátnője, attól még nem fog megharagudni rád...:)
2011. jún. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!