Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly a baj, hogy keveredjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly a baj, hogy keveredjek ki belőle? Kisp*csa + hazugság + sittrevágás kombó.

Figyelt kérdés

sziasztok!

van egy baromi nagy problémám: adott egy gyerekes, fűnek-fának mindent hazudozó, érzelmi manipulációs, mindenki kedvence, mert "kis aranyos, jófej" lány, de ez csak az álca. igazából egy végtelenül egoista, önimádó lány (valamiért ezt nem veszik észre a körülöttük lévők), és egyszerűen mindig eléri, hogy neki higgyenek. tudjátok, babaarc, nagy mellek, meg minden, 16 éves. na most itt vagyok én, 21 évesen, nem igazán egy macho alkat, nem vagyok túl szívderítő látvány, és szóban sem vagyok túl jó, nincsen sok barátom, tisztességesnek és becsületesnek mondhatom magam, soha nem kenyerem a hazudozás, gyűlölöm az igazságtalanságot. az történt, hogy - mivel a lány valószínűleg megunt -, elkezdett mindenféle hazugsággal beoltani a haverjait, barátait, szüleit ellenem. beállított egy afféle perverz-beteges/erőszakos embernek, akit nem is ismert, és csak úgy rámásztam a csajra, ő meg "félelemből" belement. na most az igaz, hogy elég sokat kerestem, de csak azért, hogy megértsem, miért fordult így ellenem (mert szeretett), és hogy mi ez a lejáratás. próbáltam barátnőivel/haverjaival beszélni, de olyan szinten utálnak és gyűlölnek, hogy az érthetetlen - kiderült, hogy olyan hazugságokat adott be ez a kisribi, hogy az valami elképesztő, bántalmaztam, majdnem megerőszakoltam, taperoltam, hívogatom, és minden ehhez hasonló. persze, a szülők bekajálják, hogy én vadállat a kis angyalkájukat bántom, barátnőik is ott védik, ahol tudják, és a legrosszabb, hogy az apa és a lány, feljelentettek, zaklatásért. mit tehetnék? mindenki, aki hallott rólam, hiába próbálom érvekkel, tényekkel, bizonyítékokkal bizonyítani igazam, nem hat. most lehet sittre fognak vágni egy olyan számító kisribi miatt, mint ez, és a legfájóbb az egészben, hogy én, amit tettem, puszta szeretetből tettem, és igazából kicsin múlott, hogy ne kerüljek kórházba amiatt, alapból, mert annyira szerettem, és fájt, hogy ezt megtette. mit lehet ilyenkor tenni? tudtok segíteni? őszintén, én kb. ott állok, hogy legszívesebben meghalnék. valahogy tisztára szeretném mosni a nevem, de hogy győzhetnék le egy "ártatlan, kicsi angyalkát", akit mindenki véd, ajnároz, és szeret? ők nem látnak a felszín mögé, és érzelmi manipuláció mesterével, ezzel az üszkös k*rvával nem tudok mit kezdeni... segítsetek, csak ennyit tudok mondani...


2010. okt. 5. 08:41
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire vagy pénzes, de én simán feljelenteném (ahogy az előző mondta) a becsület megsértése miatt. ugyanis ebből neked szerintem elég nagy nem anyagi károd keletkezett (mindenki megutál, rontják a hiteled stb.). Ha tényleg nem bántottad, akkor nincs mitől félni, ugyanis nem tud látleletet bemutatni, hogy bántottad, a telefonhívásokról meg valószínűleg kérhetsz kivonatot a szolgáltatónál.
2010. okt. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
0%
Igen nő vagyok, nem tagadom. Oké, megértem, hogy te sértve érzed magadt, hogy így viselkedik, de ezeket az ocsmány kifejezéseket úgy írod, hogy érződik belőle a gyűlölet iránta. A lány helyében én is megijednék tőled. Valahogy kiérzem azt az erőszakos, tapadást ebből ami miatt ő ellened fordulhatott. Hogy nem hagyod békén. Szerintem nyugodj meg, ha nem tettél semmi rosszat, nem fogja tudni bebizonyítani. Ha nincs félnivalód, akkor ne félj. A bíróságot valóban nem fogja érdekelni a babapofija, csak a tények. Abban pedig egyetértek az előttem szólókkal, hogy ez a vonat már elment. Ne pazarold rá az energiád. Tojd le ezt a lányt.
2010. okt. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
érezhet az ember gyűlöleten és haragon kívül mást, amikor elárulja az az ember, akiért nagyon sok mindent feláldozott, és tiszta szívvel, tisztán szerette? nem tapadtam, hidd el - egyszerűen magyarázatot vártam, mert nem értettem.
2010. okt. 5. 09:30
 14/38 A kérdező kommentje:
pénz kevés, kapcsolatrendszer szintén nem fényes. de valahogy muszáj lenne/lesz visszavágnom, mert az igaz, hogy úgy nekemtámadnak az emberek, hogy az már hihetetlen.
2010. okt. 5. 09:34
 15/38 anonim ***** válasza:
22%
ma 09:26: Te nem nő vagy, hanem egy ostoba p*csa. Látzik is a válaszaidon a bugyutaság. Álomvilágban élsz. (Nem csodálom, ohgy a kérdező jól megtippelte a nemed.)
2010. okt. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
22%

9:26-os ásd el magad. Elég buta liba lehetsz.

Kérdező majd írd le, hogy mi lett a végeredmény.

2010. okt. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
27%
09:36 Jobb lesz ha nem személyeskedsz itt.
2010. okt. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
24%

09:47 Ez rád is vonatkozik.


Azt hisztek amit akartok rólam. :) Különben is nem én vagyok itt a téma. Azért el lehetne gondolkodni azon, hogy ez a lány miért csinált ekkora ügyet ebből. Nem zörög a haraszt...

2010. okt. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
84%
Ó a nőkről sose lehet csúnyát rosszat mondani mert a lányok angyalok.A sok elperelt lakás/ház amikhez a nőknek érdemben semmi köze mind csak legenda a nők által kisemmizett tönkretett férfiakról szólók szintén.Naiv vagy és rózsaszínben látod a világot.Nekem is van exem akiről nem tudok szebben beszélni és azt hiszem van is rá okom.
2010. okt. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Na, akkor!

Ha a feljelentésben ez áll: -hívogat a vezetékesen és beleliheg: a rendőrség le fogja nyomozni a híváslistát (ha nem te hivogattad, nyert ügyed van)


- rejtett számról hívogat mobilon: a rendőrség le fogja nyomozni a híváslistát (ha nem te hivogattad, nyert ügyed van)

Ugyanis a rendőrségnek a szolgáltató kiadja a rejtett számos híváslistát is, neked nem!

Szóval ezek fényében ha nem tettél semmit, elég bizonyítékod van becsületsértésért feljelentést tenni, és kártérítési pert indítani a lány ellen!

Ha nem bántottad valóban!

De én is érzek némi lyukat a történetben, pedig én nem vagyok lány és egy hülye p1csa sem!

28F

2010. okt. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!