Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg hazugság? Mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg hazugság? Mit tegyek, hogyan tudnék aludni ezek után?

Figyelt kérdés
Egy fiú haverom/barátom felidegesített olyan 11 óra fele, mert megsértődött annyi miatt, hogy elfelejtettem valamit, amire azt mondtam, hogy megnézem. Nem is volt ennyire lényeges dolog. Csak egy filmről volt szó. Miért kellett bevágni a durcit? Elfelejtettem, mivel nagyon sokáig aludtam valamiért. Na meg rossz a közérzetem. Annyira felidegesített, hogy még azóta sem aludtam. Szerintetek jogos, és tényleg hazugság számba megy amit tettem?
2011. júl. 9. 05:02
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Hagyd a fenébe, az ilyen nem érdemli meg, hogy barátnak nevezd. Akiben ennyi empátia nincs, az ássa el magát.
2011. júl. 9. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Abban igaza, van, hogy tényleg azt mondtam megnézem, és közben mást csináltam helyette. Viszont amikor rákérdezett csak nem hagyhattam félbe mindent. Akkor ilyen, ha mellőzve érzi magát. Mostanában különösen érzékeny.
2011. júl. 9. 05:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg van egy komolyabb problémája, csak most ennél akadt ki, mert itt telt be nála a pohár.

Még az is lehet, hogy nem veled van baja egyébként.

2011. júl. 9. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, de nem hagyhatsz ott csapot-papot, mert ő épp valami jelentéktelen hülyeséget akar megnézetni veled. Ki vagy te, a csicskája? Ha igen, akkor valóban ásd el magad, hogy nem ugrottál úgy, ahogy ő fütyült. Ha nem, akkor meg nyugodj le végre, nem valami életbevágóan fontos dolgot mulasztottál el, másrészt az, hogy az ember valamit elfelejt, természetes dolog, ember vagy, nem egy számítógép, hogy minden megmaradjon benned. Harmadrészt állj már ki magadért, legyen annyi büszkeséged, hogy nem az ő irányítása szerint élsz.
2011. júl. 9. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként meg ezzel a viselkedéssel jó úton halad afelé, hogy midnenki által mellőzve érezze magát.
2011. júl. 9. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amikor besértődött, és nem válaszolt akkor meg is mondtam neki, hogy ha nem mondja, én megyek is. Akkor csak jól gondoltam. Nem hinném, hogy ez hazugság lenne. Csak ő veszi ilyen komolyan. Nem, persze hogy nem vagyok a csicskája. Az, meg hogy kicsit mellőzve érzi magát természetes, mivel nekem is van saját életem. Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 9. 05:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, miért lenne ez hazugság? Legfeljebb feledékenység, feledékenynek lenni meg Isten adta joga mindenkinek. ;)

Tényleg bocsi, de szegény srác nagyon el van tévedve. Ahogy írtad, neked is van saját életed, és nem az az életed célja, hogy ő ugráltasson. És ezt egy igaz barát megérti és elfogadja.

2011. júl. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hibázott, majd belátja és összeszedi magát.

Senki sem tökéletes. Ha mindenkit elküldenék a k_rva anyjába ilyen kis szarságok miatt, nem maradna senkim!

2011. júl. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!