Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem, vagy neki van igaza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem, vagy neki van igaza? Piti dolog, de ezen balhézunk!

Figyelt kérdés

veszekedtünk a barátommal.amikor békültünk, azt írta, velem álmodott és olyan szépet.

erre én vártam, hogy leírja mit,azt mondta sms-ben hosszú. erre én úgy gondoltam, hogy csak duma volt, azért hogy béküljünk és nem is álmodott velem.

megírtam ezt neki.

a fő kérdés: erre hogyan reagál az, aki tényleg álmodott??

mert én azt írtam volna a helyében erre, hogy DE, tényleg te voltál az álmomban.

ez helyett ő azt írta:

"hazugnak nevezel, és vádolsz vedd észre, te hibáztál, kérj bocsánatot"

kérdem én: ilyen egy szerelmes férfi válasza arra, hogy "biztos csak úgy mondtad, nem is álmodtál velem"

szerintetek?

kérdésem

1.: ha velem álmodott tényleg, nem úgy kellene lereagálnia, hogy: de igen szivecském, veled álmodtam

2: most tényleg nekem kellene bocsánatot kérni? erre annyit írtam:"sajnálom, hogy nem fogod fel hogy értettem, csak önbizalomhiány volt bennem, nem rendőr vagyok aki gyanúsít"

3. szerintetek a fentiekből ítélve tényleg velem álmodott, vagy direkt jóindulattal kitalálta ezt?


2010. szept. 29. 09:13
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim válasza:

Én még csak most olvasom ezt.Látom már megvan vitatva.

DE ezen összeveszni...:S

Persze hogy nem akarja leírni sms-ben az álmát...ki szeret annyit írni?és ahelyett h megvádolod h hazudik ahelyett mondthattad volna h hívjon fel és akk mesélje el...

Meg arra nem gondolsz hogy azért sértődött meg mert arra számított hogy majd te örülsz neki h kedveskedik neked...te meg erre megvádolod...

Am meg az is lehet h nem álmodott semmit és csak azt mondta h álmodott.De mindezt kedveskedésből!


Ez kb.olyan mintha te mondanád neki h Jajj Édesem Annyira Szeretlek...és ő meg visszaszólna fahangon h én is.


Szerintem kérj tőle bocsánatot...vagy beszéljétek meg valahogy:)

2010. okt. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:

1. Ez a "szivecském" szörnyű, de igaz, ami igaz, tényleg nem úgy kellene lereagálnia, hogy "hazugnak nevezel, és vádolsz vedd észre, te hibáztál, kérj bocsánatot"


2. Nem kell. Az idő úgyis eldönti.


3. Nem tudom, de alkalomadtán, ha kíváncsi vagy, kérdezz rá.

2010. okt. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
Lehet hogy akkor álmodott veled mikor dugta a barátnőd, te meg hazaértél és lebuktak:-))
2010. okt. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 A kérdező kommentje:

hát olyasmit álmodott

elmesélte

dobálóztak egymással haverok-havernők almákkal, meg ilyen hülyeségekkel

ő bement a sátorba, ahova bedobott neki egy óriási gyertyát

és kiment és ki volt?

a VOLT BARÁTNŐJE(velem 1,5 éve jár...)

elkezdtek beszélgetni és mondta neki, hogy felhív engem telefonon a csaj erre kérdezte, hogy minek hívod, itt vagyok én.és eltűnt.

aztán találkozott velem és ennyi.

nos

örüljek ennek felhőtlenül.

ja tudom.

megint én látom rosszul! ne is mondjátok.

2010. okt. 4. 09:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!