Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem, vagy neki van igaza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem, vagy neki van igaza? Piti dolog, de ezen balhézunk!

Figyelt kérdés

veszekedtünk a barátommal.amikor békültünk, azt írta, velem álmodott és olyan szépet.

erre én vártam, hogy leírja mit,azt mondta sms-ben hosszú. erre én úgy gondoltam, hogy csak duma volt, azért hogy béküljünk és nem is álmodott velem.

megírtam ezt neki.

a fő kérdés: erre hogyan reagál az, aki tényleg álmodott??

mert én azt írtam volna a helyében erre, hogy DE, tényleg te voltál az álmomban.

ez helyett ő azt írta:

"hazugnak nevezel, és vádolsz vedd észre, te hibáztál, kérj bocsánatot"

kérdem én: ilyen egy szerelmes férfi válasza arra, hogy "biztos csak úgy mondtad, nem is álmodtál velem"

szerintetek?

kérdésem

1.: ha velem álmodott tényleg, nem úgy kellene lereagálnia, hogy: de igen szivecském, veled álmodtam

2: most tényleg nekem kellene bocsánatot kérni? erre annyit írtam:"sajnálom, hogy nem fogod fel hogy értettem, csak önbizalomhiány volt bennem, nem rendőr vagyok aki gyanúsít"

3. szerintetek a fentiekből ítélve tényleg velem álmodott, vagy direkt jóindulattal kitalálta ezt?


2010. szept. 29. 09:13
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
61%
Egyikőtöknek sincs igaza, és mindkettőtöknek bocsánatot kellene kérnie a másiktól. Az mindegy, hogy ki kezdi, de valamelyikőtöknek meg kell tenni az első lépést. 28L
2010. szept. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
64%
mindketten hülyék vagytok! és ez legyen a legnagyobb problémátok az életben!
2010. szept. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

írtam neki, hogy én nem rosszindulatból írtam, hogy "nem is álmodtál velem" nem gyanúsítgatásból, hanem önbizalomhiányból.

és ennél sokkal nagyobb problémáink vannak, de mindegyik baj gyökere a KOMMUNIKÁCIÓ hiánya

mindent félreért, meg rosszul ért.

most épp sms szünet van.

nem ír, meg én se.

2010. szept. 29. 09:29
 4/54 anonim ***** válasza:
64%

A mai fiatalság mintapéldái vagytok, és ez sajnos nem a ti hibátok. Úgy 10 év tanulás kell ahhoz hogy valakinek az írásából meg tudd mondani, hogy hazudik e vagy sem. Amúgy barátod egyszerüen feldúlt, ami teljesen jogos, ő kedves akart lenni, te pedig úgy szóltál neki vissza, hogy azt félreérhesse.

Tessék megtanulni őszintén beszélni! Mert hogy annyi érzelmi intelligenciátok még nincsen hogy képesek legyetek az árnyalt kifejezések jelentését megérteni.

2010. szept. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:

Mintha a pasimat hallanám:)) Ő is besértődik ilyeneken.

Egyikőtöknek sincs igaza. :)

2010. szept. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:

Hogy te mekkora hülye vagy...Gondolkozz egy kicsit.

Smsben max 5 mondatot lehet irni. Mivan ha hosszabb? Tobb smsben kuldi el a telo = tobb penzt vesz le.

1.

2.

Lehet hogy szemelyesen akarta elmondani.

2010. szept. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:

akkor elég lett volna, ha annyit ír: de veled álmodtam, otthon mesélek.

de ő azt írta:

gyanúsítgatsz, vádolsz!


én a reakciót nem értem! miért dühvel reagál?


írtam neki példát: ha egy nőt megdícsérnek, aki erre azt válaszolja ugyan menj már, nincs is igazad

az nem hazugsággal való vádolás!!!


a fő kérdés az: a barátom miért ezt látja benne?

2010. szept. 29. 09:50
 8/54 A kérdező kommentje:
ebből tippelek arra, hogy nem is álmodott velem. azért reagál dühvel.
2010. szept. 29. 09:52
 9/54 anonim ***** válasza:
Látom nem sikerült felfogni amit az elöbb írtam.., azért látja benned ezt, mert csak azt látja ami az orra elött van. A béka segge alatt van az érzelmi intelligenciátok..
2010. szept. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:

de értettem mit írtál

félreérthető voltam a számára

a kérdésem újból máshogy feltéve:


ha kétértelmű egy mondat, akkor ő miért pont a rosszabbik értelme szerint nézi?

2010. szept. 29. 09:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!