Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem, vagy neki van igaza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem, vagy neki van igaza? Piti dolog, de ezen balhézunk!

Figyelt kérdés

veszekedtünk a barátommal.amikor békültünk, azt írta, velem álmodott és olyan szépet.

erre én vártam, hogy leírja mit,azt mondta sms-ben hosszú. erre én úgy gondoltam, hogy csak duma volt, azért hogy béküljünk és nem is álmodott velem.

megírtam ezt neki.

a fő kérdés: erre hogyan reagál az, aki tényleg álmodott??

mert én azt írtam volna a helyében erre, hogy DE, tényleg te voltál az álmomban.

ez helyett ő azt írta:

"hazugnak nevezel, és vádolsz vedd észre, te hibáztál, kérj bocsánatot"

kérdem én: ilyen egy szerelmes férfi válasza arra, hogy "biztos csak úgy mondtad, nem is álmodtál velem"

szerintetek?

kérdésem

1.: ha velem álmodott tényleg, nem úgy kellene lereagálnia, hogy: de igen szivecském, veled álmodtam

2: most tényleg nekem kellene bocsánatot kérni? erre annyit írtam:"sajnálom, hogy nem fogod fel hogy értettem, csak önbizalomhiány volt bennem, nem rendőr vagyok aki gyanúsít"

3. szerintetek a fentiekből ítélve tényleg velem álmodott, vagy direkt jóindulattal kitalálta ezt?


2010. szept. 29. 09:13
1 2 3 4 5 6
 21/54 gratis30 ***** válasza:
80%
Hát ha az én párom lennél biztos elhajtottalak volna melegebbre! Nem elég, hogy kedveskedni akart, te meggyanúsítottad és még te vársz bocsánatkérést? Pláne az egészbe, hogy felteszed itt a kérdést és baromira nem veszi a tyúk agyad, hogy a válaszolók segíteni akarnak, tanácsot adnak nem pedig a hangyányi agyad helyével krehált magyarázkodásodat várják. Ezt a fene nagy sértődésedet tedd talomba és kérj bocsánatot, vagy inkább tegyél jót a barátoddal és szabadulj meg tőle!
2010. szept. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:

köszi

de miért gondolod azt, hogy jelzők nélkül nem fogom amit írsz?

2010. szept. 29. 10:30
 23/54 anonim ***** válasza:

Te jó hülye vagy. Ilyen miatt problémázni. Én már rég dobtalak volna.

20/F

2010. szept. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:
nem tudom, ha te ártatlanul le lennél szidva, mit szólnál
2010. szept. 29. 12:15
 25/54 A kérdező kommentje:

én csak a barátom dühös reakcióját nem értettem

holott én nem megbántani akartam őt

és van aki ezt lenyeli, van aki, nem

2010. szept. 29. 12:17
 26/54 anonim ***** válasza:
hát én szerelmes vagyok, de valószínüleg én is így reagáltam volna ha kedveskedni akarok a páromnak és ő azt mondja h csak kamuzom. mellesleg ilyen dolgokat sms-ben alapból nem beszélek meg, mert szörnyű a mai világban, h emberek így kommunikálnak, nem lehet belőle kizsűrni az érzelmeket. a telefon sokkal jobb. szokj le az sms írogatásról max annyit írjatok h "jóéjt szeretlek" stb...
2010. szept. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:

köszi a választ

és csak annyit kérdeznék, ha te is így reagáltad volna le, akkor a kedvesed meg úgy, ahogy én. nem?

ha valakit dühösen vádolunk,(a párom engem azzal, hogy meghazudtolom)holott aki nem is megbántani akart(csak nem mertem elhinni),

akkor evidens, hogy én vagyok megbántva szándékosan, a párom pedig véletlenül!

2010. szept. 29. 12:59
 28/54 anonim ***** válasza:

szerintem ne agyalj ezen annyit. itt neked is el kell gondolkozni meg neki is, h miért veszekedtek iylen kicsinyes dolgokon. ha nem akarsz bocsánatot kérni akkor ne kérj, de keresd fel őt és beszéljétek meg a dolgot.

lehet h az én párom is így reagált volna, de szerintem most nekem lett volna igaza mert ha békülni akarok akkor utálom ha nem hisznek nekem. meg kell benne bíznod.

2010. szept. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:

akkor szerintetek így helyes az alábbi szitu, arok példát:


férfi a nőhöz: "de szép vagy"

a nő erre: ugyan menj, már, nincs igazad

a férfi: szóval én hazudok? kérj bocsánatot!

a nő: ne haragudj, tényleg szép vagyok


totál abszurd!!!!!

2010. szept. 29. 13:12
 30/54 A kérdező kommentje:

a párom meg írt annyit, hogy érti már mire gondoltam, csak nem sikerült úgy leírni

én meg csak azért agyalok már ezen, mert már ti nem értitek

2010. szept. 29. 13:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!