Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem, vagy neki van igaza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem, vagy neki van igaza? Piti dolog, de ezen balhézunk!

Figyelt kérdés

veszekedtünk a barátommal.amikor békültünk, azt írta, velem álmodott és olyan szépet.

erre én vártam, hogy leírja mit,azt mondta sms-ben hosszú. erre én úgy gondoltam, hogy csak duma volt, azért hogy béküljünk és nem is álmodott velem.

megírtam ezt neki.

a fő kérdés: erre hogyan reagál az, aki tényleg álmodott??

mert én azt írtam volna a helyében erre, hogy DE, tényleg te voltál az álmomban.

ez helyett ő azt írta:

"hazugnak nevezel, és vádolsz vedd észre, te hibáztál, kérj bocsánatot"

kérdem én: ilyen egy szerelmes férfi válasza arra, hogy "biztos csak úgy mondtad, nem is álmodtál velem"

szerintetek?

kérdésem

1.: ha velem álmodott tényleg, nem úgy kellene lereagálnia, hogy: de igen szivecském, veled álmodtam

2: most tényleg nekem kellene bocsánatot kérni? erre annyit írtam:"sajnálom, hogy nem fogod fel hogy értettem, csak önbizalomhiány volt bennem, nem rendőr vagyok aki gyanúsít"

3. szerintetek a fentiekből ítélve tényleg velem álmodott, vagy direkt jóindulattal kitalálta ezt?


2010. szept. 29. 09:13
1 2 3 4 5 6
 41/54 gratis30 ***** válasza:
Hát nem veszed a válaszokat csak megmagyarázod és mindenáron azt akarod hallani, hogy igazad van! Én a helyedbe törölném a kérdést és elgondolkodnék és nem a válaszadókra írnám, hogy mindenki olyan mit a barátod. Na ebbe nem voltak jelzők, de úgysem fogod megérteni.
2010. szept. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:

ok akkor én hazugsággal vádoltam a barátomat, mert nem hittem el, hogy tényleg velem álmodott

ezért érthető volt, hogy kiborult.

szégyellhetem magam.

szóval totál semmit nem jelent, hogy egy nő miket érez, amikor ilyet ír. az csak és kizárólag rosszindulatúnak jöhet le.


nos örülj, felfogtam!

2010. szept. 29. 16:54
 43/54 anonim ***** válasza:

na kibékültetek már?

ne mondd már h ez annyira belegázolt a lelkedbe.. te jó ég, mik lesznek még veled az életben... talán nem kéne 15 évesen pasizni...

2010. szept. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy: ne tudhatjuk hogy a pasid mért akadt ki azon, h hazugsággal vádolod, lehet, hogy már korábban is voltak ilyen megmozdulásaid és most betelt a pohár?
2010. szept. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:

a pasimmal ezen kívül még sokat veszekszünk ha nála betelt a pohár, nálam ugyanúgy betelhetett

ha van oka miért így reagált, hidd el, nekem is van, miért reagáltam én úgy

amúgy már írtam valamikor ide, hogy a pasim írta, hogy érti már, hogy nem úgy gondoltam, csak rosszul sikerült ezt leírnom, tehát vele már nem téma ez

köszönök mindenkinek mindent

és csak azért akartam ki ilyenen, mert ez már a 600 ezredik ilyen volt

amúgy átsiklottam volna felette

2010. szept. 30. 09:21
 46/54 A kérdező kommentje:

tegnap 13:15

ekkor írtam, hogy kibékültünk

2010. szept. 30. 09:24
 47/54 A kérdező kommentje:
* akartam helyett akadtam-ot akartam írni
2010. szept. 30. 09:25
 48/54 A kérdező kommentje:

és képzeljétek

hazajött

és 3 napja nyúzom, hogy mit álmodott

először azt mondta, hogy még ki kell találnom valami sztorit

erre azt mondta, á nem csak viccelt

este azt mondta, most fáradt elmondani

nos

ehhez mit szóltok?

2010. okt. 1. 13:29
 49/54 anonim ***** válasza:

szerintem ne faggasd,mert ez egy picit idegesiti a fiukat,és ugy erezne, hogy ...nemistudom,hogy el sincs kedve mondani...szerintem ne azzal foglalkozz,hogy mit álmodott,hanem azzal,hogy szeretitek egymást....

Ha pedig agresszivan beszel vissza-ez csak egy pelda-akkor azonnal hagyd ott...és ha jól veszem ki a történetből MIND2en nagyon eretlenül gondolkoztok


15eves,lány

2010. okt. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:

Nagyon irigylem a gondjaitokat, örülj hogy azt mondta veled álmodott ha közben nem is, ezzel neked akart edveskedni. Még a sztori elolvasása után azt mondtam volna h egyikőtöknek sincs igaza, de a kommentjeid elolvasása után egyértelműen a barátodnak van igaza, kicsit sajnálom és lány létemre meg tudom érteni a gondolkodását, nekem is elegem lenne már belőled.

20L

2010. okt. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!