Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem, vagy neki van igaza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem, vagy neki van igaza? Piti dolog, de ezen balhézunk!

Figyelt kérdés

veszekedtünk a barátommal.amikor békültünk, azt írta, velem álmodott és olyan szépet.

erre én vártam, hogy leírja mit,azt mondta sms-ben hosszú. erre én úgy gondoltam, hogy csak duma volt, azért hogy béküljünk és nem is álmodott velem.

megírtam ezt neki.

a fő kérdés: erre hogyan reagál az, aki tényleg álmodott??

mert én azt írtam volna a helyében erre, hogy DE, tényleg te voltál az álmomban.

ez helyett ő azt írta:

"hazugnak nevezel, és vádolsz vedd észre, te hibáztál, kérj bocsánatot"

kérdem én: ilyen egy szerelmes férfi válasza arra, hogy "biztos csak úgy mondtad, nem is álmodtál velem"

szerintetek?

kérdésem

1.: ha velem álmodott tényleg, nem úgy kellene lereagálnia, hogy: de igen szivecském, veled álmodtam

2: most tényleg nekem kellene bocsánatot kérni? erre annyit írtam:"sajnálom, hogy nem fogod fel hogy értettem, csak önbizalomhiány volt bennem, nem rendőr vagyok aki gyanúsít"

3. szerintetek a fentiekből ítélve tényleg velem álmodott, vagy direkt jóindulattal kitalálta ezt?


2010. szept. 29. 09:13
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:

én arra tippelek, mindenki saját képében látja az értelmet

pl: ha valakit lopással gyanúsítanak:

az ártatlan: nevet rajta, kiakad, sérelmezi

a bűnös: neki áll magyarázkodni, kitalál téziseket a saját védelmére

tehát attól függően, hogy ártatlan/bűnös valaki máshogy esik le neki ugyanaz a kérdés

ebből adódik, hogy szerintem csak kedveskedésből mondta, hogy velem álmodott, nem abból, hogy ez így is történt

2010. szept. 29. 09:59
 12/54 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben az esetben te vagy aki elcseszte. Amikor azt írta, h sms-ben hosszú akkor nem így kellett volna rá reagálni, hanem megírni, hogy alig várom már, hogy elmeséld.
2010. szept. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 Fülünyúl ***** válasza:
100%
Mindegyikőtök egy egós, 'kihaénnem', sértődös ember. Ezen kéne változtatni és akkor nem kommunikálnátok el egymás mellett. Ennyi, lehet lepontozni mert nem tetszik a válaszom, de ettől még igaz marad.
2010. szept. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
és ha valóban nem veled álmodott, csak kedves akart lenni hozzád az neked mért fáj? inkább örülnél neki! ez amolyan kegyes hazugságféle lenne, ha tényleg nem álmodott, de az meg mint tudjuk nem árt senkinek!
2010. szept. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 Fülünyúl ***** válasza:

kigészítés:


Tessék tudni kompromisszumot kötni, belátni, elismerni hibákat, megbocsájtani a másiknak és minden menni fog. Persze ezeket mindkét fél részéről egyaránt, a pasidra ugyanúgy vonatkozik!

2010. szept. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:

csak az a baj ezzel a "hosszú" val, hogy általában, ha valaki kamuzik, az nem részletezi, kerüli a témát, az IS mond ilyet, hogy "hosszú"

érdekes, én le bírok írni egy álmot sms-ben

az 50% hogy kamuzik, ezt akartam csökkenteni azzal, hogy írtam neki, hogy "á, biztos nem velem álmodtál" mondattal.

erre írhatta volna, hogy: de.

és akkor lehet még el is hiszem.

mert egy szerelmes férfi így reagál.

értem a dühöt, hogy szerintetek jogos a részéről.


de kérdem én: ha valaki szerelmes, az dühvel reagál? pláne ilyen piti dologban?

2010. szept. 29. 10:06
 17/54 A kérdező kommentje:

a "ki ha én nem" felállás meg azért van köztünk, mert legtöbbször nekem kellett bocsánatot kérni, ő soha nem kért, és kezdett egyoldalú lenni

tehát muszáj magam miatt kiállnom, mert szabályosan kezdett lenézni már

2010. szept. 29. 10:10
 18/54 anonim ***** válasza:
Eléggé ráértek. Rettentő unalmasak lehettek.
2010. szept. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:

"kegyes hazugság"

ja. ezekkel hülyítik a pasik a nőket

én nem akarok illúziókban élni

szólítgatott már "kisfeleségemnek" is

az is zavart

írtam neki, ne tartson olyan hitben, amit talán ő nem is akar

erre a válasza:

örül, hogy ilyen okos bnője van!!

tehát tényleg ez is kegyes hazugság lett volna

mi van, ha el is hiszem?

2010. szept. 29. 10:13
 20/54 A kérdező kommentje:

meg ez nem ráérés kérdése

ha téged aprópénzzel átvernek (amely összeg neked mondjuk nem jelent semmit)akkor is úgy jössz ki, mintha mi sem történt volna? csupán mert minek foglalkozz vele, van jobb dolgod alapon?

2010. szept. 29. 10:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!