Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem, vagy neki van igaza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem, vagy neki van igaza? Piti dolog, de ezen balhézunk!

Figyelt kérdés

veszekedtünk a barátommal.amikor békültünk, azt írta, velem álmodott és olyan szépet.

erre én vártam, hogy leírja mit,azt mondta sms-ben hosszú. erre én úgy gondoltam, hogy csak duma volt, azért hogy béküljünk és nem is álmodott velem.

megírtam ezt neki.

a fő kérdés: erre hogyan reagál az, aki tényleg álmodott??

mert én azt írtam volna a helyében erre, hogy DE, tényleg te voltál az álmomban.

ez helyett ő azt írta:

"hazugnak nevezel, és vádolsz vedd észre, te hibáztál, kérj bocsánatot"

kérdem én: ilyen egy szerelmes férfi válasza arra, hogy "biztos csak úgy mondtad, nem is álmodtál velem"

szerintetek?

kérdésem

1.: ha velem álmodott tényleg, nem úgy kellene lereagálnia, hogy: de igen szivecském, veled álmodtam

2: most tényleg nekem kellene bocsánatot kérni? erre annyit írtam:"sajnálom, hogy nem fogod fel hogy értettem, csak önbizalomhiány volt bennem, nem rendőr vagyok aki gyanúsít"

3. szerintetek a fentiekből ítélve tényleg velem álmodott, vagy direkt jóindulattal kitalálta ezt?


2010. szept. 29. 09:13
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:

"férfi a nőhöz: "de szép vagy"

a nő erre: ugyan menj, már, nincs igazad "


Csak a hülye nő mondja erre, nincs igazad.

2010. szept. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha a pasid írta volna ki a kérdést az ő verziójával, akkor őt oltogatnák. AZ a divat ezen az oldalon, hogy a kérdező mindig hülye.
2010. szept. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:

nálunk a szitu úgy volt:

"veled álmodtam"

"biztos csak úgy mondtad, nem is álmodtál velem"


ja a belé vetett bizalomra, meg önbizalomra kell gyúrnom


utolsónak: köszi, épp a válaszokból látom, hogy ritka az, aki tud árnyalatokban gondolkodni, azokat észrevenni

ahogy a párom sem lát. és ez az általános.

és ha nem akarok senkinek rosszat, fogadjam el a dühöt és én kérjek bocsánatot.mert úgy se fogja fel a másik, hogy nem megbántani akartam

erre mondják, hogy okosabb enged

de szerintem az okosabb is szenved!

2010. szept. 29. 14:06
 34/54 anonim ***** válasza:

"veled álmodtam"

"biztos csak úgy mondtad, nem is álmodtál velem"


Nekem is mondta már a barátnőm, hogy velem álmodott. Lényegtelen, hogy igazat mond vagy nem de jól esik amit mondott. Kedves kérdező nem szokás ilyet mondani, hogy biztos csak úgy mondtad. Magadban gondolhatsz bármit de hülyeség neki így megmondani.

2010. szept. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:

ok

az elfogadott dolog, hogy nem kellett volna ezt írnom

(gyúrnom kellene az önbizalomra)

csakhogy neki sem kellett volna így leoltani!(a bnőjét, aki éppen hülyeségeket ír)olyanért, amivel én nem is rosszat akartam!

2010. szept. 29. 15:20
 36/54 anonim ***** válasza:
igen csak nem tudta h ezzel nem akartál rosszat.
2010. szept. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:

nem nem tudta, hogy nem akarok rosszat

hanem azt FELTÉTELEZTE hogy rosszat akarok


és ez nincs meg, ez miből jött


vagy neki is önbizalomhiánya van

2010. szept. 29. 15:42
 38/54 A kérdező kommentje:

tipikusan a félig üres vagy félig tele pohár esete

az ember hajlamos automatikusan a rosszabbat nézni?

mivel sokan írták, hogy ugyanígy reagálták volna le.

2010. szept. 29. 15:44
 39/54 anonim ***** válasza:
nézd ha valaki kedveskedni akart és ezt nem hiszik el neki, és ez már a sokadik veszekedés akkor nem csödálom hogy tele már a töke, azért is reagálhatott így. itt most nem az emberekről van szó, sok kapcsolatban vannak iylen viták a hülye msn meg mobil miatt.
2010. szept. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:

milyen igazad van

de ennyi erővel ugyanezzel az indokkal az én reakcióm is érthető.

kezdem megérteni hogy miért lesznek egyesek homokosak

ott legalább egyformán gondolkoznak

2010. szept. 29. 16:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!