Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs senkije? Tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs senkije? Tökéletes a lány.

Figyelt kérdés

Egyik munkatársamról lenne szó. 25 éves, csinos alakja van, az arca is nagyon szép (nem vagyok elfogult, egyszerűen mindenkinek tetszik), gyönyörű, hosszú haja van, mosolygós, vicces, okos, kreatív. Fél éve ismerem, jóban lettünk, gyakran ülünk be kávézni munka után. Nagyon jól érzem magam Vele, már az első pillanatban szemet szúrt, hogy milyen gyönyörű. Tudni kell rólam, hogy nem vagyok egy nőcsábász, túl kritikus vagyok a nőkkel szemben és kevés az olyan ember, aki megmozgat bennem valamit. Neki sikerült. Nagyon szeretnék nála kezdeményezni, de beszélgettünk a párkapcsolati dolgokról és Ő ezt a témát valahogy próbálja átugorni, nem szokott férfiakról beszélni és nem is akar senkit. Azt mondja, 19 éves kora óta nem járt férfival. Nem tűnik egyéjszakás kalandokat kedvelő típusnak, ahhoz túl büszke és van tartása. Kérdezgettem, hogy miért nem akar kapcsolatot, de terelte a témát. Nagyon határozott, nem is merek felé közeledni, félek, hogy megutálna. Szerintetek hogy kéne lassan kezdeményeznem? Illetve mi okozhatja nála ezt a "nem akarok pasit" dolgot?

26/F


2010. aug. 19. 00:44
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyértelmű, hogy a nőket szereti. Írták itt egy páran, hogy nem kell nekik pasik, mert sz@r tapasztalataik vannak, meg minek, csakhogy ők még csak 18-19 évesek. Egy nő nem fog önszántából 6 évig tartózkodni a szerelemtől, vagy a testiségtől, főleg ha jól néz ki. Kizárt dolognak tartom, hogy ne lett volna neki megfelelő férfi. Egyszerűen csak nem kell neki férfi, mert a nőkhöz vonzódik. Logikusnak tűnik.
2010. aug. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Akkor viszont totál benéztem a dolgot.
2010. aug. 21. 19:44
 33/40 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy volt valami elég rossz dolog a múltjában? teszem azt, erőszak, ilyesmi. ilyenkor a nők kevésbé nyitottak néhány évig a pasikra.
2010. aug. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
ÚÚÚ ez nagyon rossz amikor ez derül ki egy ilyen emberről, részvétem.
2010. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy elég nagy csalódásom, ennek 2,5 éve. Azóta egyedül vagyok, bár én nem mondom, hogy nem akarok párkapcsolatot. Nem vagyok leszbi, de egy időre nekem is legem lett a pasikból!
2010. aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Dehogy leszbikus...nem hiszem hogy az. Én 19 éves vagyok és magamra ismertem nagyon a csajban. Önvédelem az amit csinál. Nálam legalábbis az. Nem akarom, hogy megint megszakadjon a szívem, mert abban kell csalódnom, akit a legjobban szeretek. Illetve van még itt más is, szeretném láttatni, és jó érzés ha látják, észreveszik, hogy nem tartozok az átlaghoz, már ami a legtöbb mai lányt/nőt illeti. Ez azt jelenti, hogy azzal vagyok több, hogy nem fekszem le fűvel/fával, komolyan veszek egy kapcsolatot és nem szaladok egyik pasitól a másikhoz. Bennem is megvan ez a büszkeség, amiről írtál, és nagyon jó érzés tud lenni...erősebbnek érzem magam, kevésbé sebezhetőnek.

Tudod ha egyszer megharap egy kutya, legközelebb vigyázol...

Nem is tudom, hogy megtudok-e bízni majd valaha valakiben, bár fiatal vagyok még. Remélem segítettem megérteni a hölgyet. Én is ilyen vagyok, és nincs hajlamom...mármint ferde.

2010. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
52%
Előző, azért azt ne feledd, hogy te egy 19 éves csitri (bocs, de nem tudom másképp kifejezni) vagy, az a csaj meg 25 éves. Nem mindegy. 19 évesen meg alig van olyan, aki komoly kapcsolatot akar.
2010. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 hello_there válasza:

Hahó.

Nekem van egy pontosan ilyen "stílusú" barátnőm, nagyon okos, kreatív és talán a legszebb lány, akit ismerek. Baromi jó a humora is, profin táncol, és mindenki úgy tartja számon az egyetemen, mint a "tökéletes csaj".


De egyrészt önmagát mindenki másképp látja kicsit, tehát hiába ilyen klassz ember külsőleg-belsőleg egyaránt, de mégis, sokszor mintha ő ezt nem venné észre önmagával kapcsolatban. Ettől még másokkal szemben iszonyatosan magabiztos, határozott, hihetetlenül karakán a fellépése, és első blikkre az egyik legnyitottabb ember, de egy párkapcsolathoz egy ennél mélyebb szintű megnyílásra lenne szükség, és olyan, mintha itt elakadna, a kezdeti nagyon barátságos, magabiztos szinten a saját belső frusztrációi miatt nem tud túllendülni.


Másrészt, ő is nagyon sokáig volt egyedül (kb. 5 évig), de ennek nem az az oka, hogy leszbikus lenne, és nem bonyolódott időközben röpke kavarásokba sem: egyszerűen van tartása, és az az önbizalom, amit ebből merít, hogy nem kavargat fűvel-fával, ez ad neki egy büszkeséget (plusz az ő esetében a tánc), amihez tud "menekülni", ha magányosnak érzi magát. Ettől még nagyon vágyik párkapcsolatra, de abszolút a pasiktól várja a kezdeményezést, és mivel ez a mai világban már viszonylag ritka a fiatalabb generáció esetében (ő 23 éves lesz most), ezért kevés srác üti meg azt a mércét, ami miatt kimozdulna a biztonságos kis világából. Mert bár az egyedüllét is nehéz tud lenni, de egy kapcsolat, a napi problémák, a konfliktusok, a lelki sérülések, amelyek minden emberi kapcsolatban előfordulnak, ezeknek felvállalása a legtöbbek gondolkodásának ellenére sokkal nehezebb és fáradságosabb út, mint a magány. Szóval bizonyos szempontból, ha sokáig volt egyedül valaki, és megszokta, hogy nem kell másra figyelni (legalábbis nem olyan szinten, mint egy párkapcsolatban), stb., akkor az bizonyos értelemben sokkal kényelmesebb, és nehezebb kilépni belőle, mint gondolnánk. Egy szerelemmel az ember óriási fájdalmaknak és csalódások lehetőségének teszi ki magát, és ha esetleg már volt benne része, mint a barátnőmnek (őt elhagyta a barátja minden magyarázat nélkül, egy 2 éves kapcsolat után, és ez óriási trauma volt a számára), akkor nagyon nehéz lehet az illető számára a magánéletről akár csak beszélni is, nemhogy belevágni valami komolyba.


Szóval szerintem fel a fejjel, van olyan ember, aki kicsit több kitartást, lassabb közeledést, először inkább baráti közelítést igényel egyszerűen!

2010. aug. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Előző, ez oké amit leírtál, de az általad ismert hölgy azt mondod vágyik a párkapcsolatra, csak a férfiaktól vár kezdeményezést. A kérdező ismerőse azonban kijelentette kerek perec, hogy nem kell neki kapcsolat, és egyáltalán nem akar férfiakról beszélni.

Kérdező, ezt szó szerint így mondta, hogy 19 éves kora óta nem járt férfival? Vagy csak annyit mondott, hogy nem járt senkivel, vagy nem volt kapcsolata? Mert nem feltétlen mindegy, hogyan fogalmazott!

2010. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

22:09!

Ezt kikérem magamnak, nem vagyok csitri, egy hölgyet különben sem illik ilyen jelzővel illetni. Ez talán korfüggő? Én CSAK és kizárólag komoly kapcsolatot szeretnék, más nem érdekel...attól függetlenül, hogy 19 éves vagyok...meg különben sem ez volt a kérdés...

2010. aug. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!