Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs senkije? Tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs senkije? Tökéletes a lány.

Figyelt kérdés

Egyik munkatársamról lenne szó. 25 éves, csinos alakja van, az arca is nagyon szép (nem vagyok elfogult, egyszerűen mindenkinek tetszik), gyönyörű, hosszú haja van, mosolygós, vicces, okos, kreatív. Fél éve ismerem, jóban lettünk, gyakran ülünk be kávézni munka után. Nagyon jól érzem magam Vele, már az első pillanatban szemet szúrt, hogy milyen gyönyörű. Tudni kell rólam, hogy nem vagyok egy nőcsábász, túl kritikus vagyok a nőkkel szemben és kevés az olyan ember, aki megmozgat bennem valamit. Neki sikerült. Nagyon szeretnék nála kezdeményezni, de beszélgettünk a párkapcsolati dolgokról és Ő ezt a témát valahogy próbálja átugorni, nem szokott férfiakról beszélni és nem is akar senkit. Azt mondja, 19 éves kora óta nem járt férfival. Nem tűnik egyéjszakás kalandokat kedvelő típusnak, ahhoz túl büszke és van tartása. Kérdezgettem, hogy miért nem akar kapcsolatot, de terelte a témát. Nagyon határozott, nem is merek felé közeledni, félek, hogy megutálna. Szerintetek hogy kéne lassan kezdeményeznem? Illetve mi okozhatja nála ezt a "nem akarok pasit" dolgot?

26/F


2010. aug. 19. 00:44
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Én még célozgattam volna párat, de úgy tűnik, a kérdező eléggé elfáradt a nap végére. A másik lehetőség, hogy jól érzi magát egyedül, de azt nyíltan ki lehet mondani, nem terelte volna a témát.
2010. aug. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Ne már. Bár Ő túl szép ahhoz, hogy igaz legyen:) Az durva lenne, nem tűnik olyan típusnak. Egyszer-kétszer beszállt egy csaj autójába, de állítólag ő barátnő.
2010. aug. 19. 01:50
 23/40 anonim ***** válasza:
Nem minden meleg egy élő sztereotípia.
2010. aug. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Tudom, csak nehéz ebbe belegondolni. Bocs, hogy passzív vagyok, csak már késő van ezen filozofálni. Mikor pl. egyszer beszéltünk az elhelyezkedési problémákról, akkor azt mondta, hogy a barátnője is nehezen talál munkát és kivan. Sőt, sokszor azt mondja, hogy A barátnő. Ugye ez nem jelent semmit? Egy emberről van szó?
2010. aug. 19. 01:54
 25/40 anonim ***** válasza:
Önmagában nem bizonyíték, de ne zárjunk ki semmit.
2010. aug. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Az viszont gyanús lehet, ha minden oda nem illő témánál megemlíti a barátnőjét.
2010. aug. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
69%

Mi az, hogy "ugye ez nem jelent semmit?" Saját magad is leírtad, hogy a brátnőjét kiemelten említi, 6 éve nem volt pasival stb., erre meg értetlenkedsz, mintha nem lenne egyértelmű. Leszbikus, ennyi.


Én elég sok leszbikus lányt ismerek, és ez az általad említett büszkeség és tartás jellemző a leszbikusokra, mégpedig azért, mert nekik nincsenek pasiszerzésre irányuló vágyaik, ezért a heteró csajoktól megszokott, pasiszerzésre alkalmazott manipulatív, sunyi személyiségjegyek írmagja is hiányzik belőlük, és teljesen nyíltan, korrekten állnak a férfiakhoz, anélkül, hogy a női vonzerejükkel vissza akarnának élni. Ebből általában fel lehet ismerni őket.

2010. aug. 19. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
53%
Mi az, hogy nem tűnik olyan típusnak? Pont hogy olyan típusnak tűnik, aki nem a tradicionális, passzív, semmirekellő, manipulatív pina szerepben él, hanem inkább maszkulin energiái vannak, vagyis határozott, kreatív, büszke, humoros, önérzetes stb. Ezek pont nem heteró pinákra jellemző dolgok.
2010. aug. 19. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem tudom mennyire segít amit majd leírok,de reélem.

Szóval, 18L vagyok. A környezetem szépnek tart, okosnak és folyton azt hallom, hogyhogy nincs barátom? Már a családom is utalgat néha.

Hogy miért nincs? Nem azért, mert a lányokat szeretem...

Csak már magyarul tele a hócipőm a fiúkkal, mert tisztelet a kivételnek, de a tapasztalataim olyanok voltak, hogy azt mondtam inkább kösz én ebből NEM kérek.

Vannak dolgok amik sokkal boldogabbá tesznek, és közben nem kell azon rágódnom, hogy átvernek vagy nem.

Nem tudom, hogy a te munkatársnőddel ez a helyzet vagy sem...csak azt akartam, hogy tudd, igenis van aki nem akar kapcsolatot, hogy megóvja magát és nem feltétlenül azért, mert leszbikus.

2010. aug. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyot csalódott akkor és úgygondolja úgyis minden pasi akivel összeállna 1x úgyis megbántják, úgyse tart örökké, úgyis lenne veszekedés, és ő ezt nem akarja, úgy gondolja jobb neki 1edül, ha végez a munkával, onnantól letudva minden dolga, mehet haza, bulizni, amit akar. Pasija lenne akkor lehet veszekedés lenne otthon, mit főztél stb, sex, de nincs kedve hozzá, azért is veszekedés. Azért gondolom így mert én is ilyen vok. Élvezem h kellek a pasiknak, de azt is nem leszek az övék, nem hagyom magam megalázni, előbb utóbb úgyis az lesz. Bár most van pasim, de érzem h ez nem mindig tart h szeret, és ha összeveszünk bocsánatot kér. És félek, ha nem jön össze vele, vszínű nekem sem kell pasi, azért h megbántson. Bár nem tudom, még csak 19 vok
2010. aug. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!