Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a tökéletes lány?

Figyelt kérdés
neked milyen a tökéletes lány?
2011. ápr. 21. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
jól néz ki és nem csal meg.
2011. ápr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem beszel, nem kerdez, nem eszik, nem rinyal, es mellesleg 100-as a mellbosege.
2011. ápr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Olyan nem létezik! És tökéletes pasi sem!


Keresheted egy életen át a "tökéletest, az igazit"


DE! ugysem fogsz olyat találni akiben minden megvan!


Ha valaki ezt meri állítani h tényleg minden megvan abban akivel épp együtt van az átveri saját magát is!!!


Vannak dolgok amik megvannak egy emberben ami megtetszik nekünk ami az ideálunk, és van sok olyan dolog ebben a személyben amit elfogadunk, mert tökéletest sosem fogunk találni épp ezért a maradék 40% felett szemet hunyunk, a 40% negatív felett!


Mindenki hazudik aki azt mondja h "az ő párja mindenben tökéletes" mert ha felsoronánk a pontokat akkor abbol max 5-re lenne pipa 10 böl!

2011. ápr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Mint én.
2011. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

21.42!


én meg a tökéletes pasi vagyok! Akkor össze is jöhetünk nem ??:)

2011. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jól néz ki, kedves, nem beképzelt, nem néz le másokat, barátságos, hűséges, türelmes, ragaszkodó.

Nálam max 2-3 évvel fiatalabb.

A kinézetről nem tudok sok mindent mondani mert tetszett már alacsony szőke csaj is, alacsony barna, magas szőke, barna bőrű... Konkrét ideáll külsőre nincs.

2011. ápr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
magas, vékony, szőke, kerek mellek, kerek fenék, ne legyen kerek arca, hosszú vékony ujjak ;) 21f
2011. ápr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs.
2011. ápr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,extrás.Legyen rajta wifi,egy töltéssel sokáig bírja.Készenléti idő legyen minél több.Némítható.Kártyafüggetlen.Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2011. ápr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!