Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ilyen lány? (nem felsorolá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen lány? (nem felsorolás a tökéletes lányhoz)

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Komoly, és bár nem akarom fényezni magam de művelt, intelligens.(tényleg nem ego, csak ez fontos a kérdésemben) Bár ki tudja manapság mi számít annak, hiszen elképesztő hogy milyen buták az emberek. A humorom átlagos, szóval a vicces dolgokon nevetek, és néha szoktam én is hülyéskedni. De nem úgy mint a hülye tini p*csák, akik tampont dugdosnak az orrukba, kifiguráznak embereket az utcán, és mindenen vihognak. Attól tartok hogy elvesztem a hülyék között, és így nem lesz párkapcsolatom. Van egyáltalán olyan lány, aki nem csak divatból pasizik be, nem emó, nem utcai k.., rendesen tanul, szóval nem olyan mint a többség? Itt ahol élek csak ilyenek vannak, ezért is találom furcsának hogy én kilógok a sorból, mert hát ugye a fiúk sem különbek. Még nem volt párkapcsolatom, pont ez miatt. Attól tartok hogy sose lesz hozzám illő lány. Legalábbis én még nem láttam ilyet, se élőbe, se neten, se sehol. Pedig mit meg nem adnék egy ilyen lányért..
2011. márc. 29. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztosan van. Én nem.


16/L

2011. márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én ilyen lány vagyok,mármint..szerintem.szóval nem sz@arom le a tanulást,mert szerintem az tökjó ha az ember művelt,lehet hogy most még nem tartják sokra, de majd amikor én az egyetemen fogok ülni, a többi ilyen leszarom stílusú ember meg az utcán, na akkor fogok nevetni : D már elnézést. egyébként meg az ,hogy 15 évesen nem volt még kapcsolatod...hát most nagy dolog, nagyon soknak nem volt még. mellesleg nekem se. viszont én akármennyire is nézem ,hogy mi van belül,nagyon fontos az is, hogy hogy néz ki az illető.
2011. márc. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Engem egészen addig nem érdekel hogy nincs párkapcsolatom, amíg normális nem lehetett volna valakivel.
2011. márc. 29. 16:57
 4/5 anonim ***** válasza:

15 éves vagy! Ráérsz még komoly embernek lenni 10 vagy 15 év múlva.


Én nem tartom magam divatribinek. Tanulok meg minden, de nem ez az életem. Annyit megteszek, hogy bejussak egyetemre v. főiskolára.


Viszont mellette járok szórakozni, mulatni, mert a fiatalság hamar elszáll. Nem fekszek minden nap más férfivel, sőt, 1 barátom van már jó ideje.


Igyekszek egyensúlyt teremteni a szórakozás és a tanulás között, szerintem ez a normális.


18/L

2011. márc. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 18 éves lány vagyok, humoros is de komoly is, kedves, közvetlen, jól tanulok és még nekem sem jött össze egy kapcsolat sem. 15 évesen ne aggódj rajta, találkozol majd hozzád illő lánnyal, ha nem is most, majd az egyetemen.:)

Én is ebben bízom.:)

2011. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!