Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20as fiúk, milyen A tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20as fiúk, milyen A tökéletes lány? : D

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem gumiszármazék, 21F.
2011. júl. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

már kajak rosszul vagyok attól, hogy naponta felteszik ezt a kérdést.


Olyan a tökéletes lány akinek ha mondanak valamit megérti.

(pl.: szabályzat itt a gyk-n.)

2011. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
augusztusban leszek 20 :D . Hát külsőnél nekem annyi elég nekem, hogy fogjon meg benne valami (kisugárzása). Bármiről tudjak vele beszélgetni és szeressen beszélgetni :D.. és szívesen jöjjön el velem bárhova, ne legyen válogatós hisztis , mert azt ki nem állhatom :) kb ennyi nekem már elég
2011. júl. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én még csak 18 vagyok de azért leírom :D

Külsőt nem írok mert ez nyílván tök abszurd lenne így diszkriminálni. Nincs sok elvárásom alapvetően 3 van.

1.legyen értelmes 2.ne legyen k*rva(ezzel a lányok 98%a kiesik a potenciális jelöltek közül)3.viselkedjen nőként(szeressen,legyen kedves,és tényleg legyen női tartása) Nekem ennyi, 3 dolog és mégis eddig még csak 2 ilyen lánnyal találkoztam mindkettővel szerelmesek voltunk. dehát vége ez van :D

2011. júl. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolsó kettőnek köszi :DDDD
2011. júl. 11. 21:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan még több mint 1,5 évem van hátra ahhoz, h 20 legyek, de elmondom neked a véleményem. Én mindig azt mondom, hogy egy nőben számomra 3 dolognak kell meglennie: 1. Legyen igényes a külsejére (nem kell, h bombanő legyen, de legyen ápolt, és foglyon meg benne valami), 2. Lehessen vele jókat beszélgetni (azaz legyen meg a magához való esze, és lehetőleg normálisan lehessen vele kommunikálni), 3. Legyen jó az ágyban (nem kell, hogy egy lepedőakrobata legyen, de legyen meg köztünk a harmónia a szexben). Remélem elégedett vagy a válaszommal. 18/F
2011. júl. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
lepedőakrobata:D köszönöm a választ!:)
2011. júl. 11. 21:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát erről nem a 91 éveseket kellene kérdezgetned:)
2011. júl. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!