Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs senkije? Tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs senkije? Tökéletes a lány.

Figyelt kérdés

Egyik munkatársamról lenne szó. 25 éves, csinos alakja van, az arca is nagyon szép (nem vagyok elfogult, egyszerűen mindenkinek tetszik), gyönyörű, hosszú haja van, mosolygós, vicces, okos, kreatív. Fél éve ismerem, jóban lettünk, gyakran ülünk be kávézni munka után. Nagyon jól érzem magam Vele, már az első pillanatban szemet szúrt, hogy milyen gyönyörű. Tudni kell rólam, hogy nem vagyok egy nőcsábász, túl kritikus vagyok a nőkkel szemben és kevés az olyan ember, aki megmozgat bennem valamit. Neki sikerült. Nagyon szeretnék nála kezdeményezni, de beszélgettünk a párkapcsolati dolgokról és Ő ezt a témát valahogy próbálja átugorni, nem szokott férfiakról beszélni és nem is akar senkit. Azt mondja, 19 éves kora óta nem járt férfival. Nem tűnik egyéjszakás kalandokat kedvelő típusnak, ahhoz túl büszke és van tartása. Kérdezgettem, hogy miért nem akar kapcsolatot, de terelte a témát. Nagyon határozott, nem is merek felé közeledni, félek, hogy megutálna. Szerintetek hogy kéne lassan kezdeményeznem? Illetve mi okozhatja nála ezt a "nem akarok pasit" dolgot?

26/F


2010. aug. 19. 00:44
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Az viszont fura, hogy egyszer csörgött a telefonja és nem tudom, ki volt a vonal másik végén, de kérdezte tőle, hogy mikor ér rá, főzzön-e valamit vagy máshol esznek. És nem az anyukája, mert mosolygott, meg megváltozott a hangja.
2010. aug. 19. 01:08
 12/40 A kérdező kommentje:
*volt
2010. aug. 19. 01:09
 13/40 anonim ***** válasza:
Talán a barátnője;)
2010. aug. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Á, nem olyan volt, mint aki egy barátnőjével beszél:)
2010. aug. 19. 01:16
 15/40 anonim ***** válasza:
Vedd már a célzást:P
2010. aug. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Ő fogalmazott ilyen szokatlanul? Hogy nem járt FÉRFIVAL?;)
2010. aug. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Hát igen. 6 év azért elég sok idő.
2010. aug. 19. 01:37
 18/40 anonim ***** válasza:
nyugimá, szerintem tetszel neki :)
2010. aug. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
És persze igazoltan hetero?
2010. aug. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy a csajszi a "másik csapatban" játszik. Most úgy őszintén, jól néz ki, imponáló a személyisége, jó társaság, 6 éve nem járt sráccal, tereli a témát? Ugyan már. Valakinek csak főz és az se a szomszéd lesz, az biztos:) Még ha egy ideig nincs szüksége pasira, ok, na de nem éveken át, főleg, hogy még elég fiatal. Ha nem értenéd: Leszbikus.
2010. aug. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!