Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs senkije? Tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs senkije? Tökéletes a lány.

Figyelt kérdés

Egyik munkatársamról lenne szó. 25 éves, csinos alakja van, az arca is nagyon szép (nem vagyok elfogult, egyszerűen mindenkinek tetszik), gyönyörű, hosszú haja van, mosolygós, vicces, okos, kreatív. Fél éve ismerem, jóban lettünk, gyakran ülünk be kávézni munka után. Nagyon jól érzem magam Vele, már az első pillanatban szemet szúrt, hogy milyen gyönyörű. Tudni kell rólam, hogy nem vagyok egy nőcsábász, túl kritikus vagyok a nőkkel szemben és kevés az olyan ember, aki megmozgat bennem valamit. Neki sikerült. Nagyon szeretnék nála kezdeményezni, de beszélgettünk a párkapcsolati dolgokról és Ő ezt a témát valahogy próbálja átugorni, nem szokott férfiakról beszélni és nem is akar senkit. Azt mondja, 19 éves kora óta nem járt férfival. Nem tűnik egyéjszakás kalandokat kedvelő típusnak, ahhoz túl büszke és van tartása. Kérdezgettem, hogy miért nem akar kapcsolatot, de terelte a témát. Nagyon határozott, nem is merek felé közeledni, félek, hogy megutálna. Szerintetek hogy kéne lassan kezdeményeznem? Illetve mi okozhatja nála ezt a "nem akarok pasit" dolgot?

26/F


2010. aug. 19. 00:44
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Talán épp olyan kritikus, mint te, erre nem gondoltál? Ez okozhatja. Kedvel téged, de talán csak barátként és nem is akar megbántani azzal, hogy közelebb enged. Én legalábbis biztosan ugyanezt csinálnám, amit ő, de ne vedd készpénznek, ennyi információból pontosan megmondani mi a helyzet szinte lehetetlen. 21/N
2010. aug. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:

én asszem tudom a választ:

a csaj vak, ezért nem talál társat

2010. aug. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
vagy lehet h lezbi ?
2010. aug. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen, tudom, hogy ezt így pontosan nem lehet megmondani, hisz nem láttok bele a gondolataiba, csak gondoltam, hátha vannak ötleteitek. Vagy esetleg hasonló elveket valló lányok írhatnának, hogy náluk ez mi okozza. Ő nem tűnik kritikusnak, nagyon toleráns másokkal, a beszélgetésink alatt sem az jött le, hogy azért nem akar, mert nem talál megfelelőt.
2010. aug. 19. 00:49
 5/40 anonim ***** válasza:
tuti látássérült, tapasztalat
2010. aug. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Mi? Nincs semmi baj a látásával:D
2010. aug. 19. 00:50
 7/40 raoul ***** válasza:
100%

"Illetve mi okozhatja nála ezt a "nem akarok pasit" dolgot? "


Lehet, hogy 19 éves korában igen negatív véleménnyel búcsúzott egykori párjától és azért van benne ilyen gátlás és nem akar beszélni róla. Aztán lehet, hogy a következő években senki sem akart sokáig bíbelődni, ott is a nemakarokpasit volt a válasz. Te egy darabig még elvagy aztán vagy megunod és továbbállsz vagy szenvedsz még egy kicsit, aztán vagy lesz valami vagy nem, de az egyik az biztos.

2010. aug. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
74%

Vagy volt egy baromi nagy csalódása pl.

Vagy tényleg leszbikus.

Vagy csak nem jössz be neki és ezzel terel.

2010. aug. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim válasza:

én pl nagyon válogatós vagyok, lehet h nála is ez a probléma :)én csak azt tudok neked tanácsolni ha valóba érdekel a lány és megér neked annyit akkor legyél kitartó, és ne rohand le őt egyből azzal hogy mi lenne ha pl összejönnétek, és stb. nagyon sok nőnek nem jön be ez a túlzott lényegre törés :)

kezeld inkább 'barátként' az elején.

2010. aug. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy régebben sem voltak komoly kapcsolatai. Egyébként én nem nyomultam rá, azt érzi, hogy kedvelem, de kulturáltan társalgunk és nem arról szól, hogy rajta lógok, ezzel tudatva, hogy akarok tőle valamit. Nem is vagyok ilyen típus, persze magamban megjegyzem, hogy milyen lenyűgöző.
2010. aug. 19. 01:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!