Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emiatt pszichopata állatkinzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt pszichopata állatkinzó lennék?

Figyelt kérdés
A barátnőm rajong az állatokért, és szigorúan vegetáriánus, semmiféle húst nem eszik. Én is állatbarát vagyok, csak külömbséget teszek kártevő, és haszonállat között. Szerintem ez a természet rendje, hogy a ragadozók gyilkolkolnak az életbenmaradásért, és ez így természetes. Ma nálam volt a barátnőm, amikor az uvaron megláttam egy patkányt, és hozzávágtam egy hasáb tüzifát. Nem halt meg azonnal, lassan elsántikált, de utánamentem és ráléptem a fejére, majd odaadtam a kutyámnak. Mindennek tanúja volt a barátnőm, és a fent említett jelzőkkel illetett, és azt mondta, hogy csalódott bennem, és köszönés nélkül elviharzott. Mindez néhány órája történt, azóta nem beszéltük. Mondanom kellene neki valamit?

2020. dec. 5. 15:37
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
89%
A humánusabb macskákat tartani.
2020. dec. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
2macskám van, imádom őket, gyakran velem alszanak. Rendszerint levadásszák őket, de egy megtermett patkány sajnos a macskát is meg tudja sebesíteni
2020. dec. 5. 17:55
 23/40 anonim ***** válasza:
27%
Mennyi fotelállatvédő, de a galambot megeszik, pedig annak élve tépjük le a fejét!!!
2020. dec. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
68%
Ha ennyire véded önmagad, akkor felesleges ide kérdést kiírnod.
2020. dec. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
#24 hogyne védeném önmagam? Amiket mentségemre felhoztam mind racionális ok. Ha nem magyaráznám meg a cselekvéseim okát akkor éleg lenne kérdés helyett annyi kiírnom, hogy "pszichopata állatkinzó vagyok" pont.
2020. dec. 5. 18:08
 26/40 anonim ***** válasza:
21%

fognék pár patkányt és betenném a bnőm hálószobájába.. aztán mikor éjszaka sikítozik, hogy rágják a lábát, meg rajta mászkálnak akkor közölném.


"Drágám, mi a baj, te szereted az állatokat."

2020. dec. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
28%

Tudod, kérdező, itt kétféle válaszoló van jelen; vidéki és városi. Egy vidéki pasi, aki saját bőrén tapasztalja a patkányok jelenlétének egészségesnek éppen nem mondható mivoltját, semmi kivetnivalót nem talál abban, ha az irdatlan szaporulatból egyet kinyuvasztasz.

A városi (való élettől elrugaszkodott) széplelkek véleményére meg ne adjál.

Mondom ezt olyan pasiként, aki 40 évig lakott városban, é tudja, hogy ott valóban csak LAKNI lehet, ÉLNI nem.

2020. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
76%
Én meg vidéken nem tudnék élni.
2020. dec. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
78%

Tény, hogy nem haszonállat és kártékony, DE minden állat érez fájdalmat.

Rálépni egy állat fejére nem túl humánus megoldás.

2020. dec. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
31%

Egyszer harapott meg egy mérgezett haldokló patkány, elég volt egy életre. Szégyenlem magam, hogy hogyan reagáltam, de szabályosan meg kellett menteni. Felálltam egy székre, és zokogva üvöltöttem és sikítottam, és apukám rohant oda megnézni hogy mi van. Megnézte a lábam (csak egy karcolás volt szerencsére) aztán kinyírta a patkányt és elásta.

A barátnőd nincs aranyos hogy ilyen idealista, de a te tetteddel értek egyet.

2020. dec. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!