Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emiatt pszichopata állatkinzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt pszichopata állatkinzó lennék?

Figyelt kérdés
A barátnőm rajong az állatokért, és szigorúan vegetáriánus, semmiféle húst nem eszik. Én is állatbarát vagyok, csak külömbséget teszek kártevő, és haszonállat között. Szerintem ez a természet rendje, hogy a ragadozók gyilkolkolnak az életbenmaradásért, és ez így természetes. Ma nálam volt a barátnőm, amikor az uvaron megláttam egy patkányt, és hozzávágtam egy hasáb tüzifát. Nem halt meg azonnal, lassan elsántikált, de utánamentem és ráléptem a fejére, majd odaadtam a kutyámnak. Mindennek tanúja volt a barátnőm, és a fent említett jelzőkkel illetett, és azt mondta, hogy csalódott bennem, és köszönés nélkül elviharzott. Mindez néhány órája történt, azóta nem beszéltük. Mondanom kellene neki valamit?

2020. dec. 5. 15:37
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
70%
Aki azt mondja hogy a módszer rossz, az hogyan ölte volna meg a haldokló, sérült patkányt? Hmmm?
2020. dec. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
52%
31 előszöris nem dobtam volna meg es akkor nem haldokolt volna! Ha pedig véletlenüll találtam volna egy haldokló állatot akkor az első hogy megpróbálom megmenteni nem kivégezni mint egy hóhér!
2020. dec. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
65%
#31 Én sem dobtam volna meg. Még egyszer mondom: macska. Ennyi a válasz. Milyen helyen lakik a kérdező hogy két macska nem bír a patkányokkal? Én ott biztosan nem laknék.
2020. dec. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
0%
27es, ezt benézted. Vidéken nőttem fel, küzdöttünk mi is a kártevőkkel. De továbbra is az a véleményem ami. 17es voltam
2020. dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
41%

Úristen milyen sötét foteldebil forradalmárok vannak itt. Szerintem tartsatok patkányt a saját lakásotokban, aztán meglátjuk a nyüszítést, amit levertek.


Macskák nem mindig bírnak el a patkánnyal, kutya igen.

2020. dec. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
48%
Gondolom, ti a sérült szúnyognak is mesterséges légzést adtok. Nehogymá' elpusztuljon szegény pára!
2020. dec. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
22%

Nem kotelezo szeretni a patkanyokat, de bantani sem kell oket. Az ember amugy sokkal nagyobb kartevo barmelyik fajnal!

A baratnod helyeben kukaba vagnalak, mert nalad valami nem koser.

2020. dec. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
0%

50 dkg rizsföldi patkány húsa

2 fej vöröshagyma

2 fej fokhagyma

1 zöldpaprika

1 nagyobb sárgarépa

1-2 kicsi chilipaprika

30 dkg felaprított fej káposzta

szójaszósz

só, bors, vietnami bazsalikom, kurkuma

A filézett patkányhúst apró kockákra vágjuk, majd wokban olajon - ínyencek csinálhatják szalonna zsíron is - megpirítjuk. Amíg sül a patkány, addig felaprítjuk a zöldségeket. Először a hagymát és a fokhagymát adjuk hozzá, ezeket nagy lángon pörköljük egybe a hússal, majd keverjük mellé a felcsíkozott káposztát! Amikor a káposzta kezd megszíneződni, öntsük rá a többi zöldséget! Ha a répa puhulni kezd, öntsük le szójaszósszal - ezt mindenki saját ízlése szerint mérje ki! Amikor már egy jó 3-5 perce együtt van a szójaszósz a zöldségekkel és a hússal, adjunk hozzá egy félpohár vizet (kb. 1 decit), majd érzésre adjuk hozzá a kurkumát (két fűszereskanál általában elég), bőven hintsük meg a bazsalikommal, sót és borsot pedig hangulathoz mérten tegyünk rá! Mellé készítsünk pirított rizstésztát, ne fukarkodjunk a szójaszósszal, és már ehetjük is! Jó étvágyat!

2020. dec. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
95%

Elöljáróba hadd meséljek kisit a kertemről. Ott helye van minden "gyomnak". A szomszédok nagy megrökönyödésére együtt nőnek virágok, zöldségnövények, méhlegelő és pl a talajt teljesen beborító Apró Szulák. Nem irtok semmit, kivéve a tarackot, mert az együttélésre alkalmatlan, agresszív, maga körül mindent megfojtó növény.

Csakúgy, mint a patkány. Régen a házi patkány (Rattus Rattus) élt csak hazánkban, de az már nincs is, kiszorította az invazív vándorpatkány (Rattus Norvegikcus). Mint a neve is mutatja, Norvégiából indult világhódító útjára, s mára meghódította az egész Földet, hiszen remekül mászik, ugrik, úszik. Sajnos, melegvérű állat lévén nagyon sok, az emberre is veszélyes betegséget és kórokozót terjeszt. Mivel rendkívül szapora, a populációja meg sem érzi az őt tizedelő kórokat, ami rólunk nem mondható el. A XIV. századi, fél világot kiirtó pestist is ő, illetve a vele terjedő bolhák terjesztették el. Ennek köszönhetően a városlakóknak sem kebelbéli barátja, mert bár nem tapasztalja a kártételét, a vásárlásainál a minden cégnek és vállalatnak KÖTELEZŐ ÉRVÉNYŰ rendszeres rágcsálómentesítésének a minden árucikk árába beépített költségét ő is megérzi. Ráadásul, mivel rágcsáló, a metszőfogait folyamatosan koptatnia kell, így megrág mindent. A vidéki porták esküdt ellensége. Sem élelmiszer, sem takarmány nem lehet tőle biztonságban, és amit nem eszik meg, az is veszendőbe megy, mert az ürüléékével összemocskol mindent. Megöli a fiatal háziállatokat, mert a vért és húst is szívesen fogyasztja. Emellett mindenhova befúr, rongálja az épületek állagát, ezért ott is betonozni kell, ahol egyébként nem lenne szükséges. És teszik ezt nem egedül, hiszen egyetlen nőstény évente 60-80 utódot hoz világra!

Szóval, esti magát, aki nálam nagyobb állatbu*zi, de a patkányokkal nem tartom a haverságot, és irtom őket folyamatosan.

2020. dec. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Amit a #39 írt, teljes igazságnak tartom! Gratulálok neki a kimerítő válaszért. Ehhez tartsa magát mindenki, főleg, akik védelmükbe veszik ezt a patkány PATKÁNY-t.
2020. dec. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!