Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emiatt pszichopata állatkinzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt pszichopata állatkinzó lennék?

Figyelt kérdés
A barátnőm rajong az állatokért, és szigorúan vegetáriánus, semmiféle húst nem eszik. Én is állatbarát vagyok, csak külömbséget teszek kártevő, és haszonállat között. Szerintem ez a természet rendje, hogy a ragadozók gyilkolkolnak az életbenmaradásért, és ez így természetes. Ma nálam volt a barátnőm, amikor az uvaron megláttam egy patkányt, és hozzávágtam egy hasáb tüzifát. Nem halt meg azonnal, lassan elsántikált, de utánamentem és ráléptem a fejére, majd odaadtam a kutyámnak. Mindennek tanúja volt a barátnőm, és a fent említett jelzőkkel illetett, és azt mondta, hogy csalódott bennem, és köszönés nélkül elviharzott. Mindez néhány órája történt, azóta nem beszéltük. Mondanom kellene neki valamit?

2020. dec. 5. 15:37
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
25%
Xard le a csajt!
2020. dec. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell mondanod semmit.
2020. dec. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
68%

" de utánamentem és ráléptem a fejére,"


Igen, az vagy.

2020. dec. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
59%
Valószerűtlen, hogy egy patkány majd odamegy amikor ott a kutya meg ott vágod a tűzifát (Gondolom valami hasonló miatt lehettél a közelében) és ennek ellenére majd még meg is várja, hogy megdobd majd pediglen azt is, hogy utána eredj.. Ahha.. tökre Tom és Jerry életszerű helyzet.
2020. dec. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
66%
Ha konkretan allatkinzo nem is, de valami kattanas van a fejedben. En sem beszelnek veled ezek utan, kb soha tobbet.
2020. dec. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
67%
Nem, nem érdemes neki mondanod semmit. Én sem állnék veled többé szóba.
2020. dec. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Épp a tyúkoknak adtam enni, amikor az disznóól alól előszaldt 4-5 patkány. Mivel pont a fa volt a legközelebb hozzám, azt vágtam hozzájuk, és az egyiket eltaláltam. Mindez irreleváns a kérdés szempontjából, csak a kedves negyedik valaszolónak magyarázom.
2020. dec. 5. 16:16
 8/40 anonim ***** válasza:
50%

Akik elítélik a kérdezőt, azok még sosem találkoztak a patkánnyal úgy, hogy micsoda kárt tud tenni egy falusi portán!

Érdekes, a patkányirtókat is elítélitek??? Rádióban hallottam, hogy cigánytelepen éjszaka a patkány megharapta az alvó gyerek fülét! Az egyik csibefarmon úgy elszaporodtak a patkányok, hogy egy éjszaka kegyetlen irtást végeztek a csirkék között. Ezt saját szememmel láttam.

A patkányt, görényt, menyétet IRTANI KELL, ahol csak előforddul. Ráadásul a patkány még betegségeket is terjeszt.

Véditek még őket?

2020. dec. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
35%
A VOLT barátnöd zakkant!
2020. dec. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
75%
Te vagy Krokodil Dundee, hogy lazán telibetalálod a patlány futtában? Kamu
2020. dec. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!