Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emiatt pszichopata állatkinzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt pszichopata állatkinzó lennék?

Figyelt kérdés
A barátnőm rajong az állatokért, és szigorúan vegetáriánus, semmiféle húst nem eszik. Én is állatbarát vagyok, csak külömbséget teszek kártevő, és haszonállat között. Szerintem ez a természet rendje, hogy a ragadozók gyilkolkolnak az életbenmaradásért, és ez így természetes. Ma nálam volt a barátnőm, amikor az uvaron megláttam egy patkányt, és hozzávágtam egy hasáb tüzifát. Nem halt meg azonnal, lassan elsántikált, de utánamentem és ráléptem a fejére, majd odaadtam a kutyámnak. Mindennek tanúja volt a barátnőm, és a fent említett jelzőkkel illetett, és azt mondta, hogy csalódott bennem, és köszönés nélkül elviharzott. Mindez néhány órája történt, azóta nem beszéltük. Mondanom kellene neki valamit?

2020. dec. 5. 15:37
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
74%
Azért ezt egy nőnek látni nyilván rossz, hiába tudja mindenki, hogy károsak, és is úgy gondolom, hogy írtani kell őket, egy se maradjon életben, de ha valaki előttem roppantja össze egynek a fejét.. Hát ott hánytam volna el magam..
2020. dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
25%

Akkor kell őket irtani, amikor meglátod, függetlenül attól, hogy ki van még jelen!

#10, több patkány jelent meg és egyet éppen eltalált a fahasábbal. Dacára annak, hogy éjjeli állat, én magam is láttam nappal, az utcán, egy nagyváros, egyik lakótelepén. Pechemre és szerencséjére - elbújt.

2020. dec. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
42%
Mégis mit tudott ártani neked az az állat, hogy ilyen halált érdemelt??! A patkányok soha nem támadnak emberre! Ha mégis ennyire utadban vannak, akkor humánusabb módszerrel is távol tarthatod őket. Például helyezz el néhány olyan csapdat, ami csak fogva tartja őket, aztán összegyüjtve vidd el őket egy távolabbi mezőre, vagy erdőbe.
2020. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
85%
A módszer miatt vagy pszichopata állatkínzó, nem a kártevő elpusztítása miatt. Amúgy egy vegetáriánus állatbarát jó hogy nem fog veled maradni ezek után.
2020. dec. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
#13 ugye nem gondolod komolyan, hogy bárki apránkét összegyüjtögeti a patkányokat, majd az erdőbe autózik velül? Annyian vannak, hogy hetente csinálhatnék egy kanyart... Ráadsul ez sem megoldás, mert az erdőben felborítanák az ököszisztémát annyian, vagy úgyis visszavándorolnának lakott területre.
2020. dec. 5. 17:10
 16/40 anonim ***** válasza:
36%

#13,

helytelenül gondolkozol.

Megindokolom: a patkány kártékonyságáról írtam fentebb. Azok tények! Nem hatalmazott fel a kérdező, hogy védjem őt, magam jószántából teszem. Aki nem látott még patkányok okozta kárt, az jó lenen, ha nem írna ide semmit. A patkánycsalád képes kirágni a ház építőkövei közt egy üreget, éjjel elmenni a szomszéd baromfiát megfojtani és megenni. Érdekes, mindig a szomszédba megy és nem ott pusztít, ahol "lakik". Te be akarod őket fogni és elvinni messzire. Nem jó ötlet, mert akkor ott fog pusztítani és szaporodni (min t a patkány!). Mezőn, erdőben nem él meg, mert húsevő, vérszívó, tehát elpusztul.

2020. dec. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
84%
Igen, ez gusztustalan. Igen, a kártevőket távol kell tartani, de minél kevesebb fájdalom árán. De ez, hogy te rálépsz a fejére, ez egyszerűen iszonyatos
2020. dec. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
85%
Vegetáriánus vagyok és nem érdekel, hogy ki vega vagy ki nem - de, amit te műveltél az gusztustalan. Akiknek komoly vega étrendje van, ők nem fogják ezt elnézni. Miért is vagy a barátnője, ha ennyire nem tiszteled (legalább!!!), amíg ott van veled?
2020. dec. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
A patkány kártevő, tehát ideális esetben irtani, kell ezt már tisztáztuk. Miután eltalálam a fával még élt, és futni próbált. Ha sebesültem próbáltam volna megfogni akkor valószínüleg megharapott volna. Ha hagyom elmenekülni, akkor talán még órákig szenvedett volna, mielőtt elpusztul. Melyik a humánusabb?
2020. dec. 5. 17:45
 20/40 anonim ***** válasza:
74%
Szívből remélem, hogya patkány család bosszút áll, és majd álmodban lerágják a farkad!
2020. dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!