Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A GYKn csak erkölcscsőszök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A GYKn csak erkölcscsőszök vannak?

Figyelt kérdés

Most komolyan, de akármelyik kérdésbe az esetek legnagyobb százalékában az hangzik el hogy "úristen, hát én egy hét után ugyan nem feküdnék le senkivel, meg hát mi nem iszunk a haverokkal csak kólázunk péntek esténként, meghogy 16 évesen ez még korai blablabla"

De akkor hol vannak az olyanok akik részegen fetrengenek péntekenként a főtéren vagy akik hetente mással dugatják magukat és akik 16 éves koruk előtt vesztették el a szüzességüket?

Hozzáteszem, szerintem nem feltétlen elítélendő dolog egy hét után lefeküdni valakivel egy bizonyos korban, és az sem ha valaki 16 éves kora előtt veszíti el a szüzességét, vagy ha néha felönt a garatra (de tényleg csak néha, pl. szülinap stb.). Ezek a dolgok a fiatalsággal együtt járnak, el fog múlni.


2010. aug. 9. 16:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Namármost, nem hiszem, hogy ez erkölcscsőszködés lenne. Vedd egybe: Van olyan aki 16 évesen, részegen, egy hét ismeretség nélkül is összefekszik valakivel, aztán arra fogja, "eh, fiatalság". 16 előtt azért nem érdemes elveszteni, mert a legtöbben még nem készek feldolgozni. Megtörténik, ideig-óráig boldogok, és utána egy hatalmas csalódás, és sokan megbánják (persze nem mindenki, kinek ugye nem inge...) A felönteni a garatra résszel nincs bajom, ha nem olyan szinten teszi, hogy lábraállni nem bír, és összehányja magát :)
2014. márc. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Szánalmasnak tartom azokat, akik leírják ezeket az undorító dolgokat, amelyek őket jellemzik és még büszkék is rájuk. Nem erkölcscsőszök vagyunk, hanem normális emberek, határokkal. Én mindig magamból indulok, ha válaszolok. Én csak alkalmanként iszom alkoholt, részeg sosem voltam, kábítószert kilométerekről kerülöm, sportolok, 2 hangszeren játszom, egyetemen tanulok egy komoly mérnöki szakon és még sorolhatnám. Ti meg úgy cseszitek el az életeteket a piálással, meg a kábszerrel, ahogy akarjátok, de amíg a hozzám hasonló emberek a saját példájukkal akárcsak 1 másikat is vissza tudnak rángatni a megfelelő irányba, már megérte. 24/F
2014. aug. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nagyon jók ezek a válaszok :D Jót nevettem rajtuk.


Nálam az a helyzet, hogy ha van rá alkalom, akkor szoktam inni. Általában nem teljes részegségig, csak spicces állapotig. De arra is volt már példa, hogy egy pár óra kiesett az emlékezetemből :)

Az első randin csókolózás teljesen rendben van, de egyszer-kétszer az is előfordult már, hogy ismeretlen fiúval csókolóztam egy buliban.

Álszent sosem voltam szerintem, szeretem megmondani őszintén a véleményem :)


20/L

2014. aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy az egyensúlyt megtalálja az ember. Nem kell sem álszentnek, sem erkölcscsősznek lenni. Normálisan kell élni. Az a kérdés, hogy kinek mi a normális :) De szerintem semmi gond nincs azzal, ha az ember időnként kirúg a hámból. Mindenkivel előfordulnak ilyen dolgok. Annyi a lényeg, hogy ezeket nem kell letagadni, hanem nyugodtan fel lehet vállalni.
2014. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
24/L-nek: Te kb. ennyit tudsz nyújtani, amit leírtál: testiséget. Akkor fogsz koppanni, amikor eltelik 5-10 év és már rád sem fognak nézni, mert nem leszel vonzó. Aki huszonévesen csak rib@n.ckodik és azt tartja a fejlődés kulcsának, hogy ő aztán milyen jól tud mélytorkozni, én azt mélységesen tudom sajnálni. Szóval szerintem ne nagyon légy magadra túlzottan büszke.
2014. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!