Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A GYKn csak erkölcscsőszök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A GYKn csak erkölcscsőszök vannak?

Figyelt kérdés

Most komolyan, de akármelyik kérdésbe az esetek legnagyobb százalékában az hangzik el hogy "úristen, hát én egy hét után ugyan nem feküdnék le senkivel, meg hát mi nem iszunk a haverokkal csak kólázunk péntek esténként, meghogy 16 évesen ez még korai blablabla"

De akkor hol vannak az olyanok akik részegen fetrengenek péntekenként a főtéren vagy akik hetente mással dugatják magukat és akik 16 éves koruk előtt vesztették el a szüzességüket?

Hozzáteszem, szerintem nem feltétlen elítélendő dolog egy hét után lefeküdni valakivel egy bizonyos korban, és az sem ha valaki 16 éves kora előtt veszíti el a szüzességét, vagy ha néha felönt a garatra (de tényleg csak néha, pl. szülinap stb.). Ezek a dolgok a fiatalsággal együtt járnak, el fog múlni.


2010. aug. 9. 16:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
ja, és ahogy a hosszú válaszoló, én is alkalmi füves vagyok, pár alkalommal egy évben.
2010. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is!

Én vagyok az ellentábor! Havonta egyszer jól beiszom a barátaimmal, szívni ugyan nem szoktam, de volt olyan pasim, akivel az első randin már szex volt. Igaz ismertem előtte már két éve. Sőt voltam szerető is, csak összetört a szívem, és 16 voltam mikor elveszítettem a szüzességem.

Ha szopok lenyelem, és kedvelem az anált is. Sikítani is szoktam, ha erre van igény :D

Dióhéjban.

Vannak itt erkölcscsőszök is, akik állandóan a miért nincs senkim, pedig de szép/okos/művelt/kedves/ megértő etc kérdéseket teszik fel. Ők is megcsinálják azt amit én, csak szépen lőadják magukat itt is, mint mindenhol.

Lehet lepontozni!

24L

2010. aug. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ezen marha jót röhögtem. :D
2010. aug. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ennyien összegyűltünk, mint ellentábor. :D

24/L, nagyon nagy a szöveged. :D (amire van igény XDDDD) És nem le, hanem felpontoztalak.

Várjuk a többi hedonistát is!

2010. aug. 22. 14:19
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor legyünk őszinték:

Inni ritkán szoktam, de volt már olyan, hogy órákat ültem egy helyben, mert az orromig nem láttam, nemhogy haza tudjak menni.

Mikor milyen kedvem van. Van amikor ribiket szedek fel egy éjszakára, de általában nem ez a jellemző. Drogozni nem drogozok... semmi értelme.


f23

2010. aug. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

De akkor hol vannak az olyanok akik részegen fetrengenek péntekenként a főtéren vagy akik hetente mással dugatják magukat



Ők nem neteznek, mert valószínűleg most is fetrengenek és dugnak valahol:D:D nem pedig ide írogatnak.

20f

2010. aug. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

24L ismét: Volt pasi akinek a kedvéért megtanultam mélytorkozni. Így tudok róla véleményt nyílvánítani. Nem értem, akik soha semmit nem csináltak, miért fikázzák azt, aki ki merte próbálni? Vagy fel meri vállalni.. Én felvállalom. A jövő útja a fejlődés. Fekhetnék nagy pöttyös bugyiban, dzsungel-bozontos p*nával a pasim alá, mint egy fadarab,de ezt elég lenne egyszer megtennem. ;-)

Utána a jólmegérdemelt lapátrakerülés jönne.

2010. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

24/L

Mindenkinek így kellene gondolkozni!

2010. aug. 22. 21:20
 19/25 Hanariko ***** válasza:

Azért aki valamire ellenkező stílusú választ ír, nem feltétlen álszent. Jó én mondjuk nem pofoznék föl egy srácot első randi csókért, de megjártam már ezzel, szóval meggondolnám a dolgot.

Egyébként ez ugyan olyan, hogy sokan itt sírnak, hogy jaj hol vannak a normális lányok/fiúk és mindenki írja itt, hogy ő normális. A nem normálisok nyilván ez idő alatt is drogoznak, piálnak stb. (ezzel persze nem akarok minden bulizót leáltalnosítani, mert azt is lehet normálisan)

A lényeg, hogy itt soha nem azt kapod vissza, amit a való életben sokszor tapasztalsz.

2013. szept. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:

Én részeg nem vagyok minden hétvégén, de álltalában közel állok hozzá, messziről felismerem a joint szagát és nyaltam már össze idegennel bulin, naaa

ja és pont 16 <3

2014. márc. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!