Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A GYKn csak erkölcscsőszök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A GYKn csak erkölcscsőszök vannak?

Figyelt kérdés

Most komolyan, de akármelyik kérdésbe az esetek legnagyobb százalékában az hangzik el hogy "úristen, hát én egy hét után ugyan nem feküdnék le senkivel, meg hát mi nem iszunk a haverokkal csak kólázunk péntek esténként, meghogy 16 évesen ez még korai blablabla"

De akkor hol vannak az olyanok akik részegen fetrengenek péntekenként a főtéren vagy akik hetente mással dugatják magukat és akik 16 éves koruk előtt vesztették el a szüzességüket?

Hozzáteszem, szerintem nem feltétlen elítélendő dolog egy hét után lefeküdni valakivel egy bizonyos korban, és az sem ha valaki 16 éves kora előtt veszíti el a szüzességét, vagy ha néha felönt a garatra (de tényleg csak néha, pl. szülinap stb.). Ezek a dolgok a fiatalsággal együtt járnak, el fog múlni.


2010. aug. 9. 16:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
hát..megválaszoltad a kérdésedet.akik épp fentrengnek a sok pia miatt azok most nem a gép előtt ülnek ugyan így akik dugatják magukat és satöbbi satöbbi
2010. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%

3. egy spicli.

amúgy a kérdés jogos. néha van egy ellenpélda, de mikor egy huszonéves csaj leírja hogy felpofozná az illetőt ha első randin le merné smárolni, elborzaszt.

aztán itt nyávognak hogy miért nincs pasijuk...

2010. aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
itt vagyok minden pénteken részegen fetrengek (majdnem minden)
2010. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%
A fiatalsággal együtt járna, nem lenne józan ember érettségin. :D
2010. aug. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ment mindenkinek a pont! Több választ is várok! :)
2010. aug. 9. 19:01
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hol vannak az olyanok, akik 14 évesen már szexelnek és részegen fetrengenek? Hát ők írják a kérdéseket. :D
2010. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Szerintem egy részeges 14 éves nem ilyen stílusban ír. :D
2010. aug. 9. 20:25
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy jó kérdés! Én is sokszor elgondolkodok ezen, hogy vajon tényleg mindenki azt írja le amit őszintén gondol, vagy azt ami tudja, hogy helyes és követendő példa lenne, de ettől még nem biztos, hogy ő is pont úgy gondolja és úgy csinálja a dolgokat....

Pl. senki ne mondja nekem, hogy egy pattanásos fejű, zsíroshajú, fogszabályzós kiskamasz is talál magának barátnőt ha ő a világ a legjobb embere, aki hűséges, jó szívű blablablabla..... Ti is tudjátok, hogy egy ilyen embernek 20 éves kora alatt nem lesz köze nőhöz, csak amikor elkezd kikupálódni...

De hogy bebizonyítsam nem csak erkölcscsőszök járnak ide, (bár ritkán írok, igaz, de gyakran olvasom az oldalt) elmondom, hogy 20 éves vagyok, igaz nem 13 évesen vesztettem el a szüzességemet, hanem 17 évesen de nem a barátommal, hanem egy ismerősömmel, akit már évek óta ismertem.....nem...nem bántam meg....imádom a szexet, nem tette tönkre az egész életemet az, hogy nem a nagy Ő-vel vesztettem el. Egyetemista vagyok, sajnos nem túl sok idővel de amikor el tudok menni bulizni, akkor iszok rendesen :D (összes barátnőmmel, barátommal együtt) De most nyáron ha összeszabadulunk barátnőimmel pár napra, akkor non-stop iszunk :D Ja mostani barátommal 3. találkozás alkalmával feküdtem le ;)

Ha alkalmam adódik rá, füvezni is szoktam!( évente kb 2-szer...)

Aki ilyet ír, hogy felpofozná ha első randin valaki lesmárolná....:D ez nálam a nc kategória( persze ha az illető elmúlt 12 éves)

na most úgy hirtelen ennyi :)

remélem megnyugodtál, hogy nem csak erkölcscsőszök írnak ide!

2010. aug. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam, és köszi a szép hosszú választ. :D

Inkább ez az álszenteskedés "nyugtalanít". :)

2010. aug. 10. 11:31
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

én általában azt irom le amit gondolok, és az életben is elég őszinte vagyok, (sajnos).

azért sajnos, mert itt csak maximum lepontoznak, az életbe viszont addig, míg ki nem derül az igazam, vagy elfogadja, hogy én ezt gondolom, csak be vagyok skatulyázva. bár igazából, leszarom, akit az őszinteségem zavar.

de hogy a kérdésedre válaszoljak: én dugok, mind a nyulak, és bizony ma is úgy be fogok b@szni, hogy isten óvja amerikát


üdv.

2010. aug. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!