Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek kell kezdeményeznie a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kell kezdeményeznie a találkozásokat? Vagy én csinálok rosszul valamit?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt a barátommal, de csak hétvégente tudunk a munkánk miatt találkozni. Az elején nagyon szépen ment minden, többnyire legkésőbb kedden már lefixáltuk, hogy a hétvégén mikor találkozunk és kinél leszünk.

Ahogy telt az idő, ez az időpont egyre csúszott odébb.

Az első 1-2 hónapban nagyobb részben ő hozta fel a témát, aztán mivel később már kedden nem kérdezte meg, én kérdeztem szerdán. és így szép lassan csúszott egyre odébb a megbeszélés időpontja, mert én vártam, hogy ő mikor hozza fel, de már egyre inkább nem tette. Így most kicsit egyoldalú lett, hogy szinte mindig én kérdeztem, aztán már az is, hogy mindig én mentem hozzá. Volt, hogy 2 munkahely-14 óra munka után is össezeszedtem magam, és az éjszaka közepén, mire ő végzett a munkával, ott voltam nála.

Aztán most itt vagyunk, péntek este, ma egész nap nem dolgozott, igazából pár szót beszéltünk, egész nap semmit nem csinált, de meg sem kérdezte, hogy ha végzek mára, találkozunk e, átjöjjön e. Vagy úgy összességében, hogy találkozunk e a hétvégén. Nekem pedig már elegem van, hogy az elmúlt hónapokban csak én futkostam utána. Az idejét sem tudja beosztani normálisan, ha ő jön, állandóan elkésik. Múlt héten úgy is elkésett, hogy konkrétan 8 órával előbb szóltam neki, hogy pontosan mikor érek haza, otthon volt, ráért mégis vagy egy órával később ért ide. És emellett elegendő ruhát sem hozott magával, pedig csak 3 napról beszélünk, amit nálam töltött. Ez nekem azt sugallja, hogy vagy nem akart ennyit nálam lenni, vagy ennyire nem érdekli ez az egész..

És most írt, hogy otthon van, fekszik az ágyában és filmet néz..

Ennyire nem érdeklem már? Viszont ha meg együtt vagyunk, szuper minden, figyelmes, kedves, aranyos.. aztán jönnek a hétköznapok, amikor semmi..

Veszett ügy?

L26


2020. szept. 18. 23:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Annak akinek oka van rá.
2020. szept. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 MolotovPunk ***** válasza:
Itt azért már vannak bajok,szerintem nem érdekled már annyira őt,mint a kapcsolatotok elején.Próbáld meg azt,hogy 1 hétig nem keresed őt,vagy nem írsz neki.Hátha akkor majd ő fog keresni téged.Ha igazán hiányozni fogsz neki,akkor fog majd ő keresni téged.
2020. szept. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Találkoztak vègül?
2020. szept. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!