Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek kell kezdeményeznie a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kell kezdeményeznie a találkozásokat? Vagy én csinálok rosszul valamit?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt a barátommal, de csak hétvégente tudunk a munkánk miatt találkozni. Az elején nagyon szépen ment minden, többnyire legkésőbb kedden már lefixáltuk, hogy a hétvégén mikor találkozunk és kinél leszünk.

Ahogy telt az idő, ez az időpont egyre csúszott odébb.

Az első 1-2 hónapban nagyobb részben ő hozta fel a témát, aztán mivel később már kedden nem kérdezte meg, én kérdeztem szerdán. és így szép lassan csúszott egyre odébb a megbeszélés időpontja, mert én vártam, hogy ő mikor hozza fel, de már egyre inkább nem tette. Így most kicsit egyoldalú lett, hogy szinte mindig én kérdeztem, aztán már az is, hogy mindig én mentem hozzá. Volt, hogy 2 munkahely-14 óra munka után is össezeszedtem magam, és az éjszaka közepén, mire ő végzett a munkával, ott voltam nála.

Aztán most itt vagyunk, péntek este, ma egész nap nem dolgozott, igazából pár szót beszéltünk, egész nap semmit nem csinált, de meg sem kérdezte, hogy ha végzek mára, találkozunk e, átjöjjön e. Vagy úgy összességében, hogy találkozunk e a hétvégén. Nekem pedig már elegem van, hogy az elmúlt hónapokban csak én futkostam utána. Az idejét sem tudja beosztani normálisan, ha ő jön, állandóan elkésik. Múlt héten úgy is elkésett, hogy konkrétan 8 órával előbb szóltam neki, hogy pontosan mikor érek haza, otthon volt, ráért mégis vagy egy órával később ért ide. És emellett elegendő ruhát sem hozott magával, pedig csak 3 napról beszélünk, amit nálam töltött. Ez nekem azt sugallja, hogy vagy nem akart ennyit nálam lenni, vagy ennyire nem érdekli ez az egész..

És most írt, hogy otthon van, fekszik az ágyában és filmet néz..

Ennyire nem érdeklem már? Viszont ha meg együtt vagyunk, szuper minden, figyelmes, kedves, aranyos.. aztán jönnek a hétköznapok, amikor semmi..

Veszett ügy?

L26


2020. szept. 18. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos baromira úgy néz ki, hogy nem érdekled. Már nem fektet a kapcsolatba. Kerek perec megmondanám, hogy vagy megemereli magát, vagy szakítás lesz.
2020. szept. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Az nem biztos, hogy a te szemelyedre iranyul, de hatarozottan nem is akar igazan jarni. Hogy aztan ez depresszio, szuletett agglegeny, vagy pont irantad fakult meg az erdeklodese, egyik se tul jo.
2020. szept. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Kérdezd meg az okát!
2020. szept. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
Nem véletlen, hogy L26, és nem pedig N26. Éretlenség, buta gyerekes játszma. Részdről és részéről is. Tanulj belőle! Eric Berne munkássága fedte fel a játszmák világát. Javaslom elolvasásra a könyveit 🙂
2020. szept. 19. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"És most írt, hogy otthon van, fekszik az ágyában és filmet néz.."


Ég a vágytól,hogy találkozzatok!

:D

2020. szept. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagy a valószinüsége, hogy belekényelmesedett az egészbe. A kezdeti láng alább hagyott.

Vajon mit tenne, ha rá se kérdeznél, hogy találkozzatok? Én meglépném ezt a helyedben, vagy programot szerveznék barátnőkkel.

2020. szept. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

Az is baj, hogy az elejèn elèg játszmázósra vetted a figurát, elvártad, hogy mindig ő jelezze, hogy találkozni szeretne, te csak akkor tetted, ha rèszèről ez elmaradt. Lehet, hogy azèrt is csúszott, mert ő meg rád várt.

Úgy látom az èrdemi kommunikáció elèggè alul maradt nálatok.

Te is nyugodtan rákèrdezhetsz már kedden, ès jelezheted is felè, hogy szeretnèd, ha ő jönne át, nem csak mindig te mennèl. Nem csak a pasi dolga mindig körülugrálni a másikat, ők is szeretik èrezni a törődèst. Te meg csak akkor kapálóztál, mikor tőle nem kaptad úgy meg.

Persze tèny, hogy úgy tűnik mostanra elèggè belekènyelmesedett, de talán mèg menthető a dolog. Kommunikáljatok többet egymással, tessèk megbeszèlni ha valami zavar!

2020. szept. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
4-es, szerintem ez pont nem játszma a pasi részéről. Szimplán leszarja, ennyi.
2020. szept. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
7-es, ez baromság. Eddig is inkább a csaj nyomult, most arra bíztatod, nyomuljon még jobban:(((
2020. szept. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Èn èreztettem a törődèst, csomószor kèrdeztem, ha közvetlen a munkája után mentem hozzá, vittem neki enni,I vagy èn főztem, vagy ha nem volt időm, akkor pizza. Ha ő jött, akkor is mindig minden szépen előkèszítve.

Volt, hogy jeleztem, hogy szertnèk találkozni, kicsit fèlreèrtett, de így legalább láttam a reakcióját. Azt hitte, hogy azt akarom, hogy munka után jöjjön át, fèl 10ig dolgozott. Igen mondott, de nagyon húzta a száját. ( Èn volt hogy 11-fèl12re mentem hozzá èjjel ha úgy vègzett).

Nem gondolom, hogy nem törődtem vele elèggè. Többször mondom neki, hogy hiányzik, de ő magától soha...

Nem èrzem ezt rèszemről játszmázásnak sem, bakker, èn vagyok a Nő. Nem nekem kellene utána futkosnom.

Nem kèrdezek rá most egyáltalán, de ha vègül mègis találkozunk, azthiszem lesz egy beszèlgetèsünk..

2020. szept. 19. 11:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!