Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok sosem szerelmesek?

Figyelt kérdés

Nem értem én fiú létemre leadom a büszkeségem és bevallom a csajnak hogy nagyon hiányzik (ha vége van a kapcsolatnak) és foggal körömmel mindent megteszek azért hogy ne menyjen vesztésbe. Az összes barátnőmet megkedveltem és fájt a szakítás. (1-2 hetes kapcsolatokról van szó) Nagyon unom már, hogy mindig én vagyok az aki megkedveli őket, ők meg ennyire érzéketlenek. Simán találnak másik pasit és csöppet se bánják hogy velem vége lett. Elég elszomorító nekem csak ilyen csaj jut? :/


Járt már valaki hasonló helyzetben?

20/F


2010. aug. 3. 14:21
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Én mindig magam szedtem fel a barátnőimet. Szerintem így a természetes. A férfi elveszi ami jár neki, nem reménykedik, hogy megszánják.


Jó, volt sok olyan is, hogy szemezett és küldött jeleket és úgy tényleg könnyebb. De arra várni, hogy a sült galamb a szánkba repüljön, hülyeség.


De persze nem ész nélkül kell nyomulni, mint akinek az élete függ a csajon. :)

2010. aug. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen csajaim voltak akik joformán sz*tak rám.. soha nem éreztem fontosnak magam egyik mellett sem, pedig mondták h szeretnek de mégse olyan volt, mint mikor látok párokat sétálni az utcán és ott látom a csaj arcán h mennyire boldog és h bujik a barátjához.. nekem ezek mind kimaradtak. Én is egy szerelmes csajt szeretnék, aki képes ezt kimutatni és nem akkor vagyok jo neki ha éppen unatkozik, mert nekem is sokszor könyörögnöm kellett h találkozzunk.
2010. aug. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 06:43


Erről beszélek én is!!

Másokat látva vagy ha csak körbe nézek a haveri társaság vagy éppen a családi társaság közt. Mindig a csaj megy és küzd a pasiért és a kapcsolat addig él amíg a csaj akarja. Én hiába teszek meg bármit. Ha azt mondja nem... akkor NEM.


Ezért érzem úgy hogy a csajok sosem szerelmesek. Nem tudok várni egyre jobban türelmetlenebb vagyok. Engem ne csak kedveljen és ne csak egy kis jófej "senkinek" tartson. Kérlek titeket abba segítsetek, hogy miként viselkedjek, hogy végre belém zúgjon egy csaj mert csak akkor lehet bnőm ha tényleg belém van zúgva! Idáig oké értem mert azt leírtátok mit ne csináljak. De az nem konkrét. Azt írjátok le hogy mit csináljak?


KÖszi. Üdv.

2010. aug. 7. 16:23
 44/45 anonim ***** válasza:

Amugy az előző vagyok, sztem meg kell problkozni nem foglalkozni a lányokkal és akkor tapadni fognak.. ha ugy veszed észre h tetszel egy lánynak probálj ugy tenni mint akit nem érdekel, bár tudom h ez a legnehezebb mert ilyenkor örül az ember h végre valakinek bejön és akkor elkezd kedveskedni a lánynak, ezzel meg el van vágva az egész.. de sok függ csaj természetétől is, valaki minden fiuval igy viselkedik.. bár egyszer tapasztaltam h velem flegma volt a csaj de azt mondta mennyire szeret, közben meg egy más fiuval teljesen más volt, észre lehet azt venni egy lányon ha tényleg szeret. Ha már a stilusán látom hogy ilyen "nemtörödm, nem érdekel" tipus, aki csak saját magával foglalkozik azt messziről elkerülöm.

Kitartás, majd lesz olyan lány aki pont az ilyen fiukat szereti :)

2010. aug. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne találni egy normálisat. Ha olyan világot élünk ahol a nő választ akkor jó lenne már végre nem félre érthető jeleket küldene felém. Én is ha lehet csak akkor állok le cseverészni egy csajjal ha testileg is be jön és a fantáziámat be tudja indítani 0-24. Nem állok le olyannal csak úgy aki rohadtul nem az esetem. De ők mégis miért? Ha elvileg nem voltam az esetük? Pff!!!!!! Rohadt kur.vák....
2010. aug. 8. 18:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!