Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, lehettek valakibe szerelmesek miközben mással jártok (hosszú. )?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel elég régen együtt vagyunk de ritkán tudunk találkozni(havi kétszer egy-egy napra a táv miatt). Most azt mondta,nem tudja hogy mit tegyen,mert nem bírja ezt a távolságot és van ott egy srác akivel összejönne. Kiborultam,szakítás. Azt mondja hogy a srácot nem szereti,belém meg szerelmes és ha ott lennék eszébe sem jutna más,de igy ő nem bírja. Azt elhiszem h szeret engem,hisz ezt kiborulva mondta meg a másik sráctól időt kért és tőlem is,csak velem nem tartotta be,meg sírt h szeret,másik tagot lerázta csak h velem beszéljen stb. Létezik ilyen egy nőnél hogy a "szükségletei"(védelem,több testi kontaktus stb.) miatt inkább összejön vkivel aki ott van vele mindig,közben egy másik pasiba szerelmes akivel nem lehetnek mindig együtt?
2010. aug. 22. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:

hát a távkapcsba ez a rossz és sztem a bnődnek dönteni kell mert lehet h szeret de nem biztos h tényleg csak h kedvel és hát azért sztem neked is jobb lenne ha azért mindennap láthatnád foghatnád a kezét...


De nekem van egy elméletem lakhat tőled 500km-re ha nem akar meg csalni nem fog... és lakhat a szomszédba ha nagyon meg akar úgy is megfog

2010. aug. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hat... nem tudom. szerintem a szerelem mindent legyoz. Lehet, hogy azert sirt es azert szenved, mert ragaszkodik hozzad mivel regota egyutt vagytok. De ott az a masik, aki tetszik neki. Talan nem tudja mit csinaljon. Feladni a biztosat a bizonytalanert.Lehet, hogy neki is azt mondta, amit neked, hogy szerelmes bele. Ne haragudj ha lehuztalak, de lany vagyok es gyakran sok dologra kepesek vagyunk.

Hogy testi vedelemre van szuksege es kozelsegre, ezert akar szakitani, holott szeret??? Nem tudom. Adj neki idod, mondjad hogy jo, csinaljon amit akar, aztan majd meglatjatok mi lesz. Szerintem.

2010. aug. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13.27 vagyok, egyetertek az elso elmeletevel teljes mertekben!!!
2010. aug. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek elkeseríteni, de ha igazán szerelmes lenne beléd akkor nem jönne össze mással, ez érdek amennyiben a "szükségletei" miatt teszi...tudod szerelemes vagyok a Zsuzsiba nagyon szeretem ő életemben A NŐ, de messze lakik és dugni akarok ezért gerincre vágom a Sárit a szomszédból:DD Na kb ennyit erről remélem érthető és világos. Itt érzelmekről nem beszélhetünk a csaj részéről maximum társfüggőségről legyen valaki aztán annyi. Ha igazán szerelemes lenne mondom nem kellene senki más csak TE. Végül is csak azt nem értem miért csudálkoznak a lányok, ha nincsenek az emberrel akkor megcsalják ők is ezt teszik érdekből jönnek össze srácokkal( tisztelet a kivételnek, mert szerencsére bannak még RENDES lányok is)
2010. aug. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tom h nem ide illő xD de azért kérdés h ha pl. egy csaj pasizik meg össze fekszik mindnekivel akk ő a Ku..rva de ha egy pasi csinálja ezt akk az miért ok???XD én ezt am nem értem :D
2010. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez a régi idők miatt van így a nők ártatlanul mentek férjhez a pasik meg sok-sok tapasztalatszerzést követően vették feleségül a szűz nőt. Ha egy férfi sok nővel volt( vagány)természetesen ribikkel vagy özvegy asszonyokkal nyomták nem fiatal lányokkal, mert aki nem volt szűz az szégyen volt. Ergo ha egy lány sok pasival lefekszik ribi a férf pedig sok nő után vagány. Persze most már 2010 van, de régi világban így volt. Kérdez meg egy 90 éves nénit.
2010. aug. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!