Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok sosem szerelmesek?

Figyelt kérdés

Nem értem én fiú létemre leadom a büszkeségem és bevallom a csajnak hogy nagyon hiányzik (ha vége van a kapcsolatnak) és foggal körömmel mindent megteszek azért hogy ne menyjen vesztésbe. Az összes barátnőmet megkedveltem és fájt a szakítás. (1-2 hetes kapcsolatokról van szó) Nagyon unom már, hogy mindig én vagyok az aki megkedveli őket, ők meg ennyire érzéketlenek. Simán találnak másik pasit és csöppet se bánják hogy velem vége lett. Elég elszomorító nekem csak ilyen csaj jut? :/


Járt már valaki hasonló helyzetben?

20/F


2010. aug. 3. 14:21
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

kedves: ma 14:35


Te hívogattad őt, te hajtottál rá?

Rám még pl soha senki. Csaj csak akkor szerelmes ha küzd a pasiért de értem nem kell küzdeni tudom hogy ez a baj. Túlságosan rá érek van szabadidőm és pont ez miatt kéne egy bnő, de ez miatt meg pont megutálnak engem mert rá érek velük foglalkozni. Mi kell a nőnek hogy szerelmes leg

2010. aug. 3. 14:38
 12/45 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :(
2010. aug. 3. 14:40
 13/45 anonim ***** válasza:

Ha konkrétan 1-2 hetet "jártatok" akkor kérdem én mit vársz?

1-2 hét az semmi. Járjatok 4-5 évet aztán hidd el nem teszi magát olyan könnyen túl rajtad, mert 4-5 év jóban-rosszban összekovácsolja a feleket.

Ráadásul hogy a fenébe lehet szakítani 1-2 hét után?

Milyen szerelem az? Ha minden apró gondnál mindenki szakítana nem lenének házas emberek.


Szóval nyugi eljön a te időd.

2010. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:

ma 14:44


azért jártunk eddig mert kérdezd meg őket!!! Énse tudom :S Örülnék és nem tenném fel a kérdést miért hagytak el, mondtak le rólam, mentek el inkább mással, foglalkoztak inkább más dologgal? Nah ha ezt tudnám akkor még mai napig valamelyikkel járnék és boldog lennék nem únnám magam.



1-2 hét alatt én azt az időt számolom 1. és utolsó csók

de azelőtt is ismer vágod???


Csak hogy ő se tudja pontosan miért megy bele a hogy velem jár? Éppen unatkozik. De szerlmesnek mégsem lesz szerelmes én meg az leszek mert bőgök mint egy dedós hogy már megint kilátástalan hosszú ideig ki tudja meddig nem fogok senkinek se kelleni és bánom hogy normális jófej cuki velem és mégis piti szarság bármi fontosabbá válik amikor már gyakorlatilag is járunk. Ezért zúgok bele mert utánna hónapokig heroltom van a nőktől és csak sírok :S:S:


Nem értitek. Azért mert ti voltatok olyan szerencsések és nem kellett annyit küzdeni mert jókor voltatok jó helyen.

2010. aug. 3. 14:48
 15/45 anonim ***** válasza:

Tévedés, a csaj nem akkor szerelmes ha küzd egy pasiért, mert az már régen rossz az az igazi amikor mindketten a kezdetektől(megismerkedés pillanata) érzitek, hogy ti egymáshoz tartoztok, ezt nem kell kimondani ezt érzitek mindketten, hogy igen, ő az, és még semmi nem volt csak egy szia vagy egy ks beszélgetés, de már tudod, hogy ő lesz a leendő barátnőd és a csaj is tudja, hogy valamilyen oknál fogva te különlegesebb vagy mint más fiú, te vagy az egyetlen FÉRFI akit mindig s imádni fog.

Ilyet csak egy lánynál éreztem egész életemben és azóta is együtt vagyunk a babámmal.

27/F

2010. aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Kérdés? Csajok sosem szerelmesek? Vis BELÉM? belém nem. Nagyon idegesít az hogy másba meg igen!!! Ahjjj :S:S:
2010. aug. 3. 14:50
 17/45 A kérdező kommentje:
oké értem. De mit csináljak? Nektek hogy sikerült? Ültél a buszon és odajött hozzád vagy mi? Nem vágom én már számtalanszor próbálkoztam valószínűleg csúnya vagyok. Legszivesebben kinyírnám magam !!!
2010. aug. 3. 14:52
 18/45 anonim ***** válasza:

Erre csak azt tudom felelni, hogy így alakult..anno egyetemen ismerkedtünk meg, aztán kialakult a nagy Love, de nem ismerkedés meg tudatos barátnőt akarok, hanem jött egy érzés ami kölcsönös volt aztán egymásra találtunk.

Egyébként én sose ismerkedtem "idegenekkel" esetleg buli, numera, másnap felejtős, a komoly kapcsolataim mindig olyan lányokkal alakult ki akiket régóta ismertem.

Egy idegen lány kockázat( ki szerelmes belé, a csaj kibe szerelmes, expasi, stb) akit régóta ismersz ott nem érnek meglepik.

2010. aug. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, még csak egyszer voltam szerelmes, de annak vége szakadt 3 éve.Sok fiú próbálkozott nálam is azóta, de nem találtam még senkit, aki iránt érezhetnék bármit is.csak párszor randiztam velük, de utána minddel közöltem, hogy nekem ez nem megy, mert, hülyén fog hangzani, de nem elég jók.Nekik mondjuk máshogyan fogalmaztam.Pedig szeretnék kapcsolatot, van olyan fiú is aki nekem tetszik és érzem h vele el tudnám képzelni, de rendszerint mindnek kapcsolata van, amit én tiszteletben tartok vagy gondolom nem tetszek nekik.

Szerintem nem véletlen, hogy ennyi lánnyal ugyanúgy jártál.A lányok is képesek szerelmesek lenni, de szerintem te nem tudod megkülönböztetni a beleszerettem és a kedvelem fogalmát.

2010. aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
19/L
2010. aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!