Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok sosem szerelmesek?

Figyelt kérdés

Nem értem én fiú létemre leadom a büszkeségem és bevallom a csajnak hogy nagyon hiányzik (ha vége van a kapcsolatnak) és foggal körömmel mindent megteszek azért hogy ne menyjen vesztésbe. Az összes barátnőmet megkedveltem és fájt a szakítás. (1-2 hetes kapcsolatokról van szó) Nagyon unom már, hogy mindig én vagyok az aki megkedveli őket, ők meg ennyire érzéketlenek. Simán találnak másik pasit és csöppet se bánják hogy velem vége lett. Elég elszomorító nekem csak ilyen csaj jut? :/


Járt már valaki hasonló helyzetben?

20/F


2010. aug. 3. 14:21
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
Járj velem :D
2010. aug. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:

lehet h nem a csajokba hanem benned van a hiba... nemtudom...

én személy szerint szeretem a barátomat, és ő is engem bár én nem vagyok több 15nél...


nem voltam ilyen helzetbe mivel első barátom, de te is megfogod találni az igazit hiddel!:)

2010. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nem tudom mi a hiba bennem mivel el se mondták. Csak fogták magukat és direkt ki provokálták azt hogy vesszek velük össze. Pl sose ér rá, (már annyira unalmas kifogások) mindig minden csaj de érdekes az első 2 hétig még úgy ahogy rá ér találkozgatni velem. Összesen 7 bnőm csinálta ugyan ezt. 1.5 éve nincs senkim mert már nagyon elegem van ezekből a lányokból.
2010. aug. 3. 14:26
 4/45 anonim ***** válasza:
Hát...szerintem 1-2 hét alatt nem is lehet beleszerelmesedni senkibe, ha előtte nm ismertétek egymást huzamosabb ideig.
2010. aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj,hogy nagyon rátapadsz a csajokra.
2010. aug. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, de én meg a barátomnál érzem azt sokszor, hogy ez a kapcsolat csak nekem fontos, és csak nekem fájna ha elveszíteném. olykor teljesen rácáfol erre, szóval biztos nem így van, de sokszor érzem így. mondjuk ez nem egy pár hónapos kapcsolat. de ő mindig ilyen volt velem.
2010. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
előtte is ismerem a csajt msn-en mondjuk 3 hónapja msnezek vele majd kb 2 hétig telózunk is nem messze lakik tételezzük fel fél órára.... találkozunk és minden oké de ez megy egy hétig (1 hét alatt 2 tali) második héten meg kezdi mesélni azokat a dolgait úgy adja elő hogy HÚ mennyire fontos. Pl: kézilabdázik és ez miatt ő már korán lefekszik nem ér rá találkozni (kamu szöveg) és ki marad 1 hét tali. Őt ez egyáltalán nem érdekli, hogy tök jól megvagyunk és veszélybe teszik a kapcsolatot. Persze hogy nem érdekli mindenért mindent én tettem!! Azért én vagyok előbb szerelmes mert én vagyok aki küzd és rá hajt. Ő meg csak lóbálja a lábát és lese szarja hogy járunk. Ez a "g..i" engem csak addig tart amíg unatkozik !! És igy vagy úgy de minden bnőm hasonlóan csinált.
2010. aug. 3. 14:35
 8/45 anonim ***** válasza:
Életem. Te sem vagy szerelmes mindig, csak annak hiszed. Fiatal vagy még. Azért 7 "szerelem" 20 évesen elég sok. Ha majd egyszer úgy Isten igazából szerelmes lesz, na akkor majd rájössz, hogy ezek csak kis fellángolások voltak. Azokat meg ne bánd.
2010. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:

Van csaj akit elijeszt a túl érzelmes pasi, lehet annak tűnsz számukra. 1-2 hét az még ismerkedő fázisnak számít, addig derül ki a fiú és lány számára is, hogy akkor valóban összeillenek e. Úgy tűnik neked mindegyik lány az eseted volt, de lehet az is hogy hasonlítasz kicsit volt barátomra. Ő szeretett párkapcsolatban lenni és nagyon sokára húztam ki belőle hogy mi az amit nem kedvel bennem. Figyeld meg jobban őket és rájössz lehet a részedről sem illettetek volna össze.

Mindenkinek van párja, a hozzád illőt is meg kell találni :) senkinek nincs könnyű dolga :)

2010. aug. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel. Én 4-5 barátnőmmel jártam így.

Most pedig járok egy lánnyal 2 hónapja és totál szerelmes belém meg én is belé. Majd találsz te is valakit.

20/F

2010. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!