Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok sosem szerelmesek?

Figyelt kérdés

Nem értem én fiú létemre leadom a büszkeségem és bevallom a csajnak hogy nagyon hiányzik (ha vége van a kapcsolatnak) és foggal körömmel mindent megteszek azért hogy ne menyjen vesztésbe. Az összes barátnőmet megkedveltem és fájt a szakítás. (1-2 hetes kapcsolatokról van szó) Nagyon unom már, hogy mindig én vagyok az aki megkedveli őket, ők meg ennyire érzéketlenek. Simán találnak másik pasit és csöppet se bánják hogy velem vége lett. Elég elszomorító nekem csak ilyen csaj jut? :/


Járt már valaki hasonló helyzetben?

20/F


2010. aug. 3. 14:21
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
honnan vehető észre ha egy csaj belém zúg? Mit csinál? Eddig még sosem tapasztaltam?
2010. aug. 3. 16:06
 22/45 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen barátnőm, 1 évig voltunk együtt de vhogy soha nem éreztem mellette azt h fontos lennék neki, ugyanolyan tök jol elvolt nélkülem is mint velem, aztán mindig elérte h rossz kedvem legyen, ezáltal veszekedtünk, mindent rám fogott.. aztán mikor szakitottunk nem is hiányoztam neki semennyire, rá egy hétre már mással volt. A nők többsége érzéketlen. Én ha szeretek valakit akkor nem is tudnék pár napra rá már mással összejönni, sztem az ilyen soha nem szerette igazán a párját.
2010. aug. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj, hogy túlságosan nyomulsz és túl sok vagy a csajoknak. Ne szolgáld ki őket folyton, ne sírj utánuk, ne tedd meg mindig amit akarnak.Légy határozott és ne legyél túl érzelgős se velük, mert ezek mind elijesztik őket. Valamint a legfontosabb, hogy nem kell 10 perc ismeretség után mondani neki, hogy "Szeretlek".
2010. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
Ajjj ne nyávogj már! Süt rólad, hogy majd meghalsz azért, hogy vééégre legyen egy barátnőőd, kb tökmind1 kicsoda, csak legyen! :S Nem kell erre így rágörcsölni mert ezt megérzik a lányok, és meglehetősen idegesítő! Amíg ilyen kis "pióca" leszel, már bocs, addig egy csaj sem fog beléd zúgni! Az meg kész vicc, hogy egy hét járás előtt, ami 2 találkozót takar, 3 hónapig msneztetek. Az msn az semmi! Személyesen nyilván teljesen más benyomást keltesz, ezért lepattintanak. Nem kell nekik 2 találkozó után szerelmet vallani! -.- Az csak azt mutatja, hogy egy lúzer vagy és már gyakorlatilag bárkibe belezúgsz!
2010. aug. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

kedves 16:30


Nem vagyok kárörvendő nem kell fére érteni csak megnyugtató érzés hogy nem csak én jártam igy a csajokkal. :/

2010. aug. 3. 18:44
 26/45 A kérdező kommentje:

Szerintem az a baj, hogy túlságosan nyomulsz és túl sok vagy a csajoknak. Ne szolgáld ki őket folyton, ne sírj utánuk, ne tedd meg mindig amit akarnak.Légy határozott és ne legyél túl érzelgős se velük, mert ezek mind elijesztik őket. Valamint a legfontosabb, hogy nem kell 10 perc ismeretség után mondani neki, hogy "Szeretlek".


--------------------------

köszi a választ többször is átolvastam csak egy kát dolgot nem értek: "légy határozott" <<< szija járunk?

figy határozott vagyok szerintem ha sikerült sok sok csajt rávenni arra hogy találkozzon velem és nem is vagyok csúnya meg érzelgős se. Egyszerűen azt akarom el érni amit ők velem. Ha én meg tudom őket kedvelni amiért jófejek velem akkor ők miért nem? Nekem mindig itt szakad meg a videó és nem tudom mi tévő legyek hogy nerázzzon már le könyörgöm. Miért van az hogy tutira talál másik pasit ha velem rögtön szakít??? Engem csak azért tartanak mert éppen unatkoznak egyébként meg mindig van valami kifogás. És azt érzem hogy jó nagy szerencsém van hogy végre sikerült találkozni vele. :O Ők ezt nem érzik rajtam. Mivel én hajtok rá, neki eszébe se jutna érdeklődni. Persze ismétlem magam ha érdeklődök (nem vagyok rá menős) de az érdeklődésemet cukin és aranyosan kedvesen viszonozza. Ahjj ezt nem lehet igazából le írni. Ha jártatok hasonló cipőben akkor értitek. Nem vagyok se rámenős, se csúnya, se nyávogós, se érzelgős. Egyszerűen csak kezd már mostanság elegem lenni abból hogy a csajoknak bőven több pasi áll rendelkezésükre a netezés, sok buli és a sok kiéhezett fa..sz miatt! Nem veszik észre hogy én normális vagyok. Nekik az sose kell. Én meg nem tudok rosszfiú lenni.


Szeretnék már végre egy normális csajt aki nem fog mellettem egyedül BULIZNI.... egyedül kutyátsétáltatni <<< kamu szöveg. Egyedül ide oda mászkálni mert ebből már nagyon elegem van!!! Nekem ha van párom mindig vele lennék a szabad időmbe nem pedig egyedül mindenfele azt mutatni hogy nincs is párom. Ne akarjon már rögtön minden csaj a kapcsolatunk elején a "bizalommal" próbára tenni. Unom már hogy mindig próbára tesznek mi a tűréshatárom. Bizalom... persze.... Rögtön az első hetekben?

2010. aug. 3. 18:52
 27/45 A kérdező kommentje:

18:27


Nem vallok szerelmet 2 hét után.

2010. aug. 3. 18:55
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

,,figy határozott vagyok szerintem ha sikerült sok sok csajt rávenni arra hogy találkozzon velem és nem is vagyok csúnya meg érzelgős se. Egyszerűen azt akarom el érni amit ők velem."


Nyilván eljönnek veled, ha alapvetően jófej vagy, nincs veled semmi különösebb nagy gáz.


Ez eddig rendben is. De utána azt látják a csajok, hogy neked van rájuk nagyobb szükséged. És ezzel ki lehet őket kergetni a világból. A csajok gyengék. Irtózatosan gyengék. A legegósabb diszkóspcsa is a hajógyári sziget legmenőbb helyén is csak egy ártatlan kislány aki erősnek akarja magát mutatni.


Muszáj függjenek egy erős férfitól. Muszáj érezniük, hogy egy olyan férfi szereti őket aki "értékesebb" náluk.


Rajtad látják, hogy nagyon rászoruló vagy. Levágják, hogy te akarsz rajtuk csüngeni és ők nem tudnak rajtad, mert ők az erősebbek.


Egy olyan férfit tudnak megbecsülni, aki törődik velük, de akármikor kiadják az útját ha szórakoznak vele. Hisz ha ő akármikor el tud menni és tud a csajnál jobbat találni akkor a csaj már másképp gondol rá.

Úristen, itt van egy pasi aki nincs elájulva attól a ténytől, hogy nő vagyok. Ezért cselekedni kell vagy elveszítem.


Ez az amiért mindig dobnak téged. Ha férfi vagy. Nem emeled magad felé a lányt. Érzelmeket váltasz ki belőle. Törődsz vele. Megbszod rendesen, akkor nem hagy el.

2010. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
Ha egy nő azt mondja h egyedül akar menni bulizni (vagy a barátnőivel), de mindenképp a barátja nélkül akkor az azt jelenti h pasizni akar.. persze Neked bead egy olyan kamuszöveget h rég megigérte már annak a csajnak meg h szeretne vele kettesben lenni.. ilyen téren már megjártam. Az egyedüli kutyasétáltatást meg kit szereti? Nekem is ha van barátnőm a legtöbb időt vele szeretném tölteni..
2010. aug. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

Utolsó, mennyire igazad van.

Nem értem miért kell kamuzni a csajoknak.

Én ismertem egy lányt és megkérdeztem tőle, hogy találkozunk-e. Mondta, hogy majd ha visszajött a nyaralásból 2 hét múlva akkor megbeszéljük és találkozunk.

Visszajött és mondom akkor találkozhatnánk és akkor mondta, hogy nem akar találkozni velem. Én meg reménykedtem hiába 2 hétig, mert arra is f*sz volt, hogy őszintén megmondja, hogy nem akar találkozni.

2010. aug. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!