Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok sosem szerelmesek?

Figyelt kérdés

Nem értem én fiú létemre leadom a büszkeségem és bevallom a csajnak hogy nagyon hiányzik (ha vége van a kapcsolatnak) és foggal körömmel mindent megteszek azért hogy ne menyjen vesztésbe. Az összes barátnőmet megkedveltem és fájt a szakítás. (1-2 hetes kapcsolatokról van szó) Nagyon unom már, hogy mindig én vagyok az aki megkedveli őket, ők meg ennyire érzéketlenek. Simán találnak másik pasit és csöppet se bánják hogy velem vége lett. Elég elszomorító nekem csak ilyen csaj jut? :/


Járt már valaki hasonló helyzetben?

20/F


2010. aug. 3. 14:21
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

Nem minden lány hazudik, ne általánosítsatok.Ugyanannyi hazug pasi van, mint lány.

19/L

2010. aug. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim válasza:
Persze hogy nem....a nő nem egy életforma hanem egy droid amit az állam fejlesztett ki.
2010. aug. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:19

Ment a kéz. :-))

Gratulálok! Szépen levezetve, világosan és érthetően megmondta a tutit! Ez így van. Hallgass rá!


27/F

2010. aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

okés köszi a válaszokat!! :-)


Tehát ha van egy csaj mit kell tennem? Igaz amit mondtatok a válasz meg van adva (körül írva) Tehát a hibát értem és minden világos. Csak ha mondjuk van egy lehetséges csaj akkor mit csináljak, hogy ő zúgjon belém? Példákat is légyszi. Példákból lehet tanulni.

=)

Köszi.

2010. aug. 4. 21:02
 35/45 A kérdező kommentje:
Még egy utcsó kérdés. Honnan veszem észre ha imád engem és belém zúg annyira várok már egy ilyen csajt?? :-) Már ideje lenne. Mi a jele ennek?
2010. aug. 4. 21:06
 36/45 anonim ***** válasza:
Én például érzem, ha egy csaj oda van értem, furán viselkedik persze a tink azt mondják bebeszéli magának az ember de ez nem igaz pl hogy beszélem be magamnak azt, hogy a csaj megy előttem hátrafordul rám néz, néz, néz aztán neki megy az oszlopnak? Vagy simogatja a combom a pad alatt és közben majdnem, hogy szopja a kolás üveget utána pedig érdeklődik, hogy van-e barátnőm? Na mindegy s a lényeg lehet érezni, ha egy csaj oda van érted, mert elkezdődik köztetek a húzd meg ereszed meg játék.
2010. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
A 22:19-esnek teljesen igaza van, magam sem írhattam volna le jobban nő létemre! Egyébként írtad az egyik kommentedben, hogy ha barátnőd lenne, te mindig vele akarnál lenni, semmit nem csinálhatna egyedül, és ez is szar hozzáállás. Attól hogy együtt jártok, nem kell folyton egymáson csüngeni. Ha megismersz valakit, viselkedj úgy, mintha bármikor kaphatnál másik lányt! Ne hívogasd, ne keresd állandóan, de azért utalj rá, hogy bejön neked!
2010. aug. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

De ha én nem csüngök a csajon akkor ő sem csüng rajtam. :S:S:S és ez iszonyú !!!!! Kezdeményezek sikerül összejönni vele de igazából nem is van oda értem amiért harcoltam stb. Ő nem harcol értem például: kipróbálom nem keresem 2-3 napig akkor ő se ha 1 hétig akkor 1 hétig leszar. Undoírtó hogy ilyen csajaim voltak......


Olyan kéne amilyen Én! Ha van pasija akkor sem a család sem a barátok nem fontosak annyira mint a párom. Nem a családommal és nem a haverjaimmal fogok esetleg együtt élni. Mert ha én valakivel össze jövök akkor az is megfordul a fejembe hogy milyen lenne vele a szex, együtt élni, vásárolgatni, kirándulni, problémákat megoldani. De ugy látszik hogy a csajok szerinti "komoly" kapcsolat az én szemszögemből teljesen mást jelent. Ők azt hiszik hogy komoly kapcsolat akkor Te mész erre Te meg arra és mégis járunk? Külön éljük életünk heti 1x max 2x találkozunk néhány órára. Nah nekem ilyen barátnőim voltak és ezekért is nagyon sokat kellett küzdenem. Jó hogy sosem éreztem azt egyik csaj sem szerelmes. És ez az amit nem értek hogy sokan még mindig tökre egyet értenek azzal: ha járok valakivel akkor nem szükséges mindig együtt menni mindenhova" könyörgöm akkor miért a párom???? Azért legyek a párja valakinek mert ha éppen unatkozik csak akkor legyek a színpadon? Szerelmes csajt akarok már végre nem pedig egy kis tingli tanglit :S:S


:(

2010. aug. 5. 16:02
 39/45 anonim ***** válasza:

Ne törődj ezzel. Nem erről szól az egész. Úgy kell felfogni, mint a lány és önmagad ünneplését. Nem arról, hogy mit kell egymásnak adjatok, mint egy rossz üzletben.


Fogadd el, hogy akármikor vége lehet és élvezd. Ráadásul így nem lesz erőltetett és nem is nagyon lesz vége.

2010. aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:

értem :/


kikérdeztem e témában több csajt netről és azokat a válaszokat kaptam hogy komoly kapcsolatuk van vagy volt és abba ők kezdeményeztek mindig és ők hajtottak a pasira. Nekem is egy ilyen kéne. Felhív, néz, átjön, velem akar lenni. Mint más csajok is ahogy ezt teszik. Úgy érzem nem érdemlem meg az ilyet mivel túl jószívű vagyok.

2010. aug. 5. 16:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!