Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nektek ez bejönne ajándéknak?

Figyelt kérdés

Most leszünk a párommal négy hónaposak és arra gondoltam, hogy azzal fogom meglepni, hogy két barátnőmmel beöltözünk ugyanolyan fehérneműbe és előadjuk az alábbi táncot. Tudom, hogy a pasik utálják az ilyen hónap meg évvfordulókat, de szerintetek ez jó ötlet? 18/L


http://www.youtube.com/watch?v=xB4c_qi5X7M


2010. aug. 3. 12:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 A kérdező kommentje:

Miért nem tudtok egy határvonalat húzni a dolgok között? Miért nem tudjátok elfogadni, hogy a tánc meg a szex nem ugyanaz? Ti sem mentek bankot rabolni (remélem) csak azért mert az egyszerű pénzszerzés, meg mert már láttátok a tvben hogy hogyan kell.


Miért nem tudjátok elképzelni, hogy vannak emberek akik szeretik a szexet, de csak azért mert valaki más táncol elöttuk bugyiban, attól még nem fog átpártolni? Megértem, hogy ti ilyenek vagytok, de miért nem tudjátok elfogadni, hogy ilyen is létezik?

2010. aug. 3. 13:25
 62/83 anonim ***** válasza:
100%
táncolj egyedül neki.hidd el naon szarul fogja magát érezni...kettesben felizgathatnád ezzel a tánccal,aztán durr bele,de így...nem sztriptízbárba vagy ribik közé akar menni.
2010. aug. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim ***** válasza:
100%
Én el tudom fogadni, de akkor vedd rá a barátnőidet, hogy meztelen táncoljanak. A tánc meg a szex más úgyis. Annak tuti jobban örülne a leendő exed.
2010. aug. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim ***** válasza:
100%

jól van,hagyjuk már lekell sz@rni,nem hallgat senkire,mit foglalkozunk vele?

ennyi esze van,csinálja,csak nehogy sirás legyen a vége!

2010. aug. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Az a baj, hogy a legtöbben nem mennének bele ebbe. Te véleményt kértél és kaptál is, az, hogy a válaszok nem azok lettek amikre Te számítottál, egy dolog. Úgyis azt fogod csinálni amit Te jónak gondolsz. Úgyhogy teljesen felesleges volt feltenni a kérdést.

2010. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 anonim ***** válasza:
100%

biztos tetszene neki, de az is biztos h nem csak rád indulna be, de az a ti dolgotok h 4honaposak vagytok akkor mit keresne ott a 2 barátnőd fehérneműben mint a tiéd és táncolnának A TE PASIDNAK..Nah akkor gondold így..: mi lenne ha a te pasid táncolni vagy Striptizelni neked de oda vinné a 2 legjobb haverját is h csinálják,te h reagálnál..mert én kidobnám ökét mert rájuk nem tartozik a dolog..

de te nagyon gáz vagy

18éves nem hinném..

2010. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim válasza:
100%

Szerintem a tánc jó ötlet de én nem a barátnőkkel adnám elő a hejedben. És nem azért mert félnék hogy megcsal vmeikükkel hanem azért mert szerintem ez a ketőtök "ünnepe" és ezt inkább kettesben töltsétek.

Amugy szerintem tetszene neki és ha tényleg nagyon szeret ugyis végig csak téged nézne.

2010. aug. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora hülyeséget még nem hallottam...Na m1, ha a tánc után vmelyik lány bejön neki, jobban megismerkednek és elhagy érte, akkor utána ne tedd fel a kérdést, h mit rontottam el:).De nekem tetszene, csak kicsit cikinek találnám, ha a másik 2 barátnőd is ott táncolna.M1 te tudod, de azért sok sikert:)
2010. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon együgyü vagy, és tuti, hogy nem 18 éves.
2010. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 anonim ***** válasza:

discos k.rvák undorító faj..


amúgy tetszene hát :D

2010. aug. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!