Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nektek ez bejönne ajándéknak?

Figyelt kérdés

Most leszünk a párommal négy hónaposak és arra gondoltam, hogy azzal fogom meglepni, hogy két barátnőmmel beöltözünk ugyanolyan fehérneműbe és előadjuk az alábbi táncot. Tudom, hogy a pasik utálják az ilyen hónap meg évvfordulókat, de szerintetek ez jó ötlet? 18/L


http://www.youtube.com/watch?v=xB4c_qi5X7M


2010. aug. 3. 12:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:
76%

feléjük lehet h igen! :D

felénk nem!

persze vannak ilyen "disconak" nevezett bulik ahol ez megy...de azt nem disconak hivjuk... :D

2010. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 anonim ***** válasza:
100%
PitbullHardcore ;)
2010. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 anonim ***** válasza:
83%
B@szki mutass olyan strandot ahol odajön hozzám három lány és egy magántáncot adnak elő. De tényleg, én ott akarok napozni. Vagy ugyanilyet diszkóban. Esetleg olyat, ahol ezt egy magánfülkében játsszák el, mert te nyilván nem köztéren akarod megoldani a dolgot. Nekem tetszene a dolog, de ha utána nem húzhatnám meg mindhárom lányt, akkor kidobnálak a pics@ba.
2010. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 A kérdező kommentje:
Ezekszerint te ösztönállat vagy és bárkit megdugnál aki felajánlkozna. Ezt meséld el a párodnak is biztos nagy lesz a bizalom. :D A fehérneműs discos dolgon pedig ne lovagoljatok, nem szó szerint kell érteni, nagyon jól tudjátok miről beszélek. Vagy csak mifelénk járnak lenge öltözékbe a lányok? Studio, dokk, coronita, white angel?
2010. aug. 3. 13:01
 45/83 anonim ***** válasza:
73%
Jó ötlet, ha hárman külön-külön táncoltok, három napon át.
2010. aug. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 anonim ***** válasza:
100%
De egy diszkóban ez az elvárás. Fel se tűnik, hogy mindenkinek kint van mindene. A strandon detto. Viszont otthon a barátnőm két barátnője? Naná, hogy felmerül bennem, hogy megraknám őket, aztán onnantól mindig, amikor találkozom velük, esetleg eljön a pillanat, hogy nem a barátnőmre gondolok szex közben stb. De szerencsére az én barátnőm nem csinál ilyen baromságokat, tudja jól, hogy egy férfi agyát feleslegesen húzni nem jó ötlet.
2010. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 A kérdező kommentje:

Látod, ezért van, hogy a legtöbb nő nem bízik a férfiakban, mert te is mint ahogy elmondtad, a barátnőd barátnőit naná, hogy megdugnád. Nem lennék a barátnőd helyében mert akkor ezekszerint te az én barátnőimmel sem discoba, sem strandra nem jöhetnél.


Mi nagyon szeretjük a szexet, de nem az alapján választunk párt, hogy kinek milyen a segge vagy egyéb testrésze és nem csak a szex miatt vagyunk együtt. Így ha valamikor vége is lesz a kapcsolatunknak nem egy tánc miatt hanem más problémák miatt.

2010. aug. 3. 13:11
 48/83 anonim ***** válasza:
100%

ha 3 an lennétek és nem csak táncolnátok bejönne

de ha csak táncoltok inkább 1 rekesz sört please

2010. aug. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim ***** válasza:
100%

de persze járnak,csak nem bugyiban és melltartóban,mind1is,azt csinálsz amit akarsz!

nekem eszembe sem jutna,te tudod(vagy csak az hiszed)

de valami biztos h lesz utánna,lehet nem hagy majd el,vmelyik lányért,de ne csodálkozz majd ha szex közbe nem a te neved hagyja el a száját!

2010. aug. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel ez bármikor megtörténhet, szokott látni bugyis nőket máskor is.
2010. aug. 3. 13:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!