Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nektek ez bejönne ajándéknak?

Figyelt kérdés

Most leszünk a párommal négy hónaposak és arra gondoltam, hogy azzal fogom meglepni, hogy két barátnőmmel beöltözünk ugyanolyan fehérneműbe és előadjuk az alábbi táncot. Tudom, hogy a pasik utálják az ilyen hónap meg évvfordulókat, de szerintetek ez jó ötlet? 18/L


http://www.youtube.com/watch?v=xB4c_qi5X7M


2010. aug. 3. 12:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 anonim ***** válasza:
100%

most csak azért hárman táncolni, mert ott is hárman vannak.-.-"

de ha aztán a barátnődet dugja akkor ne gyere azzal, hogy mit rontottam el...-.-"

2010. aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 anonim ***** válasza:
100%

áhhhh de jót fögök röhögni,ha tényleg otthagy majd vmelyik bnődért! :DDDDDD

aztán ne csodálkozz ha tánc utn nem téged akar majd az ágyba cipelni,de azon se ha mind a hármótokat egyszerre! :D

am hány éves vagy?

14körül tippellek...

2010. aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 anonim ***** válasza:
100%

jah 18

látom

kár h a szint a 13at súrolja

2010. aug. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 A kérdező kommentje:
Ezekszerint te ilyen vagy, de ne magadból indulj ki. Tudom hogy hihetetlen nektek de nem fog lecserélni azért a barátom mert a másik két barátnőm itt táncol.
2010. aug. 3. 12:31
 15/83 anonim ***** válasza:

ilyen?

mégis milyen?

2010. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 anonim ***** válasza:
Jó fejek lehetnek a barátnőid... Biztos szeretnének gyertyát tartani. Egyébként ügyesen csináljátok, mert hátha nem gerjed be rá a barátod, és akkor kár volt az egész felhajtás. És mindhárman nagyon ügyeljetek a bikinivonalatokra, meg a hónaljkutyákra!
2010. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 anonim ***** válasza:
100%

Uhh.. De gyerekes vagy.. :D Szerinted a barátodat nem fogja izgatni a másik két leányzó?

Mellesleg egyáltalán nem olyan, mint a strandon. Ott legalábbis nem vonaglanak előtte fiatal, fehérneműs lányok.. De te tudod, te döntésed.

És 18 éves lány voltam..

2010. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 anonim ***** válasza:
90%

Nekem tetszene :)

Szerintem tátott szájjal és meglepett fejjel nézném végig :)

2010. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lehetsz benne, hogy le fog cserélni.

Biztos, hogy ezek után tetszeni fog neki egy kis változatosság.

Hogy jutott ilyen hülyeség az eszedbe???

Ez csak a ti ünnepetek, minek folyatsz bele másokat?


29/F

2010. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 A kérdező kommentje:
Jársz te discoba?
2010. aug. 3. 12:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!