Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nektek ez bejönne ajándéknak?

Figyelt kérdés

Most leszünk a párommal négy hónaposak és arra gondoltam, hogy azzal fogom meglepni, hogy két barátnőmmel beöltözünk ugyanolyan fehérneműbe és előadjuk az alábbi táncot. Tudom, hogy a pasik utálják az ilyen hónap meg évvfordulókat, de szerintetek ez jó ötlet? 18/L


http://www.youtube.com/watch?v=xB4c_qi5X7M


2010. aug. 3. 12:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim ***** válasza:
100%
Ez gáz!
2010. aug. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért de nekem más ne rázza csak a barátnőm... Engem más nem érdekel, ha meg érdekelne akkor nem kéne a barátnőm, úgyhogy ennyi... sz@r ötlet..
2010. aug. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 A kérdező kommentje:
Nem szex lesz, hanem tánc meg buli. Jársz te szórakozni? Vagy csak otthon vered a billentyűzeted?
2010. aug. 3. 12:37
 24/83 anonim ***** válasza:
60%

persze h járok?

és?

2010. aug. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 anonim ***** válasza:
100%
Tetszeni tetszene, csak nyilván úgy venném, hogy akkor a folytatás is négyesben megy... Máskülönben minek lennének ott, fehérnemüben.
2010. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 anonim ***** válasza:
100%

Vazze kedves kérdező - te ultra ciki vagy.. Csináld csak csináld :)

Nem értem minek arcoskodsz itt ezzel a kérdéssel ha te már úgyis eldöntötted hogy mi lesz.

22F

2010. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 anonim ***** válasza:
100%

A pasik többségének bejönne, nekem konkrétan nem.

Feszélyezve érezném magam. Nem vagyok kiváncsi a párom fehérneműs barátnőire. Talán még lennék is olyan bunkó, hogy ki is mondanám mi a véleményem róluk.

Meg az ilyen hetenkénti, havonkénti ajándékokat is ostobaságnak tartom.


De vedd úgy, hogy én vagyok a kivétel, mint az elején irtam, a pasik döntő többségének bejönne az ötleted.


34/F

2010. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 anonim ***** válasza:
100%

persze h járok bulizni,honnan veszed h itthon "verem a billentyűzetet"?

mert válaszoltam,és ez neked nem tetzsett?

:D

2010. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindenkinek más a véleménye...

Illetve mindenkinek más jön be, Te ismered a barátodat Neked kell eldöntened, hogy mit csinálsz.

Amúgy nem tartom jó ötletnek, de ahogy látom nem is érdekel más véleménye csak a saját igazadat hajtod, így meg felesleges kérdezni, nem??

2010. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 anonim ***** válasza:
24%
Most nem azért, de ki ismeri a barátját? Ha azért, mert 3 csaj táncol neki, ráadásul olyanok, akiket már (gondolom) ismer képes megcsalni a barátnőjét, akk 1 barom.Ne magatokból + a fiúismerőseitekből induljatok ki.Ennyi erővel a diszkóban is akárkire rávethetné magát.Am te ismered a pasidat, ha szereti az ilyen dolgokat, nyugodtan adjátok elő, attól h a bnőid is ott vannak, még nem lesz az ő évfordulójuk is.
2010. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!