Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar feleségül venni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar feleségül venni, mit tegyek ?

Figyelt kérdés

Nagy szerelem volt a mienk es megbeszéltük, hogy esküvő, nászut, baba es egy tökéletes élet.

Megbeszéltük az eljegyzés időpontját is. Viszont az idő alatt közbejött nehány dolog es az exem be kavart. Akkor meg nem tudta teljesen elfogadni, hogy kiléptem egy 10 éves élettársi kapcsolatból. ( vele szerettem volna leélni az életemet , sajnos több értelemben bántalmazó kapcsolat volt , ezért nem bírtam tovább. )

Nos eljött az eljegyzés időpontja de nem történt semmi, majd jött később a k a szülinapom , névnapom, majd a karácsony es szilveszter ,teltek az alkalmak de nem kérte meg a kezem.

A babát régóta terveztük es orvosi segítséggel sikerült is. Novemberben születik a pici. Azt szeretnem, hogy úgy szülessen meg h házasok vagyok, azonban a párom mar nem akar feleségül venni.

Azt mondta h a dolgok amik történtek ( a bekavaras) "elvette a kedvet" vagy nem is tudom es mar nem szeret annyira mint az eleje. Hiányzik az a kis plusz. Azt mondja amíg az nem lesz meg es nem biztos benne addig nem akar elvenni, én viszont ragaszkodom hozza mert megígértük egymásnak es születik a baba es én tényleg szeretem.

Mostmár nagyon sokat veszekszunk ezen mert én csak hajtom h nyáron legyen esküvő de o nem akarja, mondtam h akkor elköltözom es számítsunk, hiszen ha egy fiú is megkéri egy lany kezet es az nemet mond utána általában szakítanak nem maradnak együtt. Es nekem ez piszkosul faj hogy nem biztos benne.

Elköltözni nem engedett mert h szeret, de én ezt mar nem bírom.

Szerintetek szakitsak? Tudom h jön a baba de ha o nem biztos benne h velem akar lenni akkor varjam meg amíg majd egy újszülöttel vagy pici babával kell költöznom mert akkor találja ki h hat mégse akar velem lenni ?

30 L 31 F



2020. jún. 5. 13:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim ***** válasza:
77%
Gratulálok!:) újabb kisbaba aki egy széthulló családba fog megszületni. Kva intelkigens lehetsz.
2020. jún. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 anonim ***** válasza:
29%
Hát azt kell hogy mondjam hogy ne lepődj meg majd azon ha félre fog menni.Amúgy ő mit hisztizik hogy nem akar elvenni ha vállalta a gyereket?Az ilyen nem férfi!
2020. jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/82 anonim ***** válasza:
66%

Néz korrekt a pasid

Megígért valamit, és már csinálja is a segget a szájából.

Egy gyerekének már elcseszte az életét, most ugyanezt teszi a másodikkal, mert abban bízik, hogy ő olyan bűbáj, hogy elviseled hazugnak is.


Az ex bekavart-ra először azt hittem volt pár nosztalgia szex, akkor én is hátrébb lépnék.

De, hogy ordítozik az utcán, és attól szart be az embered. Ez akkor nagyobb gáz, ha igaz. De kamunak is ócska.

De nincs tanácson.

2020. jún. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/82 A kérdező kommentje:

Igen tudott róla. Mindenről. Amik történtek az évek alatt es amik addig történtek, hogy el jussunk odáig, hogy együtt élhetünk.


Épp ezért faj ennyire, mert megígérte, hogy számíthatok rá es szeret es vele biztonságban leszek es most én is azt érzem, hogy mintha rájött volna, hogy mégsem szeret annyira.

Tényleg mindennel jobban szeretem es nagyon kockázatos volt mindent boritanom de megtettem, es megszenvedtem es azt o is rohadtul jól tudja.

2020. jún. 10. 19:45
 75/82 A kérdező kommentje:
Az első gyereket nem akarta. Becsúszott es a lany azt mondta egyedül is megtartja. Nem voltak együtt a terhesség alatt sem mar.
2020. jún. 10. 19:46
 76/82 anonim ***** válasza:
58%
Jól értelmezem, hogy előző kapcsolatodnak úgy lett vége, hogy mellette a jelenlegi barátod volt a szeretőd, kapcsolat végén pedig összeköltöztetek? Összeköltözés után mennyi idővel kezdtetek a baba projektbe?
2020. jún. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/82 A kérdező kommentje:
Nem. A kapcsolat után ismertem meg a mostani páromat.
2020. jún. 10. 21:17
 78/82 A kérdező kommentje:
Mivel mindketten akartunk gyereket így nehány hónap után vágtunk bele.
2020. jún. 10. 21:22
 79/82 anonim ***** válasza:
70%
Hogy lehet valaki ennyire felelőtlen, hogy egy full ismeretlennel egyből gyereket csinál??? Tessék ide vezet ez az önzőség, gyönyörű... Újabb kis élet ami még meg se született de már az egész élete el van bszva a szülei hülyesége, önzősége és gyerekessége miatt.
2020. jún. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 anonim ***** válasza:
75%
Néhány hónap?? Annyi idő alatt egyáltalán meg sem ismered, néhány hónap után össze se költöznék jó szívvel, nemhogy gyerek meg esküvő
2020. jún. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!