Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar feleségül venni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar feleségül venni, mit tegyek ?

Figyelt kérdés

Nagy szerelem volt a mienk es megbeszéltük, hogy esküvő, nászut, baba es egy tökéletes élet.

Megbeszéltük az eljegyzés időpontját is. Viszont az idő alatt közbejött nehány dolog es az exem be kavart. Akkor meg nem tudta teljesen elfogadni, hogy kiléptem egy 10 éves élettársi kapcsolatból. ( vele szerettem volna leélni az életemet , sajnos több értelemben bántalmazó kapcsolat volt , ezért nem bírtam tovább. )

Nos eljött az eljegyzés időpontja de nem történt semmi, majd jött később a k a szülinapom , névnapom, majd a karácsony es szilveszter ,teltek az alkalmak de nem kérte meg a kezem.

A babát régóta terveztük es orvosi segítséggel sikerült is. Novemberben születik a pici. Azt szeretnem, hogy úgy szülessen meg h házasok vagyok, azonban a párom mar nem akar feleségül venni.

Azt mondta h a dolgok amik történtek ( a bekavaras) "elvette a kedvet" vagy nem is tudom es mar nem szeret annyira mint az eleje. Hiányzik az a kis plusz. Azt mondja amíg az nem lesz meg es nem biztos benne addig nem akar elvenni, én viszont ragaszkodom hozza mert megígértük egymásnak es születik a baba es én tényleg szeretem.

Mostmár nagyon sokat veszekszunk ezen mert én csak hajtom h nyáron legyen esküvő de o nem akarja, mondtam h akkor elköltözom es számítsunk, hiszen ha egy fiú is megkéri egy lany kezet es az nemet mond utána általában szakítanak nem maradnak együtt. Es nekem ez piszkosul faj hogy nem biztos benne.

Elköltözni nem engedett mert h szeret, de én ezt mar nem bírom.

Szerintetek szakitsak? Tudom h jön a baba de ha o nem biztos benne h velem akar lenni akkor varjam meg amíg majd egy újszülöttel vagy pici babával kell költöznom mert akkor találja ki h hat mégse akar velem lenni ?

30 L 31 F



2020. jún. 5. 13:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
83%

Hogy lehet valaki ennyire önző???

Csak az a lényeg, hogy NEKED gyereked legyen. Hogy TE babázhass. Mindeközben magasról teszel rá, hogy apa nélkül fogod felnevelni, hogy teljes lelki csőd lesz szerencsétlen ahogy a mentalitásodat elnézem. A párod ezek szerint a gyereket se akarja, belement, hogy ne hisztizzél... Maximum a gyerek miatt fog elvenni vagy veled maradni aztán csóri gyerek nézhet egy langyos fos kapcsolatot egész életében, ez lesz előtte példaként. Még mindig meg tud lepni az emberi önzőség.

2020. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 A kérdező kommentje:

Ha olvasnaktok az előzőeket láthatok,hogy műtöttek hogy sikerüljön a baba!! Heteket szenvedtem a műtét után es utána is sok időbe telt mire sikerült.

Azért költöznek én vissza mivel több száz kilométerre lakik párom családja a hazamtol es én költöztem ide hozzájuk.

2020. jún. 5. 14:12
 23/82 A kérdező kommentje:
Ha nem olvassatok el folyamatosan amit írok a hozzaszolasokba, nem fogjatok érteni es össze vissza beszéltek. Mar 3x leírtam h műteni kellett h sikerülhessen a baba. A párom végig járt velem az orvosokhoz .
2020. jún. 5. 14:14
 24/82 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
78%
Értjük kérdező, mindenki hülye. Ha veled szembe jönnek a sávban, mindenki, akkor is azok a hülyék, te vagy a ó. Mindent értünk.
2020. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 Savlekotő ***** válasza:
85%

Én is ezt érzem,hogy neked baba kell,esküvő kell,kell kell,kell,ezt unta meg lehet a muksó is,és kifelé tolatna már,meg ha tiéd á ház hová költöznél,gyanítom semmid sincs csak a baba amivel fogni akartál egy muksót,de a gyerek nem apafogó szarkapcsihelyrehozó,se nem lánc,ő is egy szerencsétlen eszköz baba,akit apuka max vasárnap látogat majd,mert nem stabil dologba vállaltátok,te vállaltad,mert neked kellett,most az esküvő kéne,de ez nem így megy.. Fel kell nőni,mert nagyon gyerek vagy te is,30 L..

70F

2020. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 anonim ***** válasza:
84%
Oké, hogy voltak/vannak egészségügyi problémáid, de számomra nem világos, hogy miért nem lehetett várni. Ha így is-úgy is csak orvosi segítséggel tudnál teherbe esni, akkor minek kellett rohanni 30 évesen?
2020. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/82 A kérdező kommentje:

Ezt is írtam h én költöztem ide mert párom családja több száz kilométerre lakik a hazamtol.

Azért nem tudtam várni mert mar a műtétet terveztek h kiveszik mindenem mivel televan endometriozissal es teljesen össze hegesiti az egészet.

Több gyerekem mar biztosan nem lehet mert mar így is a hugyhojagomat a beleimet es szinte mindent érintett a betegség.

2020. jún. 5. 14:19
 28/82 anonim ***** válasza:
62%

Minél többször mondod neki annál rosszabb, a férfiak ezt nem szeretik. Mert úgy érzik mintha rá akarnád erőltetni magad. Próbáld meg megnevettetni, sokat beszélgetni illetve sétálni, élj meg vele minden pillanatot. Sajnos nagyon ismerős a helyzet amiben vagy. Ne görcsölj annyit rajta, mert ezzel magadat is tönkre teszed, hogy folyton az jár az eszedbe, hogy miért nem vesz el feleségül.

Sok sikert kívánok neked! 😘

2020. jún. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/82 anonim ***** válasza:
89%

Felejtsd már el most ezt az esküvőt kérlek ... Nem ez lenne a legfontosabb , hanem helyrehozni a kapcsolatotokat. Nem is értelek.

Pár hónap múlva szülők lesztek , a kapcsolat romokban , te meg az esküvő miatt hisztizel.

Holott lehet helyre lehetne még hozni mindent ( bár ez a " már nem szeret úgy " nem túl biztató..) , de sürgősen változtass a viselkedéseden.

2020. jún. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 anonim ***** válasza:
84%
1 éve zártad le előző kapcsolatod. Ebben az 1 évben megismertél egy másik férfit, összeköltöztetek, mindeközben bekavart az ex, az új barátod már nem szeret annyira, de már terhes vagy és össze akarsz házasodni? Nincs több kérdésem.
2020. jún. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!