Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar feleségül venni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar feleségül venni, mit tegyek ?

Figyelt kérdés

Nagy szerelem volt a mienk es megbeszéltük, hogy esküvő, nászut, baba es egy tökéletes élet.

Megbeszéltük az eljegyzés időpontját is. Viszont az idő alatt közbejött nehány dolog es az exem be kavart. Akkor meg nem tudta teljesen elfogadni, hogy kiléptem egy 10 éves élettársi kapcsolatból. ( vele szerettem volna leélni az életemet , sajnos több értelemben bántalmazó kapcsolat volt , ezért nem bírtam tovább. )

Nos eljött az eljegyzés időpontja de nem történt semmi, majd jött később a k a szülinapom , névnapom, majd a karácsony es szilveszter ,teltek az alkalmak de nem kérte meg a kezem.

A babát régóta terveztük es orvosi segítséggel sikerült is. Novemberben születik a pici. Azt szeretnem, hogy úgy szülessen meg h házasok vagyok, azonban a párom mar nem akar feleségül venni.

Azt mondta h a dolgok amik történtek ( a bekavaras) "elvette a kedvet" vagy nem is tudom es mar nem szeret annyira mint az eleje. Hiányzik az a kis plusz. Azt mondja amíg az nem lesz meg es nem biztos benne addig nem akar elvenni, én viszont ragaszkodom hozza mert megígértük egymásnak es születik a baba es én tényleg szeretem.

Mostmár nagyon sokat veszekszunk ezen mert én csak hajtom h nyáron legyen esküvő de o nem akarja, mondtam h akkor elköltözom es számítsunk, hiszen ha egy fiú is megkéri egy lany kezet es az nemet mond utána általában szakítanak nem maradnak együtt. Es nekem ez piszkosul faj hogy nem biztos benne.

Elköltözni nem engedett mert h szeret, de én ezt mar nem bírom.

Szerintetek szakitsak? Tudom h jön a baba de ha o nem biztos benne h velem akar lenni akkor varjam meg amíg majd egy újszülöttel vagy pici babával kell költöznom mert akkor találja ki h hat mégse akar velem lenni ?

30 L 31 F



2020. jún. 5. 13:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 A kérdező kommentje:

Komolyan minden egyes hozzászólónak külön el kell mondani h súlyos betegségem van, műtöttek azért vállaltunk gyereket mert o is szerette volna es ha várunk mar nem lehetett volna gyerekem, mert örökre megmutenek.


28-ás köszönöm szépen !

2020. jún. 5. 14:24
 32/82 anonim ***** válasza:
65%
Tehát inkább tönkreteszel egy gyereket a szar kapcsolatoddal csak lehessen babukázni... Remek mentalitás.
2020. jún. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/82 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
74%
És ilyenkor még én vagyok az emberellenes, amikor azt mondom, bizonyos jogokhoz és teszteknek kötném a gyermekvállalást...
2020. jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 anonim ***** válasza:
81%
#23+27-es Te meg azt fogd fel, hogy őt belekényszerítetted ebbe! Örülj annak, hogy együtt vagytok, nagyon kiábrándító lehetsz, ezzel az akarom-akarom hozzáállással.
2020. jún. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 anonim ***** válasza:
84%
Felelőtlenség volt a gyerek, ha ennyire akarod a házasságot előtte. Meg is lett ásva a kapcsolat sírja. Te nem leszel feleség, ő meg nem tud bízni benned az exed miatt. Bizalom nélkül meg kb az egész össze is omlott.
2020. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/82 anonim ***** válasza:
84%
Én azt nem értem, hogy miért vagy azon felháborodva, hogy a kérdésedbe nem írtál le minden fontos részletet kapásból, csak csepegtettél utólag infókat, aztán emiatt nem olyan válaszokat kapsz, amik segítenek???
2020. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is endometriózisom van és már 20 évesen mondták az orvosok, hogy max 25 éves koromig tudok szülni. Ha már ennyire durva volt neked a betegség, akkor biztosan tudtad, hogy ideje lenne szülni. De te ennek ellenére bennemaradtál 10 évig egy bántalmazó kapcsolatban és az első jött menttel lebabáztál. Kb 100%-ra merem fogadni, hogy a pasid nem is akart gyereket, csak te lelki terrorizáltad, hogy jajj endom van és muszáj szülnöm. Na most majd megeszed amit főztél. Szar kapcsolatba gyereket csinálni, csak azért, mert te babukázni akarsz miközben az ex verőlegényekkel kopog az ajtón. Megértem, hogy miért akar menekülni a pasid. Ilyenkor mindig azt érzem, hogy az endometriózis nem véletlen és azok, akik ebben szenvednek nem alkalmasak anyának, ezért a 'sors' adja nekik ezt a betegséget (igen, én sem vagyok alkalmas anyának , de nem fogok önző okokból szülni, mert jajj babukázni akarok). Kicsit gondold át az életedet, mert nem normális, hogy terhesség közepette te az esküvőn hisztizel, a pasid meg a terhesség ellenére sem akar elvenni.
2020. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 anonim ***** válasza:
74%
Sok embernek nem való gyerek, mert szülőként és emberként is csapnivalók, te pont ide tartozol.
2020. jún. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 anonim ***** válasza:
79%

Értjük kérdező, hogy beteg vagy és ez az egyetlen esélyed. Értjük.

De tényleg fontosabb az, hogy szülhess három ember boldogságánál? A te önző "álmod"? Mert itt konkrétan három élet megy tönkre. A palid boldogtalan, te boldogtalan vagy, a gyerek is boldogtalan lesz. Mert egy ilyen kapcsolatba születő gyerek az lesz, hiába magyarázod az ellenkezőjét.

2020. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 anonim ***** válasza:
72%
Ha annyira fontos lett volna neked a házasság, akkor nem terveztek gyereket előtte. Most azon kattogsz hogy nem vesz el, ő meg kijelentette hogy már nem szeret annyira, nincs meg az a plusz. Ez a kapcsolat úgy romhalmaz ahogy van, és pár hónap múlva ide születik a baba. Segíteni itt már nem lehet kedves kérdező. Borítékolható hogy még a gyerek egy éves kora előtt szét fogtok menni.
2020. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!