Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar feleségül venni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar feleségül venni, mit tegyek ?

Figyelt kérdés

Nagy szerelem volt a mienk es megbeszéltük, hogy esküvő, nászut, baba es egy tökéletes élet.

Megbeszéltük az eljegyzés időpontját is. Viszont az idő alatt közbejött nehány dolog es az exem be kavart. Akkor meg nem tudta teljesen elfogadni, hogy kiléptem egy 10 éves élettársi kapcsolatból. ( vele szerettem volna leélni az életemet , sajnos több értelemben bántalmazó kapcsolat volt , ezért nem bírtam tovább. )

Nos eljött az eljegyzés időpontja de nem történt semmi, majd jött később a k a szülinapom , névnapom, majd a karácsony es szilveszter ,teltek az alkalmak de nem kérte meg a kezem.

A babát régóta terveztük es orvosi segítséggel sikerült is. Novemberben születik a pici. Azt szeretnem, hogy úgy szülessen meg h házasok vagyok, azonban a párom mar nem akar feleségül venni.

Azt mondta h a dolgok amik történtek ( a bekavaras) "elvette a kedvet" vagy nem is tudom es mar nem szeret annyira mint az eleje. Hiányzik az a kis plusz. Azt mondja amíg az nem lesz meg es nem biztos benne addig nem akar elvenni, én viszont ragaszkodom hozza mert megígértük egymásnak es születik a baba es én tényleg szeretem.

Mostmár nagyon sokat veszekszunk ezen mert én csak hajtom h nyáron legyen esküvő de o nem akarja, mondtam h akkor elköltözom es számítsunk, hiszen ha egy fiú is megkéri egy lany kezet es az nemet mond utána általában szakítanak nem maradnak együtt. Es nekem ez piszkosul faj hogy nem biztos benne.

Elköltözni nem engedett mert h szeret, de én ezt mar nem bírom.

Szerintetek szakitsak? Tudom h jön a baba de ha o nem biztos benne h velem akar lenni akkor varjam meg amíg majd egy újszülöttel vagy pici babával kell költöznom mert akkor találja ki h hat mégse akar velem lenni ?

30 L 31 F



2020. jún. 5. 13:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
77%
"Az exem bekavart" tovább nem is olvastam.😁
2020. jún. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tényleg sokat segítettél.......
2020. jún. 5. 13:26
 3/82 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
76%

"Nagy szerelem volt a mienk es megbeszéltük, hogy esküvő, nászut, baba es egy tökéletes élet."

Jól kezded, már a múlt idő...Remek helyre születik ez a baba is....


Ne haragudj, te is megéred a pénzed. Vagy elvesz, vagy elköltözöl? Ez milyen már? Úgy jön le az egész, hogy te nem őt szereted, te nem az Ő felesége akarsz lenni, hanem egy tipikus fb életet élni és azt mutogatni, kb bárkinek lennél a felesége, csak legyél az, és a gyereked házasságba szülhesd meg. Minek vállaltatok így gyereket? Ha én szeretek valakit, nem attól függ, elvesz-e, de ha nem, akkor elköltözöm, és fenyegetőzöm. Tudod, mindig az ordibál, akinek ég háza :)

Megint le leszek pontozva...de halál komolyan, ahogy 4545454. okból megbélyegzett férfival "sem szabad" összejönni, úgy ilyen nőkkel sem, szerintem, ezt nőként mondom. Aki 10 évig benne van egy bántalmazó kapcsolatban, az mindent elmond a csajról. kettyósok, kettyósok mindenütt. Mi az hogy "bekavar" az exed. Egy stabil kapcsolatba nem tudna, sehogy sem...

Nem a párod nem akar veled lenni, hanem te vagy "fura". Tudom úgy hangzik, hogy most ellened írom az egészet és téged hibáztatlak mindenért, mert nem, csak ugye te írtad ki a kérdést, a másik oldalt nem hallhatjuk ilyenkor, de amit írtam, nekem mind ez jött le abból, amit írtál.

Szegény baba :(

2020. jún. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
81%

Ha fontos lett volna a házasság nem mentél volna bele a gyerekbe... Még egy ész nélkül szaporodó.

Maximálisan megértem ha a párod ennyi szarság után nem akar elvenni. Amivel az ég világon semmi baj nem lenne ha nem lennének kétségei. Egyszerűen nem hiszem el, hogy neked az a legnagyobb bajod, hogy úr isten nem lesz esküvő és telibeszarod, hogy az egész kapcsolatod válságban van. Miért a papírt kell nézni és ezen vergődni ahelyett, hogy bizonyítanád neki, hogy megéri melletted elköteleződni? Esküszöm annyi ilyen kérdést olvastam már, hogy lassan kezdem érteni miért van ennyi rossz házasság. Mert a papír a lényeg nem pedig az, hogy maga a kapcsolat stabil legyen. Húzzon gyűrűt az ujjamra de én semmit nem teszek bele a kapcsolatba cserébe. Ha elvesz akkor biztos minden oké, jajj de jó elköteleződött. Miért nem lehet először a kapcsolatot biztos alapokra helyezni mielőtt jön a gyerek és mielőtt házasságért követelőzöl?

2020. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
92%

Ha esetleg lenne még egy kapcsolatod, vagy bárki aki olvassa és kétségei vannak, azért még leírom, hátha segít, néhány csirkeagyút hátha megvilágosít

A helyes sorrend: Erős alapokon álló, bizalmi kapcsolat 2 értelmes lény között, -> (ha szeretnétek) házasság, ->értelmes kereset és anyagi biztonság -> gyerek.

2020. jún. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
82%
neked nem esküvő, hanem egy "cihológus" kell!
2020. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 A kérdező kommentje:

2-es :


Nem, nem szeretnek bárki felesége lenni, es pont laszarom a tetves Facebookot es minden mást. A 10 év alatt soha egy képet nem raktam ki, igazából 4 éve van facem az is csak az egyetem es munka csoport miatt, mert én voltam az egyetlen elmaradott aki nem látta a hülye face posztokat.

Igen szeretem, es az faj h nem biztos h velem akar lenni. Szóval abba várok h mikor jelenti be h mégsem leszek veled. Ezt nem akarom!!! Akkor inkább talpra állok megint egyedül.

De igen is be tud kavarni mivel idejött a lakasunkhoz fenyegetőzni nem egyedül. Képzeld el ez elég nagy bekavaras..... Persze sehogy sem.....

Azért voltam vele 10 évig mert a tíz év alatt fokozatosan alakult ez ki. Az utolsó alkalommal nagyon messzire ment es nagyon féltem tőle. Előtte is bántott de ott akkor valami meg jobban megváltozott es bármikor bármiert úgy érezte h meguthet es törhet zuzhat a lakásba minden tárgyat.


Nem akarok többet arra várni h vajon jó leszek e. 10 évig azt hittem nem vagyok elég jó es ezért van minden, biztos én vagyok a hibás. Többet nem akarok várni.

Sok baba el egy szülővel es nagyon boldogok....

2020. jún. 5. 13:37
 8/82 A kérdező kommentje:

Anyagi biztonság megvan, a kapcsolat is tökéletes volt addig.

Nem vágyik ész nélkül szaporodó.sulyos betegségem van, műtétekbe es évekbe telt h sikerüljön a baba, úgy hogy mar azt mondtak egyáltalán nem biztos h valaha az életbe lehet gyerekem. Vártam volna tovább h soha nem lehessen gyerekem, amikor most egy olyan embertől lehet akit szeretek is ?

2020. jún. 5. 13:40
 9/82 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
87%

Látszik hogy nem érted. Az hogy az életetekre tör, akár jogilag is terhelhető szinten, az nem egyenlő azzal, hogy bekavar. Egy erős, bizalmi kapcsolatba, mit tudna bekavarni az ex? Ha nekem ide jönne az exem, és agresszív lenne, a férjem lecsapná, vagy ilyesmi, de nem kérdőjelezne meg bármit, még önmagában sem, sem az én szavamban.

Az ilyen proli, türhő megnyilvánulásaid meg csak tovább erősítik azt a képzetem, amit elsőnek le se mertem írni, hogy milyen emberke írhatta ki a kérdést, már csak a stílusból kiindulva.

Továbbra is csak azt mondom...szegény baba, már ha csak téged nézlek

2020. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
90%
De mire fel vállaltatok gyereket arra, hogy még egy házassághoz is kevésnek érzi a kapcsolatotokat?? A gyerek az jöhet, mert aranyos a babuci, de egy sima papír meg nem? Elég furcsa ez az egész, teljesen felelőtlenül mentetek bele így a gyerek témába. Még meg sem szültél, de már ki akar dobni, mert nem szeret eléggé. Azért ez nem a legszebb szituáció, szegény gyerek aztán nagyon jó helyre fog születni...
2020. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!