Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar feleségül venni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar feleségül venni, mit tegyek ?

Figyelt kérdés

Nagy szerelem volt a mienk es megbeszéltük, hogy esküvő, nászut, baba es egy tökéletes élet.

Megbeszéltük az eljegyzés időpontját is. Viszont az idő alatt közbejött nehány dolog es az exem be kavart. Akkor meg nem tudta teljesen elfogadni, hogy kiléptem egy 10 éves élettársi kapcsolatból. ( vele szerettem volna leélni az életemet , sajnos több értelemben bántalmazó kapcsolat volt , ezért nem bírtam tovább. )

Nos eljött az eljegyzés időpontja de nem történt semmi, majd jött később a k a szülinapom , névnapom, majd a karácsony es szilveszter ,teltek az alkalmak de nem kérte meg a kezem.

A babát régóta terveztük es orvosi segítséggel sikerült is. Novemberben születik a pici. Azt szeretnem, hogy úgy szülessen meg h házasok vagyok, azonban a párom mar nem akar feleségül venni.

Azt mondta h a dolgok amik történtek ( a bekavaras) "elvette a kedvet" vagy nem is tudom es mar nem szeret annyira mint az eleje. Hiányzik az a kis plusz. Azt mondja amíg az nem lesz meg es nem biztos benne addig nem akar elvenni, én viszont ragaszkodom hozza mert megígértük egymásnak es születik a baba es én tényleg szeretem.

Mostmár nagyon sokat veszekszunk ezen mert én csak hajtom h nyáron legyen esküvő de o nem akarja, mondtam h akkor elköltözom es számítsunk, hiszen ha egy fiú is megkéri egy lany kezet es az nemet mond utána általában szakítanak nem maradnak együtt. Es nekem ez piszkosul faj hogy nem biztos benne.

Elköltözni nem engedett mert h szeret, de én ezt mar nem bírom.

Szerintetek szakitsak? Tudom h jön a baba de ha o nem biztos benne h velem akar lenni akkor varjam meg amíg majd egy újszülöttel vagy pici babával kell költöznom mert akkor találja ki h hat mégse akar velem lenni ?

30 L 31 F



2020. jún. 5. 13:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:
59%

Ezt a sok baba él egy szülővel boldogan dumát addig mondják a nők, ameddig nem látnak normális apa lánya kapcsolatot.


Az én férjem imádja a kisbabánkat. El sem tudnám képzelni, hogy egy szülője legyen. Minden gyereknek joga van teljes családban felnőni!

2020. jún. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 anonim ***** válasza:
80%
Ez nekem baromira úgy jön le, hogy lelkileg terrorizáltad a csávót, hogy a súlyos betegséged miatt ha most nem szülsz, akkor később nem lehet gyereked. Hiába ment el veled a kezelésekre, ráerőltetted ezt a dolgot, amit nem akart igazából. Most meg farolna ki belőle.
2020. jún. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 anonim ***** válasza:
34%
Emlékeztet az undorító önző stílusod anyáméra, 15 éve nem beszéltem vele. Remélem te is így jársz, elképesztő mennyire undorító ember vagy és az még elképesztőbb, hogy ezt egyáltalán nem veszed észre. A párod már észrevette, nem véletlenül nem akar elvenni.
2020. jún. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 A kérdező kommentje:

Akkor beszéltük meg a gyereket amikor meg nem is tudott semmit sem a betegsegemrol, es amikor megtudta is az első perctől kezdve megtett mindent azért h sikerüljön es minden hónapban velem együtt várta, hogy sikerült - e.

A páromnak mar van az előző kapcsolatábol egy gyereke. Ott tényleg nagyon rossz volt a kapcsolat es csak becsúszott a gyerek, o nem is akarta megtartani, de a lany igen. Megtartották es minden hétvégén velünk van. Tökéletesen működik es a gyerek is nagyon boldog. Imádja az apját.

2020. jún. 5. 17:24
 45/82 A kérdező kommentje:

3 éve derült ki az endometriozis. Akkor mar nagyon súlyos volt. Napokon belül műtöttek. Aztán három hónap múlva visszajött.

Szóval nem vártam sokat, ahogy megtudtam, hogy beteg vagyok....

2020. jún. 5. 17:27
 46/82 anonim ***** válasza:
76%
#45-ös Most megint vetítesz. Hogy jönnek össze a 3 évvel ezelőtti műtéteid az 1 éve lezárt ex kapcsolatodhoz, és a mostani helyzethez?
2020. jún. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim ***** válasza:
57%
Ha fontos lett volna neked akkot addig nem vallaltok gyereket. Nem, nem fog sose elvenni
2020. jún. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 anonim ***** válasza:
82%

Megbeszéltük, hogy esküvő, nászut, baba es egy tökéletes élet.


Ha neked ennyire fontos lett volna a sorrend, megvarod mig megker(onszantabol) es aztan babaztok. Igy h a babat tetted elso helyre es neki nem fontos a papir, tok foloslegesen nyaggatod, ha megis be tudod rangatni egy hazassagkoto terembe, akkor sem fog szivbol jonni neki. Mondhatjuk h el van cseszve vagy azt is megvaltoztak a prioritasok,de itt neked kellene alkalmazkodni. Ha ez a pasi kell, akkor kivarod h tiszta szivbol elvegyen, vagy elhetsz vele ugy h tiszteletben tartod h sosem lesz hazassag, ha meg a hazassag fontosabb, akkor koltozz el, de ne zsarold, jo nem fog kisulni belole.

Ez nem egy boldog kapcsolat, sajnalom.

2020. jún. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim ***** válasza:
10%

Nem nem nem.. nem boldog egy gyerek egy szülővel, pláne a következmények. Pl én soha nem fogok férjhez menni mert soha nem fogok tudni megbízni senkibe, hogy nem fog ott hagyni az első "titkárnőért".

Úgyhogy mielőtt tapasztalat nélkül hirdeted, hogy milyen nagy boldogság egy gyereknek csonkacsaládban felnőni, előtte megkérdezhetnél olyat aki így nőtt fel!

2020. jún. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 Savlekotő ***** válasza:
68%

Inkább a csonka család mint naponta mondjuk bucira verve lenni gyerekként,és semmitől se csonkább az utálkozó légkörű kétszülős család....

70F

2020. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!