Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar feleségül venni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar feleségül venni, mit tegyek ?

Figyelt kérdés

Nagy szerelem volt a mienk es megbeszéltük, hogy esküvő, nászut, baba es egy tökéletes élet.

Megbeszéltük az eljegyzés időpontját is. Viszont az idő alatt közbejött nehány dolog es az exem be kavart. Akkor meg nem tudta teljesen elfogadni, hogy kiléptem egy 10 éves élettársi kapcsolatból. ( vele szerettem volna leélni az életemet , sajnos több értelemben bántalmazó kapcsolat volt , ezért nem bírtam tovább. )

Nos eljött az eljegyzés időpontja de nem történt semmi, majd jött később a k a szülinapom , névnapom, majd a karácsony es szilveszter ,teltek az alkalmak de nem kérte meg a kezem.

A babát régóta terveztük es orvosi segítséggel sikerült is. Novemberben születik a pici. Azt szeretnem, hogy úgy szülessen meg h házasok vagyok, azonban a párom mar nem akar feleségül venni.

Azt mondta h a dolgok amik történtek ( a bekavaras) "elvette a kedvet" vagy nem is tudom es mar nem szeret annyira mint az eleje. Hiányzik az a kis plusz. Azt mondja amíg az nem lesz meg es nem biztos benne addig nem akar elvenni, én viszont ragaszkodom hozza mert megígértük egymásnak es születik a baba es én tényleg szeretem.

Mostmár nagyon sokat veszekszunk ezen mert én csak hajtom h nyáron legyen esküvő de o nem akarja, mondtam h akkor elköltözom es számítsunk, hiszen ha egy fiú is megkéri egy lany kezet es az nemet mond utána általában szakítanak nem maradnak együtt. Es nekem ez piszkosul faj hogy nem biztos benne.

Elköltözni nem engedett mert h szeret, de én ezt mar nem bírom.

Szerintetek szakitsak? Tudom h jön a baba de ha o nem biztos benne h velem akar lenni akkor varjam meg amíg majd egy újszülöttel vagy pici babával kell költöznom mert akkor találja ki h hat mégse akar velem lenni ?

30 L 31 F



2020. jún. 5. 13:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 Savlekotő ***** válasza:
95%

Kezdés hogy 30 éves nő vagy nem L,10 évig éltél egy bántalmazóval,átugrottál egy újba de exeztél,előbb a régit lezárni alap,nem korzózni oda vissza,de közbe villogtál volna a lakodalmatokkal,mert mutogatni kell,kell a házasság,közben kommunikálni sem tudtok,és stabil kapcsolatba nem kavar be senki. Egy illúzióval akarsz le élni egy életet,a másik személye tárgytalan. Kierőszakolt házasságnak ecet az alja..

70F

2020. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 anonim ***** válasza:
89%

Egyetértek a 9-essel.

Bekavarás alatt először arra gondoltam, hogy próbált visszahódítani téged, te pedig meginogtál, aminek a folyományaként a jelenlegi párodban kialakult egyfajta bizonytalanság. De ha azért nem akar elvenni, mert az exed odament a lakásotokhoz bunkózni....hát nincs több kérdésem.

Nem bántásból mondom, de nem hallottad, hogy a tettek számítanak és nem a szavak? Ha egy férfi el akar venni egy nőt, akkor meg is teszi.

2020. jún. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 A kérdező kommentje:

Mint írtam azért vállaltunk gyereket, mert mar így is csoda h meg lehet gyerekem, azt mondta h nem akarja tőlem elvenni hogy anya legyek ezért tettünk meg mindent azért h legalább egy kisbabám lehessen. Nem lett volna több időm várni.

Képzeld el a régit mar egy éve akkor lezártam. Nem is értem miből gondolod hogy nem??!? Gondolt egyet es oda jött. Nem én hiányoztam neki hanem a mellettem való jó élet, mert nagyon sokat kerestem, családi hazám van stb. Es nem akarta ujra a nulláról kezdeni.

2020. jún. 5. 13:54
 14/82 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
77%
Fhú, mintha egy vaknak akarnánk elmagyarázni, hogy milyen színű a narancs
2020. jún. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 A kérdező kommentje:
Senki nem akarom h tudjon az esküvőről. A barbárol sem tud se az exem se senki.
2020. jún. 5. 13:56
 16/82 A kérdező kommentje:
Szóval, milyen színű is az a narancs ?
2020. jún. 5. 14:00
 17/82 anonim ***** válasza:
43%
Belédkavarhatok?
2020. jún. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 anonim ***** válasza:
92%

A nagy szerelembe hogy tudott bekavarni az exed? Nekem is elmebeteg volt az előző pasim, próbált is kavarni, de nem ment mert én lementem a rendőrségre amikor elegem lett.


Az, hogy ha a párod nyíltan kijelenti, hogy nem szeret annyira mint az elején (az exed "kavarása" miatt) abból következtethettél volna arra, hogy az életben nem fog elvenni.


Ehhez képest (még egyszer mondom: nem szeret már annyira!!!) te szülni fogsz neki egy gyereket. Felesleges volt szerencsétlent összehozni, mert már most szenvedsz. Vagy arra számítottál, hogy ha teherbe esel, akkor úgyis magadhoz láncolod és kénytelen lesz elvenni?


Igazából felesleges csesztetni, ha nem akar elvenni akkor nem fog, nem tudod rákényszeríteni.


Szegény gyerek...

2020. jún. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 anonim ***** válasza:
90%

Ha a régit egy éve zártad le, akkor a gyerek egy nagyon friss kapcsolatba érkezett. Bő fél év után ő valószínűleg nem tervezett gyereket, csak rábólintott.

Valószínűleg úgy érzi, hogy rohansz előre, és nem tud/akar utolérni!

2020. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/82 anonim ***** válasza:
94%
Nekem még valami nem stimmel a sztoriból. Miért is neked kellene költöznöd, ha a ház a tied és baromi jól keresel? 🤔
2020. jún. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!