Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már annyira vágyom egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már annyira vágyom egy ilyen pasira, de egyszerűen nincs!?

Figyelt kérdés

Már vágyom, hogy valaki mellett megint biztonságban érezhessem magam, akihez ha odabújok és átölelem nem egy kockás ingbe botlok, és lehetőleg nincs nála gördeszka, és semmi egyéb divatcucc.


Szeretném ha egy férfi mellett megint nőnek érezhessem magam, ha egy olyan lenne mellettem, aki céltudatos az életben, és komolyan veszi a kötelességet.


Akinek ha beletúrok a hajába nem azon retteg, hogy vajon elrontottam e a belőtt séróját.


Nem vágyom egy vasalthajú, csőnadrágos, divatcigizős playboymániás pasira. Nekem egy normális, szerethető ember kell.


HAHÓ.. hol vagytok ...


2010. júl. 29. 00:38
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, DarkTemplar, ez olyan ösztönlényesdire sikeredett. A "hatalommal" bíró hím szüli majd az utódokat meg ilyenek, szerintem ennél azért összetettebb ez a dolog. Egyszerűen a média megfertőzte az elméket, hogy SP, Justin Bieber meg a többi, ezek a menő gyerekek, az agymosott lányok meg ezekért vannak oda.
2010. aug. 2. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

07-29 02:56: Én vagyok az a "híres"...

Bocs, tényleg kicsit hülyén fogalmaztam így éjjel 3kor... A szakmunkásbajúszos blabla nem oylanra értettem, aki ténylegesen szakmát tanul, mert őket énis elismerem és támogatnám hogy sokmindenki csinálja, DE NORMÁLISAN!

Akire én gondoltam szakmunkásnak ( és valljuk be, ebből a "fajtából" vana több) azok azok, akik a 8 általános elvégzése után (márha elvégzik, és nem rögtön 20évesen ált. isk 7. osztályosan kezd el pl egy kőműves mellett "szakmáttanulni":P , VAGY 8. osztály elvégzése után mivel máshova nem veszik fel tanulni, egy ócska szakmunkát adó iskolába megy... Példát tudok mondani a környezetemből, KIRÁLY ENDRE SZAKKÖZÉPISKOLA, SZAKISKOLA ÉS KOLLÉGIUM Vác.

Persze el lehet azt is végezni rendesen, hogy tudjál is valamit , de nem fogsz tudni tizedeannyit sem, autószerelő szakmával az autószerelésben, mint pl egy MAMI Szakközépiskolás motorszerelő a motorszerelésben. Mert pl Vácon a diákok 1%-a akar ott tanulni és képezni magát. Amikor én elkezdtem Vácon tanulni... olyan jó hely volt h hűha... most pár év után meg pffff! Mindenhol emosok, vagy ilyen szakmunkások. Ezeknek a szakmunkásoknak nincs más célja csak az h el legyenek a langyos vízben...

Egy átlagos napjuk kb: Reggel elmegyek az iskolába, vagy elalszok... Snassz bemenni első 3 órára mert úgy a kemény... utolsó 2 órára meg már ne menjünk be mert minek?! Menjünk le a dunapartra füvetszívni...

Kérdezem én, milyen szakmunkás az, aki ennek az iskolának sikeres elvégzése után autószerelőként életében nem volt olajos... kőművesként nem bírt egy 1 m magas falat felrakni h ne dőljön el!!! Pont egy ilyen kőműves mester fia helyett dolgozom ezena nyáron diákmunkaként, mert a fia képtelen semmit csinálni...

Lehet, hogy ez az országban csak itt ebben a körzetben van így?! Bár azt nem hiszem:P

tegnapelőtt 22:44-es, ha te nem ilyen vagy, mint akikről beszéltem, akkor bocs, de csak azt tudom mondani, hogy akinek nem inge ne vegye magára...

DarkTemplar A válaszodba kicsit belebonyolódtam így fáradtan, de kicsit zavaros nekem ez a hatalom dolog... Tehát szerinted ha vkinek pénze van van hatalma... pont ez a baj ha egy 15-16 évesnek sok pénze van mire tudja elkölteni? Olyanra amivel mai divatos lesz... pl márkásruha ( sztem mondjuk az nem divat kérdése, mert pl nekem a márka az adidas, puma, nike, sok cuccot vettem magamnak, diákmunkából, de attól még nem csőgatya és rózsaszín és stb... nem ilyen 1 évig felkapott márkák mint pl D&G Versace v VonDutch.... nemtudom jól írtam-e a nevüket, de ezeket 1 év után lehamisítják és mindenkinek olyan van... kedvencem amikor VÁCON midnen szakközepes lány Luise Vilton táskában járkál, amineka z eredetije többszázezer Ft... Biztos eredeti:D )

Vagy ott a kigyúrtság... sportos vagyok, nem kigyúrt hasam kockás mellem van, focizom, ha tehetem úszom és a thiabox alapjaival ismerkedem... De mi a mai divat? Mindenki legyen kigyúrt felfújt legyen és feszüljön a karján a póló... 16 évesen beszednek/tek mindenféle sz*rokat hogy kigyúrtak, vagyis divatosak legyenek!

Nem a normális szakmunkásokra értettem a "fikázást", hanem az iylenekre mint akiket leírtam:)

Az hogy mennyire vagyok hüylegyerek... részemről azt hiszel amit akarsz, de nekem az az érték amit tudsz és elsajátítottál, legyen ez kétkezi munka v papírtologatós. Én Papírtlogatós munkát szeretnék majd végezni, de nem vetem meg a kétkezi munkát, szeretek ezermesterkedni, autótszerelni, építkezni stb stb tehát sok helyen megfordultam, úgyhogy tudom milyen a gány munkás és aki tényleg a szakma mestere...

(najó, a víz-gáz-fűtés és a magasabb szintű elektronikában tényleg hülyegyerek vagyok! :D)

2010. aug. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Bocs a hülye gyerekezésért,de az első válaszodban eléggé általánosítottál.Felöllem így már nincs harag,nem is volt.Csak az nem tetszett h így általánosítottál.Am meg én meg cegléden tanulok,és az én osztályomba pl kőkeményen kiközösítjük az ilyen fajta gyereket aki lóg,meg hasonló.Nekünk nem kellenek olyanok az osztályba akik lerontják az átlagot szval érted:DAkiről meg te beszélsz,h ált suli után nem iskolába,hanem mesterhez megy el tanulni,az nem szakmunkás,hanem SEGÉD munkás.A kettő nem ugyan az,és sokan keverik sajnos.
2010. aug. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Igen, tudom én is, mert mondtam h nyaranta meg hétvbégente énis segítkezek, tehát segédmunkát csinálok egy olyannál, akinek a fia szakmával rendelkezik:P Amúgy Felénk nagyon sokszor van olyan, aki ált isk után, tanul egy kicsit 18 éves korig, majd otthagyja az iskolát a családja anyagi helyzete miatt és segédmunkásnak áll, sokkal de sokkal jobban ért a szakmához, mint egy átlag alatt taníttatott szakmunkás...

Elgondolkoztam... Azt veszem észre, hogy az ilyen alja szakmunkás egyre jobban akar hasonlítani a divatmajmokra (akik pedig a gimiben, -úgy az én régi sulimban is- vannak szépszámmal). Csak az a különbség, hogy amíg a gimis divatmajmok márkásan, szeritnem izléstelenül, de még mindig normálisabban öltözködnek ÉS VISELKEDNEK, mint az őket utánozó "jó nekem a kínai RELTRO meg D&D meg VESRASCE cucc is". Amiért pedig az utóbb említettek pedig még büszkék is magukra és kiváltásgosnak érzik magukat emrt hasonlítanak a "divatosokra", úgy viselkednek, mintha vmi felsőbbrendű lények lennének:D

Magánügy, de szeretek itthon bütykölgetni, szerelgetni haverokkal, és netántán egy-egy szerelés után teszünk egy próbakört, nem farmerban normális pólóban napszemüvegben és blabla... Kis csitri 14-15 évesek ugy néznek, mintha vmi leprás lennél... Szerintem ez meg igen nagy baj, mert mi lesz, ha ők lesznek 20-30 év közöttiek... Milyen világ lesz akkor?!:O

Nem néztem végig, de elég elgondolkoztató film a Hülyék paradicsoma... Egyre többször látom úgy manapság a mindennapokat, mint ahogy a filmben szerepelnek:D

2010. aug. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!