Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már annyira vágyom egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már annyira vágyom egy ilyen pasira, de egyszerűen nincs!?

Figyelt kérdés

Már vágyom, hogy valaki mellett megint biztonságban érezhessem magam, akihez ha odabújok és átölelem nem egy kockás ingbe botlok, és lehetőleg nincs nála gördeszka, és semmi egyéb divatcucc.


Szeretném ha egy férfi mellett megint nőnek érezhessem magam, ha egy olyan lenne mellettem, aki céltudatos az életben, és komolyan veszi a kötelességet.


Akinek ha beletúrok a hajába nem azon retteg, hogy vajon elrontottam e a belőtt séróját.


Nem vágyom egy vasalthajú, csőnadrágos, divatcigizős playboymániás pasira. Nekem egy normális, szerethető ember kell.


HAHÓ.. hol vagytok ...


2010. júl. 29. 00:38
1 2 3 4 5
 31/44 Futurare ***** válasza:

21:53 Igazad van! Kipusztulnak, mint az emosok...


Kalandozó

2010. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

Nincs más hátra, mint hogy szaporítsam az Anonim Normális Srácok listáját, mert szerintem én is ilyesmi vagyok, mint amiről írtál. Persze, ez csak a felszín, minden tulajdonságom nem "normális" (biztosan nem átlagos), és ennek örülök. Szerencsére nem mozgok olyan körökben, ahol a tipikus vinnyogós plázacicák tömegesek lennének, de így sem könnyű hozzám illő lányt találni (mondhatni még nem is sikerült). De nem adom fel, hisz nincs okom sietni.

24F

2010. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim válasza:

Szia,

Ha csak a kérdésedre akarok választ adni, ("hol vagytok") akkor azt kell mondanom, megtalálsz minket szinte bárhol.

Az ilyen emberekbe inkább belebotlik az ember. Szerintem ilyenkor már szóba is kell vele állni, mert nem tudhatod mikor látod megint, szóval kezd egy köszönéssel, egy bemutatkozással, ha a válasz megfelelő minőségű, akkor valamit már lehet kezdeni egy kis beszélgetés után.


Ha nem haragszol meg, úgy látom neked elég konkrét elképzelésed van a vágyott férfiról, de ezekből nekem az a kis utózönge jön át, hogy félsz egyedül, nem érzed magad biztonságban, szükséged lenne egy emberre, aki helyreteszi az életedet.

Bocsánat ha tévedek!


Jó nézelődést a piacon!;)

2010. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

úgy látom, hogy itt sok értelmes normális pasi van...amilyet a kérdező is "keres"egyetértek veled:)

de az utcán nem nagyon rohangálnak ilyenek sajnos..vagy csak mi nem vesszük észre őket -megint csak sajnos-...mert tényleg eltűnnek a sok divatmajom között....mert annál rosszabb és undorítóbb nincs mikor már nem lehet megkülönböztetni a fiút a lánytól, rózsaszín póló csőnaci fujjj

úgyhogy ha vannak még ilyenek..akkor én itt vagyok ;)

2010. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
vagyok de pehhedre már foglalt sorry
2010. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

07-29 02:56:ésszel már h*lye gyerek,nem minden szakmunkás buta paraszt:@arra nem gondoltál h pl kétkezű munkát akar majd csinálni?Nem értem miért kell MINKET lenézni,mert egy szakmát akarunk elvégezni.Mondd már meg h asztalosnak h tudnák megtanulni pl egy gimibe?istenem nevetséges...

A kérdéshez visszatérve,lehet h nem látszik az elöbb megmozdulásomból,de én is hasonló természetű srác vagyok.Csak az ilyen dolgokon tudok kiborulni mikor lenéznek azért mert szakmunkásba járok:S

2010. aug. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Én meg a normális lányokat keresem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nem akarok magamról írni, mert nem jó ha magamról olyat mondok, anélkül, hogy valaki más ismerne...

De piszton állíthatom, hogy én is a normális emberek közé tartozom.

Nem vagyok a média és a divat valamint ennek a „világ” által vezérelt személyiség!!


Remélem megtalálom, azt a leányzót akinek mondhatom egyszer és őszintén a szemébe, hogy : SZERETLEK!!!

De erre még várnom kell, de meddig?


21 FFI

2010. aug. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
nemsokáig:D
2010. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 DarkTemplar ***** válasza:
Mintha az elitéltek panaszkodását hallgatnám kivégzés előtt... Egy divathoz se csatlakoztam eddig. Igazából nem nagyon érdekelt mit veszek fel.Persze ápolt vagyok meg minden, de egy darab márkás cuccom sincsen. És azért volt néhány kellemes élményem. De még akkor is amikor kamasz "szakmunkás" bajszom volt, akkor is volt olyan lány aki ölelgetett (b kategória, de ha ló nincs, szamár is jó). A lényeg az, hogy a csajokat abszolút nem érdekli milyen divatos vagy, körülbelül az első öt percben lesz teljesen mellékes, hogy elüt a stílusom ("átlagos") a közösségétől. Szeretném továbbá védelmezni a szakmunkásokat és a divatok követőit: nem minden szakmunkás bunkó és ugyanez igaz divat.uzikra is. Ez a mai társadalmunk fertője, hogy lenézzük a kétkezi munkásokat. És mivel hatalommal lehet csajozni, és a lenézettség levon az ember hatalmából ezért bizony nehezebb nekik csajozni. Most növesztem a hajam, de nem azért mert mindenki növeszti körülöttem vagy ilyesmi, csak úgy szabadabbnak érzem magam. És majd akarom rasztázni, és azt punk mohikán hajat is kipróbálnám, de azért vagyok olyan hiú, hogy attól még nem leszek bunkó. Én is szívesen érezném a szerelmet, de ez nem azt jlenti, hogy nem akarnék minden nőt élvezni, és hogy nem tartanám a szexet a világ legjobb dolgának. Amit mondani akarok az az hogy a csajoknak nem az a lényeg (szerintem, tapasztalat), hogy hogy öltözködsz, hanem, hogy mennyi hatalmad van. Jelen esetben a hatalom forrása szerintem ( amit öltözködéssel elér az ember), hogy mennyi "barátja" van. Tehát nem azért tetszik a csajnak mert ahogy öltözködik, az csak egy "eszköz", hanem az hogy hatalma van. És a hatalomnak millió más forrása is van, pl(szerintem): jóképűség, pénz, kompetencia (jól zenélés, sport, kigyúrt test, szakértelem, stb), közlékenység(amikor az ember csak elhiteti a csajokkal, hogy hatalma van, én erre gyúrok). És minden kasztban és közösségben lehet bunkót és jófejt találni. Tele van ilyen pasikkal az utca akiket keresel, de azoknak vagy nincs vagy azt hiszed hogy nincs hatalmuk, ezért nem veszed őket észre szerintem. Ha rákoncentrálsz, azokra az egyéb hatalmi forrásokra, ami nem az öltözködéssel értek el, akkor meg fog tetszeni és jöhet a fönt említett romantikus jelenet. Megbocsáss, de szerintem annyira sajnálod magad, mivel ez jár az eszedbe, hogy divatt, meg mindegyik bunkó, lekötöd az energiádat és nem figyelsz az "értékekre".
2010. aug. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Elöttem lévőnél a pont(Y)
2010. aug. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!