Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már annyira vágyom egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már annyira vágyom egy ilyen pasira, de egyszerűen nincs!?

Figyelt kérdés

Már vágyom, hogy valaki mellett megint biztonságban érezhessem magam, akihez ha odabújok és átölelem nem egy kockás ingbe botlok, és lehetőleg nincs nála gördeszka, és semmi egyéb divatcucc.


Szeretném ha egy férfi mellett megint nőnek érezhessem magam, ha egy olyan lenne mellettem, aki céltudatos az életben, és komolyan veszi a kötelességet.


Akinek ha beletúrok a hajába nem azon retteg, hogy vajon elrontottam e a belőtt séróját.


Nem vágyom egy vasalthajú, csőnadrágos, divatcigizős playboymániás pasira. Nekem egy normális, szerethető ember kell.


HAHÓ.. hol vagytok ...


2010. júl. 29. 00:38
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Itt (:
2010. júl. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:

Utoljára 1 éve egy egyetemista srácban találtam meg a férfit.


Nem állítok úgy érzem pedig magas mércét..

2010. júl. 29. 00:40
 3/44 anonim ***** válasza:
Mindannyian ilyen FÉRFIAKRA vágyunk. :)
2010. júl. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
Egyetemista vagyok (:
2010. júl. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:

olyanok, mint a fehér holló.


nekem szerethető barátom van, és szerencsére nem is divatb*zi.. de ha ő nem lenne, én is bajban lennék:(

2010. júl. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

"Mindannyian ilyen FÉRFIAKRA vágyunk. :)"


Dehogy. Biztosan állítom, hogy lesz aki majd belém köt, hogy mi bajom van a fentebb leírt emberekkel..

2010. júl. 29. 00:42
 7/44 A kérdező kommentje:

"olyanok, mint a fehér holló. "


Akkor el ne veszítsd. Nem könnyű ám ilyenbe belebotlani..:)

2010. júl. 29. 00:42
 8/44 anonim ***** válasza:

Hmm, beleköthetnek, bár én nem jövök lázba egy közös hajvasalástól és/vagy egy csőnadrágos, ropilábú legénytől...

Ízlések és pofonok.

2010. júl. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:

Nagyjából én ilyen vagyok, csak én meg normális csajt nem találok akihez oda lehet bújni, lehet vele dumálni, benne van a moziban, elmehetek vele kajálni, és lehessen vele szórakozni.

Elég normális srácnak tartom magam, normális cuccokba járok , és a mai homosokkal ellentétben, nem a gördeszkák, a bmx meg az ilyen szarok érdekelnek, hanem inkább elmegyek motorozgatni, autókázni, túrázni.. stb.


Sajna csak egy b.nőm volt, azzal is szakítottunk és már fél éve magányosan alszok el:(

2010. júl. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
Amúgy elmondom, h rengeteg ilyen fiú van, csak a sok nagypofájú, divatcsivava között nem nagyon akarnak kitűnni, és nem sok esélyt kapnak(sokszor nem is mennek oda) h megismerjék a lányt.
2010. júl. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!