Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már annyira vágyom egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már annyira vágyom egy ilyen pasira, de egyszerűen nincs!?

Figyelt kérdés

Már vágyom, hogy valaki mellett megint biztonságban érezhessem magam, akihez ha odabújok és átölelem nem egy kockás ingbe botlok, és lehetőleg nincs nála gördeszka, és semmi egyéb divatcucc.


Szeretném ha egy férfi mellett megint nőnek érezhessem magam, ha egy olyan lenne mellettem, aki céltudatos az életben, és komolyan veszi a kötelességet.


Akinek ha beletúrok a hajába nem azon retteg, hogy vajon elrontottam e a belőtt séróját.


Nem vágyom egy vasalthajú, csőnadrágos, divatcigizős playboymániás pasira. Nekem egy normális, szerethető ember kell.


HAHÓ.. hol vagytok ...


2010. júl. 29. 00:38
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Sajnos már foglalt vagyok életem.....
2010. aug. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
Azt azért ugye érzitek, hogy ez, ami a jelen nyugati fiatalságot jellemzi, előbb-utóbb igen komoly demográfiai problémákhoz fog vezetni.
2010. aug. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim válasza:
nem mindenki divatb*uzi attól, hogy ad a külsejére...
2010. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy nem tűnnek fel, de elbújniuk sem kellene. Sok kérdést láttam már itt, hogy "miért nincs normális lány? pedig én normális fiú vagyok"
2010. aug. 1. 21:36
 25/44 A kérdező kommentje:

"nem mindenki divatb*uzi attól, hogy ad a külsejére..."


Ohh.. mert igazán férfias ha vasalod a hajad, és csőnadrágot veszel fel, kockás sállal.. Igazi férfi lehetsz, komolyan..


Nem azokat értem a normálisak alatt, akik trehányul öltöznek, semmit nem adnak magukra. Egyszerűen unom már a sok "divatmajmot", akik beállnak a sorba, mert azt hiszik, hogy az a menő, ha rózsaszín pólot vesz fel egy pasi..

2010. aug. 1. 21:38
 26/44 anonim ***** válasza:

Az ilyen fiúk - ahogy azt többen leírták előttem - léteznek, csak nem ők a legfeltűnőbbek. Én nagyjából olyannak tartom magam, amilyen fiút szerintem keresel, de ne tudd meg, mennyit szívtam azok miatt a lányok miatt, akik a rohamtempóhoz vannak hozzászokva. Ha az ember türelmesen, úriember módjára előbb megpróbálja megismerni a másikat, és csak aztán jönni össze vele, akkor minimum töketlennek tartják.

Tudom, egy újabb strigula leszek a töketlen, sértett srácok oszlopában. :) Egyébként van barátnőm, akivel igazán boldog vagyok. :)

2010. aug. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

Igazából már mindent elmondtak előttem.

Én sem követek semmi ilyen "divat" baromságot, nem tartozom egy szubkultúrához sem, egyszerűen farmer/térdnadrág/póló/ing öltözködöm és a hajamat sem vasalom, a legtöbb lánynak mégsem kellenék, mert azt gondolják, hogy aki ilyen az nem lehet egyedi meg különleges mint azok a cukcsi rózsaszínpólós alfahímek a diszkóban. :D

Hát sajnálom, én márcsak ilyen maradok.

19/F

2010. aug. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Nekem egy ilyen lány kéne, de ők is eltűntek
2010. aug. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

Én utálom a divatot, és nem hordok márkás meg drága holmikat, ezzel szemben volt már egy-két barátnőm, akik szerettek, és én is szerettem őket. Szóval nem mondanám, hogy kitűnök közülük, el vagyok, mint a befőtt, de mindig megtalálom a hozzám illő lányokat. :) egyébként kick boxolok, és elég erős testfelépítésem van. :) csak az a gáz, hogy 16 vagyok =)


Apropó, a hajamba nem tudsz beletúrni, mert kopasz vagyok :$$ :D


Megfogod találni a megfelelő srácot, egy két év múlva ezek a droidok eltűnnek, mert kimennek a divatból. Megrozsdásodnak ők is :) Addig is sok szerencsét!

2010. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 Futurare ***** válasza:

Aki nem feltűnő, hanem átlagos, az nem feltűnő(:D). Teljesen egyértelmű, hogy nehéz "minket" észrevenni. Nincs semmi kirívó bennünk. Nyitott szemmel kell járni.


Kalandozó

2010. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!