Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 évesen még szűz vagyok....

16 évesen még szűz vagyok. Vágyom a sexre. De túlnagyok a gátlásaim:S. Elég sokat maszturbálok. Ez gáz? Gondolkodtam azon is h elmegyek egy buliba leiszom magam azt jónapot. Egyszerűen kell a sex de félek. Hogyan tudnám ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 9. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Összejössz egy sráccal és utána már úgysincs helye a gátlásoknak. Aki gátlásos egyéjszakás kalandokhoz, az szedjen össze egy állandót.
2008. szept. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A sok maszturbálás nem gáz, - a 16 éves kori szüzesség meg teljesen normális- de ha fiú vagy, ne szoktasd magad hozzá a gyors elsüléshez, mert az később gondokat okozhat.

Az ivást hogy gondoltad - bánatodban, vagy azért, hogy úgy szedd össze az első "élményt"? Bulizni persze jó dolog, ismerkedhetsz, és némi -ésszerűen fogyasztott!!!!- alkohol oldhatja a gátlásokat, DE sok lányt taszít a túlzásba vitt ivás!!!

A "probléma" megoldására én is a tartós kapcsolat keresését javasolnám egyéjszakás helyett. A félelmeidet oldani fogja, ha lesz kivel próbálkozni :)

2008. szept. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

Na most fiu vagy

vagy läny ha läny és debreceni segitek ha irsz privit

2008. szept. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Lány vagyok!...és igen, az ivást a gátlások oldására gondoltam. Nem egyéjszakás kalandba akarok bocsájtkozni...csak őszintén...unom...és a gátlásaimat probáltam már leküzdeni....csak nem jött össze:S...mármint...a gátlásaim,félelmeim fő oka az...hogy mikor télleg ugy wtam wele hogy de most én elweszítem a szüzességgem..akk adodott egy kis probléma...konkrétan nem fért belém a srác:S

és ettől félek...h megint ugyan ez lesz/lenne:S

2008. szept. 9. 19:08
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg azért adódott ez a kis probléma mert nem pettingeltetek előtte,nem voltál kellően kitágulva,benedvesedve és ellazulva.Pegpróbáltátok,nem sikerült,és aztán próbálkoztatok még?

Sokat masztizol,azt írtad. Ujjazod is magad? Mert akkor már annyira nem lehetsz szűk,mint én,mikor először PETTINGELTÜNK a párommal.Ugyanis akkor még egy ujja sem fért belém(nem hogy a pénisze),vagyis fájt,ha bedugta. De sokszor csináltuk, midnig csak akkor ,amikor már eléggé fel voltam izgulva + egy kis síkosító is nagy segítség a szűz lányoknak ,és később már két ujja is belém fért, és élveztem is nagyon. És 3 hete szeretkezni is sikerült. Pedig kezdetben még egy ujjal is problémák voltak. Ezzel csak arra akartam kilyukadni,hogy ha megvan közetetek a kellő bizalom és szeretet,akkor sok petting és hosszú előjátékok után beléd fog férni a barátod pénisze. De ne egy egyéjszakés kaland során akard elveszíteni a szüzeséged, ugyanis az egyéjszakás partnered valószínüleg nem lesz tekintettel a szüzességedre és arra,hogy neked különösen sok odafigyelésre,gyengédségre és előjátékra lenne szükséged. Az elsőt szerelemből csináld.A szerelmed majd megadja neked azt amire szükséged van és azt,amit írtam. Addig masztizz sokat továbbra is,az mindenképpen hasznos,na és élvezetes is ugyebár :)

2008. szept. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg azért félsz,mert még nem vagy felkészülve a sexre. várj még...
2008. szept. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek minden előttem szólóval. Szerintem 16 évesen még igencsak várnod kéne még, és még véletlenül sem egy bulin, ittasan kéne lefeküdnöd valakivel. Találj valakit, aki szeret és te is szereted. Töltsetek együtt sok időt, fedezzétek fel egymás testét-pettingeljetek és utánna jöhet a szex is. Hidd el nekem a pettingelésben is találsz annyi örömöt mint a szex-ben, ha jól csináljátok természetesen. És aközben szépen lassan a gátlásaid is elmúlnak és akkor már nem lesz ilyen gondod hogy nem fér be. Nem hinném hogy megbánnád ha olyannal tennéd meg akit szeretsz, és ez mégiscsak egy jobb élmény lenne mint egy bulin valami ismeretlennel....
2008. szept. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Mintha csak magamat hallanám:D szerintem nem gáz hogy sokat maszturbálsz. De soha ne idd le magad azért mert te épp szexre vágysz. Várjál még egy picit vele.
2008. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
ÉN ANNYIT MASZTUZOK AMENNYI JÓLESIK ,ÉSÉSÉSÉÉS EGYSZERŰEN IMÁDOM NA HALI:D:D:D:D
2009. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
+ I
2009. jan. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!