Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már annyira vágyom egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már annyira vágyom egy ilyen pasira, de egyszerűen nincs!?

Figyelt kérdés

Már vágyom, hogy valaki mellett megint biztonságban érezhessem magam, akihez ha odabújok és átölelem nem egy kockás ingbe botlok, és lehetőleg nincs nála gördeszka, és semmi egyéb divatcucc.


Szeretném ha egy férfi mellett megint nőnek érezhessem magam, ha egy olyan lenne mellettem, aki céltudatos az életben, és komolyan veszi a kötelességet.


Akinek ha beletúrok a hajába nem azon retteg, hogy vajon elrontottam e a belőtt séróját.


Nem vágyom egy vasalthajú, csőnadrágos, divatcigizős playboymániás pasira. Nekem egy normális, szerethető ember kell.


HAHÓ.. hol vagytok ...


2010. júl. 29. 00:38
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

Hát azért rengeteg nincs... :)


Van valami egyébként abban, amit írtál.. :)

2010. júl. 29. 00:57
 12/44 anonim ***** válasza:

utolsó előtti vagyok:


nem hiszem, jól megvagyok a többiekkel is, együtt lógunk suliba is, meg hétvégén, csak én inkább érettebb vagyok , lehet azért is mert úgymond én csinálok mindent a házba, mert faterom külföldön dolgzokik, meg anyám is csak aludni jár haza.


am kérdező korod?

2010. júl. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:

Én normálisnak tartom magam, s nem illenek rám az általad "rettegett" fétisek. Igaz csak technikumot végeztem, s amíg nem lesz pénzem nem hinném, hogy egyetemre mennék.

De én is rendületlenül keresem az énem másik felét, akivel egy lehetek.

Bár az én ideálom, hogy őszinte és hűséges legyen, ne nyávogjon, nem azt mondom, hogy túl művelt, de lehessen vele bármiről beszélni, legyen lövése bizonyos témákhoz. Családcentrikus és afféle házias jellegű legyen (ne csak kávét, teát, virslit tudjon főzni)

Van ilyen lány??? Mert sajnos még nem találtam :-(

2010. júl. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:

Jééé... ha hiszed, ha nem, én is ilyen vagyok:)

19 éves, 185-190 cm közöött, kb 70-75 kg között , tehát egy végony magas, sportos "átlagos", barnahajú szemű ... Nem vasalom a hajam, sosem volt csőgatyám se ( nem is értem h h fér el abban a nemiszervük:D) Se bő rapper gatyám... Tök egyszerűen szeretek öltözködni, nadrág-poló, ha kell pulcsi és egy kabát... télen sapkát hordok, mert nem zselézem a hajam, nem érdekel ha szétmegy :D Nincs szakállam, se szakmunkásbajszom... nem vagyunk mi olasz gigolók, hogy borostásnak kell lennünk...

Nincsen semmilyen kiegészítőm, meghagyom a lánynak mellettem hgy viselhessen karkötőt, gyűrűt nyakláncot fülbevalót... ( a fültágító pedig pfff... hát kitépném legsziveesebben a fülükből:D)

Talán azért nem látsz hozzám hasonló "típusú" fiúkat, mert nem kellenek sehová... Gimibe jártam, ott mindenki csőgatya vasalthaj kiegészítő 100rel, b*zigyerekb*zipólóban :) Tehát oda úgy nem illettem be... haverjaim vannak közülük, de ... :/

Itthon egy kis falucskában élek, (most koleszos vagyok pesten) itthon pedig nagyon sok a züllött szakmunkás BUTA PARASZT! Akikkel azért nem találom meg a hangsúlyt mert... :P


Tehát akkor kivel legyek?:P


Bulizni ritkán járok, mert sosem vennék fel rózsaszín meg flitteres pólót:P ezért midnenki kinéz, hogy Te egy iylen egyszerű ruhában akarsz itt vmit?!


Szerintem ha vkineka szemében lehet látni 1 kis értelmet, az már normális... hiába vasalt a haja v hord csőnadrágot... Lehet, hogy csak álca, hogy a többiek elfogadják:P


Jah és amúgy... a barátnőm ugyanezeket modnta, h ezért szeret engem mert nem olyan vagyok... Erre kiderült hogy megcsal enneka két típusnak a kombójával... egy buta paraszttal, aki azt hiszi h ha csőgatyát hord vasalja meg waxozza a haját és televan karkötővel meg rózsaszínpóló stb, attól KEMÉNY lesz :(


Nekem ezt dobta a gép:(

19/f

2010. júl. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
Iratkozz be valamilyen küzdősportra,vagy önvédelmi edzésre!Az általad leírt lények,messze kerűlik az edzőtermeket a kihívást jelentő versenyszituációkat.
2010. júl. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
érdekesek ezek a kérdések. ilyenkor nagyon el tudok gondolkodni. amiket leírtál illik rám, bár én szeretek divatozni. mondjuk ha lenne barátnőm inkább vele foglalkoznék. tudod a helyzet az, hogy az ilyen pasik mint amilyent leírtál sokat csalódtak már a rendesnek tűnő -csak tűnő- lányok miatt és ezért elővigyázatosak veletek. sajnos a lányok többségének igen is a majmok kellenek, még a rendes lányoknak is, legalábbis ilyen huszonéves korban. én sem értem, de ez a tapasztalat.
2010. júl. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim válasza:
Én például ilyen fiú vagyok, csak mivel ilyenből van kevesebb, nem tűnünk fel a többi divatemo meg mindenféle egyéb ember közt..
2010. júl. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
Minél jobban szeretnéd, annál lassabban jön... Ne akard, hogy legyen valakid, hanem éld az életed és egyszer csak be fog toppanni az életedbe..:)De sok sikert kívánok!
2010. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:

Itt vagyunk, csak sajna mi általában olyan csajokkal futunk össze akik pont az általad nem kedvelt típusú pasikra buknak.


23F

2010. júl. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim válasza:
Hát az én pasim ilyen. Mondhatnám, hogy azért, mert nem hülyegyerek már, hanem 28 éves, de mindig férfi volt. Tudjátok, csupa nagy betűvel! :)
2010. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!