Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ő kezdett ki velem, de azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő kezdett ki velem, de azt hazudta, én másztam rá! Mit lehet tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Jártatok már úgy, hogy flörtölt/kavart veletek egy pasi, ő tette meg az első lépést felétek, ő közeledett, majd amikor lebukott a párja előtt, még titeket hibáztatott, azt kamuzta a párjának, hogy hogy ti zaklattátok, és ti kezdtetek ki vele, holott fordítva volt?


Ilyenkor mt lehet tenni a dühvel, ami szétcsap, hogy hogyan hazudhat ekkorát a párjának, csakhogy mentse a bőrét?


Hogy lehet revánsot venni ezért?



2018. máj. 22. 17:59
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%
Tiltod és törlöd mind a kettőt, aztán legyenek együtt boldogok. Inkább örülj, hogy időben kiderült, hogy milyen ember.
2018. máj. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ez a fazon sose fog megváltozni, mi több, eltelik X idő, és a köv. áldozatát próbálja becserkészni ez a balek. Kérdéses persze, hogy azzal is le fog-e bukni, és azt is hogy fogja kimagyarázni az asszonynak.
2018. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:
Köszi, igazatok van.
2018. máj. 22. 21:19
 34/48 anonim ***** válasza:
:)))))))
2018. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%

te tulajdonképpen a szóban forgó pasi vagy, és most pakolt ki a csaj?


Hajrá csajszi!

Te meg egy sz*r, semmirekellő alak vagy, aki jobban járna, ha nem másba keresné a hibát , hanem keresne egy igazi cédát. Anyád meg büszke lehet hogy ilyen szépen beszélő fia van, de inkább meg sem kérdem mi volt a foglalkozása, amikor megfogantál, mert tartok tőle, hogy nem tetszene a válasz :D :D


Mindenki jobban járna, gondolkodj el ezen, kisapám

2018. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
0%
Ez kinek szól?
2018. máj. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

én a 35-nek írtam.

Hogy ő kinek írta, azt nem tudom, de nem nehéz kikövetkeztetni.....

2018. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
0%
Kinek írta? Nem értem
2018. máj. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:

35.


A helyesírásod katasztrófa, minősíthetetlen, akárcsak a stílusod.


Ha már be akarsz szólni valakinek, legalább stilisztikailag és nyelvtanilag helyes formában tennéd. Így csak simán szánalmas vagy!


"a nem kaptál ki a csajtól de gondolom nem vagy annyira bomba csaj aki miatt street fight-ot kellene rendezni"


Ez csak prekoncepció, empirikusan nem igazolt, mert tudtommal nem ismerjük egymást, face to face pedig nem találkoztunk még soha.


Vagy ha igen, akkor te egy aljas troll vagy!

2018. máj. 22. 22:50
 40/48 anonim ***** válasza:

ennek a csávónak meg mi baja van? magára ismert az illető egy hasonló szituban vagy mi?


édes, elgurult a gyógyszer?

2018. máj. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!