Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ő kezdett ki velem, de azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő kezdett ki velem, de azt hazudta, én másztam rá! Mit lehet tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Jártatok már úgy, hogy flörtölt/kavart veletek egy pasi, ő tette meg az első lépést felétek, ő közeledett, majd amikor lebukott a párja előtt, még titeket hibáztatott, azt kamuzta a párjának, hogy hogy ti zaklattátok, és ti kezdtetek ki vele, holott fordítva volt?


Ilyenkor mt lehet tenni a dühvel, ami szétcsap, hogy hogyan hazudhat ekkorát a párjának, csakhogy mentse a bőrét?


Hogy lehet revánsot venni ezért?



2018. máj. 22. 17:59
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
19%
Ostoba? Babám, próbáltam segíteni, elmagyarázni, hogy úgy viselkedsz, mint egy éretlen pi**a. De te nem csak úgy csinálsz, az is vagy... 😏
2018. máj. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%

magyarán szólva egy feldühödött kielégítetlen pasi.

Akkor meg mégis mire vársz még?

Mi menjünk el helyetted? Vagy vársz a tapsra h jöjjön meg a csaj esze? Na, azt várhatod jövő ilyenkor is!


Ne kelljen nógatni, hanem csináljad!

nőtárs voltam

2018. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:
köszi nőtárs :)
2018. máj. 22. 19:32
 24/48 anonim ***** válasza:
40%
Egyre inkább úgy tűnik, hogy ezt a sztorid mindig arrafelé csavarod, amerre épp saját magad hozod ki jól.
2018. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
45%

persze, a férfit meg gondolom erőszakkal vették rá, hogy ugyan kezdjen már ki vele.

Te se legyél már teljesen nevetséges!


UI: köszi kérdező, nőtárs vagyok

2018. máj. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
45%
mármint szívesen, nőtárs vagyok ( így értettem)
2018. máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:

24, egyáltalán nem csavarom semerre.


A saját felelősségemet elismerem, hülye voltam, hogy elhittem, amit mondott.


Viszont végig igyekeztem tisztwsséges maradni, és nem mentem bele semmibe, hangsúlyoztam, hogy szeretem a tiszta helyzeteket, és már az is megviselt, hogy úgy tette nekem a szépet, hogy nem volt független, aztán meg fülét-farkát behúzva tagadott.

2018. máj. 22. 19:45
 28/48 anonim ***** válasza:
40%
Mi lenne, ha lemásznál róla és keresnél egy szabad gyököt? Nálam pl. egy szilvásgombóccal sikert arathatnál.
2018. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a nőnek mindenképpen a bizonyítékokat minél hamarabb!
2018. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:

28, soha nem is másztam, kezdettől ő közeledett.


És nem érdekel, hogy nálad mivel lehet bevágódni, nekem ezek a flörtölős, szexista megjegyzések soha nem jöttek be.


Köszönöm azoknak, akik normálisan válaszoltak.

2018. máj. 22. 20:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!