Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt már valaki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

IBMIBM kérdése:

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Pár éve megcsalt az élettársam vagyis annál több,mert egy másik kapcsolatot folytatott mellettem több évig,természetesen lebukott,kiderült a gusztustalansága,de kibékültünk nem akartam már ugrálni ennyi idősen gondoltam egyefene ne váljunk el,azóta viszont elég dög szagú az életünk,ő kritizál nem nézem nőnek stb,de bizony kérdem én azóta mióta az undoritóságát elkövette én meg nem érzem magam férfinek magam mellette,a nemi életünk is egy hányinger legalábbis számomra,ha lehet kerülöm,probálok kibújni a feladat alól. Amikor háborgott emiatt mondtam nem egyszer most itt az idő ilyenkor kell félredugdosni amikor már kipusztitottad a nemi életünket.Kérdezném hogy aki volt hasonló helyzetben és együtt maradtak annak is ilyen borzasztó pócsék lett ugy minden?
2018. ápr. 20. 07:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus önsorsrontò fazon vagy: inkàbb szenvedsz, mert nem mersz lépni. Megérdemled a sorsod.
2018. ápr. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges volt benne maradnod ebben a kapcsolatban. Inkább lépj ki.
2018. ápr. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Megfordítom a kérdést, ha ennyire nem akarsz tőle semmit, akkor minek maradtál vele?
2018. ápr. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sokan könnyen beszéltek lépj ki lépj ki,nem 20 éves vagyok gyerekek vannak stb nem könnyen müködik ez
2018. ápr. 20. 07:29
 5/13 anonim ***** válasza:

"Sokan könnyen beszéltek lépj ki lépj ki,nem 20 éves vagyok gyerekek vannak stb nem könnyen müködik ez"


Egyáltalán nem beszélünk könnyen, én is megéltem már pár dolgot. Ezek után nem tudlak sajnálni. Ha ilyen hülye vagy, hogy a nő mellett maradsz, akkor edd meg amit főztél és szenvedj tovább. Megérdemled a sorsod.

2018. ápr. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mit főztem meg? A végén én vagyok a hibás mert valaki félre lépett mellettem? Ha én léptem volna félre akkor viszont ő a hibás? Nem voltam ilyen szituba,gondoltam folytatodik tovább az életünk mint eddig ameddig nem derült ki ez a gusztustalanság.
2018. ápr. 20. 07:37
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy nem érted. Abban te vagy a hibás, hogy vele maradtál, és nem dobtad ki. Akkor meg ne panaszkodj. Rég szakítanod kellett volna és mást keresni. Pont olyan könnyű, mint amilyennek hangzik. Már az elején szakítanod kellett volna.
2018. ápr. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na,mindegy!
2018. ápr. 20. 07:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Az
2018. ápr. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hé emberek, nem kell egyből a kérdezőnek esni! Megpróbált tovább lépni, elfogadni, mert valami erősen köti (érzelmek, gyerekek, stb), de nem sikerül neki.


A kapcsolat a lebukással szűnt meg? Mit mondott a feleséged, miért tette, megbánta? Ha megbánta, ez a tettein is látszott, vagy csak egy vállrándítással "bánta meg"? Szerintem minden megcsalásnak van oka. Le kell ülni és megbeszélni mi vezetett idáig, miért történt ez. Ha kijönnek a problémák akkor meg kell próbálni megoldani őket. Ha kell, akkor új alapokra helyezni az egész kapcsolatot. Csináljatok közös programokat. Bár itt elsősorban a feleségednek kellene teperni, bizonyítani, de te is próbálhatsz nyitni felé.


Persze nem azt mondom hogy ezektől biztosan megoldódik minden, mert ez akkor is egy örök seb lesz, de mindenképp érdemes megpróbálni. Aztán ha nem érzed a változást, akkor valóban marad a kilépés, vagy pedig éltek tovább egymás mellett mint a lakótársak. De annak meg nem sok értellme van.

2018. ápr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!